Jump to content
TNC-TR

kacaksevgilim

Üye
 • Content count

  1057
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

91 Excellent

1 Follower

About kacaksevgilim

 • Rank
  TnC Gold

Profile Information

 • Male
 • ADANA 01 C:/Windows/
 • Allahumme Salli Ala Seyyidina Muhammedin Ve Ala Ali Seyyidina Muhammed

Recent Profile Visitors

2239 profile views
 1. Kuzenin bilgisayarında bu tarz tarayıcı engelleme programları kullanamıyorum, oynadığı oyun bağlantıda sorun çıkartabiliyor. açıkcası işte aceleydi. Neyse aldım bir yere yedeği, yine bu linke can kurban, başka forumlarda herif bir link atmış, rar şifresi 0651654 haneli, kopyalamayla falanda çalışmıyor elle yazacaksın illa Kaldıki çook önceden alınan bir akrar ile link kısaltma veya direk reklam içeren linklerle paylaşım yasaklanmıştı Şuan durum nedir bilemiyorum Neyse bir yerden bulduk , hallettik. Vakti zamanında rapid -turbobit linkleriyle boğuşmuş birisi olarak çokta sorun değil, sadece rica. Edit: 2 mesaj yukarıdaki linkler patlamış.
 2. Arkadaşlar yanlış anlamayın ama linkler o kadar saçma sapan yerdeki ,yeni format attıgım bilgisayara reklam virüsü kaptırdım sanırım. 70 tane pop-up penceresi birden açılıyor. Bir anlık dalgınlık , tekrar formatla uğraşmam demek reklam illaki olacak ama eşeğin kulağına da su kaçmasın lütfen 15 dakikadır indiremedim
 3. kacaksevgilim

  Windows Vista Sp 1 Black Edition 2009 X64

  Çok teşekkür ederim forjest hocam, acaba 64 bit olanını bulma ihtimalimizde var mı ?
 4. Windows Vista Black Edition 2009 by benjamin Arşivimden nasıl olduysa silinmiş. Zamanında TNCTR'den indirmiştim 2009 yapımı. İnternetteki linklerde pert olmuş haliyle. Arşivinde mevcut olanlardan rica ediyorum ŞÖYLEYDİ KENDİLERİ.
 5. kacaksevgilim

  Spor Kompleksi Için Açılacak Dükkan Isimleri:)

  onu "sporfity" yapalım
 6. kacaksevgilim

  Note 10 Slim: [ Win10 Rs5 Pro X64 Light ]

  -Türkçe eklenebiliyor mu sorunsuz ? -Stabilite durumu nasıl? kullanıcılarından geri dönüş bekliyoruz
 7. kacaksevgilim

  Windows Xp Professional X64 Edition Sp2 V2.5 - [ekim 2016]

  Bir sebeble xp x64 lazım oldu Makinede SSD'de var ama bu arkadaşa TRIM desteği kazandırmam gerekli. Dİl önemli değil altı-üstü XP rusça'da olsa kullanırım ama şu trim işini halledebilir miyiz ?
 8. kacaksevgilim

  Windows 10 Pro [rs4] Performance [x64] [1803-17134.228]

  Merhaba evet bunu biliyorum her formatta bu şekilde kurarım, tavsiye de ederim. Belki de benim makina ila bir kan uyuşmazlığı oldu birkaç sorun yaşadım kurulumdan sonra. Sonra yine bu guzide sitemizden bir arkadaşın mayıs ayı çalışmasını indirdim, birkaç küçük görsellik ekledim , kullanıyorum. Arkadaşımızın bu çalışmasını da arşivledim. Başarılarının ve emeğin devamını dilerim Windows 10 için fazla görsellik bence sistemin kararlılığını olumsuz etkiliyor, bunun gibi birkaç basit görselliğin daha iyi olacağını düşünüyorum
 9. kacaksevgilim

  Windows 10 Pro [rs4] Performance [x64] [1803-17134.228]

  Maalesef çok iyi niyetli ve emek edilmiş çalışma olmasıan rağmen yukarıdaki arkadaşlarında belirtttiği gibi yeni kullanıcı adı değişikliği ile tüm görselliklerin kaybolması, akabinde yüklediğim hatalı temalardan kaynaklı başlat menüsü sorunlarını çözememem nedeniyle, mayıs ayında bir başka arkadaşın ince işçilik yapılmış ama modifiye olmayan sürümünü tekrar kurdum Windows 10 yapısı gereği pek elleşmeye gelmiyor anlaşılan. Neyse sağlık olsun .
 10. kacaksevgilim

  Windows 10 Pro [rs4] Performance [x64] [1803-17134.228]

  Şuan SSD disk üzerinde kurmaya çalışıyorum hazirlaniyorda 20 dakikadır bekliyor. 00:30 da başlamıştım umarım kurulur yoksa gece gece iş aldim demektir başıma Ekleme: 57. Dakika sonunda kuruldu ,kurulumu Rufus ile UEFI için hazırlaniz başka işlem yapmadan UEFI sistemlere kurabilirsiniz. Sistemde ince işçilik çok güzel düşünülmüş , Windows 7 modifilerinden bu yana görmemiştim açıkçası . Sitemin tek sıkıntısı uzun kurulma süresi ve bazı "modern" uygulamalarının çalışmaması "Microsoft News", "Msn Haber "gibi Alternatif olarak "TRT haber" uygulaması çalışıyor ,ama bu uygulamada son dakika bildirimleri gelir mi bilmiyorum.
 11. kacaksevgilim

  Windows 10 Pro [rs4] Performance [x64] [1803-17134.228]

  Uefi kurulum versiyonunu turbobit harici başka bir yere yükleme şansınzı var mı arkadaşlar ? indiremedim cbox'lar çalışmıyor
 12. kacaksevgilim

  Windows 10 Pro [rs4] Performance [x64] [1803-17134.228]

  Kardeşim sana çok çok teşekkür ederim Hem bu güzel çalışman için, hemde "Metro" ve "Store" çıakrtmadığın için. Bazı arkadaşlara bunu anlatamıyoruz, kaldın kardeşim" store" sana bir zararı yok.
 13. kacaksevgilim

  Uefi Bios'a 32 Bit Sistem Kurulabilir Mi?

  Kurulur, Legacy olarak xp kurmuşluğum bile vardır
 14. kacaksevgilim

  Windows 7 Shappire™ [x64] [nisan 2012] Xargrax Edition V6

  Sanırım anlatamadım. Hali hazırda zaten uefi desteği olan bir çalışmanın install.wim dosyasını bu çalışma ile değiştirdim. Shappire x64 için ne yaptıysam UEFI formatına gelmiyor iso dosyası.Gelse dahi yine GPT disk hatası aldım .Ben böyle çözdüm Yada beceriksizliğiem geldi, herneyse.
 15. kacaksevgilim

  Windows 7 Shappire™ [x64] [nisan 2012] Xargrax Edition V6

  Yukarıda arkadaşta yazmış , sistemin uefi desteği yok, üstelik nispeten güncel sistemlerde sata desteği sorunu yaşamanız olası(sistem 6 yıllık, haliyle bazı yeni sata sürücüleri eksik) Onun yerine benimde kullanım tavsiye ettiğim Team OS'un "Windows 7 Blue Core " sistemini kullanın Yok illa bu sistemi kullaancagım diyorsanız ultra iso ile iso'yu açın içindeki" install.wim" dosyasını alıp, eufi desteği olan bir Windows 7 'nin içindeki install.wim dosyası ile değiştirin.
×