Jump to content

AegeaN BluE

Üye
 • Posts

  503
 • Joined

 • Last visited

5 Followers

Profile Information

 • Smyrna
 • müzik, edebiyat, tiyatro, sinema, şiir, aşk, meşk...<br />kalan vakitte de okulu bitirmeye çalışmak :)

Recent Profile Visitors

1772 profile views

AegeaN BluE's Achievements

Newbie

Newbie (1/14)

4

Reputation

 1. Kitabe-i Seng-i Mezar I Hiçbir şeyden çekmedi dünyada Nasırdan çektiği kadar; Hatta çirkin yaratıldığından bile O kadar müteessir değildi; Kundurası vurmadığı zamanlarda Anmazdı ama Allahın adını, Günahkar da sayılmazdı. Yazık oldu Süleyman Efendi'ye II Mesele falan değildi öyle, To be or not to be kendisi için; Bir akşam uyudu; Uyanmayıverdi. Aldılar, ******ürdüler. Yıkandı, namazı kılındı, gömüldü. Duyarlarsa öldüğünü alacaklılar HAklarını helâl ederler elbet. Alacağına gelince... Alacağı yoktu zaten rahmetlinin. III Tüfeğini depoya koydular, Esvabını başkasına verdiler. Artık ne torbasında ekmek kırıntısı, Ne matarasında dudaklarının izi; Öyle bir rüzigar ki, Kendi gitti, İsmi bile kalmadı yadigâr. Yalnız şu beyit kaldı, Kahve ocağında, el yazısiyle: "Ölüm Allahın emri, Ayrılık olmasaydı." Orhan Veli KANIK
 2. Afiyet olsun Bultar. Ya bir şey soracağım. Bu maile gönder falan neden yapılır ki? Yani yarım saatte bir benim ip adresimi mail atmak ne gibi bir işe yarayabilir?
 3. Framework kurdum, çalıştı.
 4. Ben çalıştıramadım. Şöyle bir hata veriyor:
 5. Konular birleştirilmiştir. Lütfen yeni konu açmadan önce arama yapınız.
 6. Çok beğendim bu yanıtı. Üç film sınırlaması da bir kelime oyunuyla aşılmış oluyor.
 7. Zaten dokuz film olmuş. Dediğiniz gibi. Baba gerçekten de çok güzel. Kitabını okumanızı öneririm? Şayet okumadıysanız.
 8. 1. Uzak 2. Léon / Sevginin Gücü 3. Johnny Got His Gun Zor bir liste oldu. Zira üç filmi geçmeden hazırlamak öyle zor ki.
 9. Üsteki uyarıyı okudunuz mu? Dosyayı tarattım. Sorun çıkmadı.
 10. "Fikra Ve Espürük" nedir? Biri bana anlatsın lütfen. Türkçe'yi doğru kullanalım!
 11. Hack yapmakla işim olmadığından ben de merak ettim. Bilgiyi de bundan verdim zaten. Ama hala şu %200 verim işini anlayabilmiş değilim. Programın tarihteki ünlü Devirdaim Makinası benzerliği konusunda şüphelreim var.
 12. Program hakkında bilgi burada: http://www.pgware.com/products/throttle/[/CODE] Ayrıca belirtmeden geçmeyeyim. Bir Türk warez sitesinde de "tüm hack programları" başlığı altında verilmiş bu program. Bilginize.
 13. %200 mü? Telekomla ortak mı çalışıyor bu program?
×
×
 • Create New...