Jump to content

maho19951

Üye
 • Content Count

  18
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

13 Good

About maho19951

 • Rank
  mmustafaa

Profile Information

 • Male
 • Isparta

Recent Profile Visitors

466 profile views
 1. @DJ_Rush Başkan senin bu sürümlerini kullanmış biri olarak Flatlite Ltsc'den buna geçmemi önerir misin? Şu an sistemimde sıkıntı yok. Önerirsen birkaç haftaya geçerim. Ya da yeni flatlite sistem çalışman var mı? Varsa onu bekleyebilirim. Flatlite Ltsc sürümünü paylaştığın Ekim 2018 tarihinden beri kullanıyorum. Sistem gerçekten iyi. Yeni gelen windows 10 sürümlerini denedim geçen haftalarda, yeni sürümler iyi gibi ama senin flatlite sistemler gibi sade ve boş olmayınca aldığım yedeğe geri döndüm. Yeni paylaşımını görünce bir sorayım dedim. Emeğine sağlık tekrardan. - Windows 10 Flatlite Ltsb X64 2018 Tr - Windows 10 Rs5 Flatlite Ltsc X64 Tr (halen kullanmaktayım)
 2. Yükledim ve beğendiğimi söyleyebilirim. Daha önceki kullandığım sürüm de ltsb flatlite idi. Kendi ufak düzenlemelerimi de yaptım. Görüntüler altta. Ellerine sağlık. Windows bilgileri Masaüstü Arka planda çalışanlar ve ram durumu Bilgisayarda yüklü olan uygulamalar
 3. Oyunu açarsın hocam. Ama oyundan aldığın kalite ve zevk çok düşük olacaktır. Ben de intel e5200 işlemci - 4 Gb ddr2 ram - Nvidia 9500 Gt (nvidianın kendi programı ile biraz OC yaparak kartın sınırlarını zorladım) - 120 Gb SSD (oyun ara yüklemelerinin daha da hızlandırdığını düşünüyorum) bu sistem ile bütün grafik ayarları en düşükte sadece çözünürlük biraz yüksekte oynayabildim. 18/19 - 30 arası fps aldım. Oyunun hikaye kısmını bu şekilde bitirdim. Ama donanım düşük olduğu için bazen yeni mekanlara geçerken dokuların yüklenmesi geç oluyordu. Oyun elinde varsa deneyerek sonuca ulaşabilirsin diye düşünüyorum. ( Hatta 2 Gb ram ile de denemiştim. O zaman baya takılıyordu. Karakterle sadece dümdüz yürürsem oyun takılmıyordu. Etrafa bakacağımda takılmalar başlıyordu. )
 4. Bu konuları incele derim. Sanırım ek olarak yapacağın tek şey güncellemeleri kapatmak olacaktır. 1- Windows 10 Flatlite Ltsb X64 2018 Tr ( Bende kurulu olan bu sürüm. Aşağıdaki de Rs5'li olan sürümü. Yeni çıktı. Şuan formatla uğraşamayacağımdan dolayı aşağıdaki sürüme geçmedim. Uygun bir zamanda ona geçeceğim. ) 2- Windows 10 Rs5 Flatlite Ltsc X64 Tr Bu sürüme geçiş yaptım. Konusuna deneyimimi yazdım.
 5. @KHEDIRA Sürümden bahsetmemiştik. Rs5 uyumlu temaların çıkıp, windows 10 FlatLite LTBS 2018 gibi bir çalışmanın yapılıp yapılmayacağını konuşmuştuk.
 6. Çıktığında LTSC çok güzel olacak. Kısa sürede çıkar inşallah.
 7. Üstat bu ltsc sürümünden windows 10 FlatLite LTBS 2018 gibi bir çalışma gelir mi? Denemek için kurdum sonra FlatLite LTBS'ye geri döndüm. İlerde buna benzer çalışma gelirse o zaman geçeceğim.
 8. @bkrydn68 Buradaki google linkini denemiş miydin? (x64 bit için olanı)
 9. @cengelx Ben de önceden hizmetlerden kapatıyordum güncellemeyi. Ama arada açıyordu. Hatırlamadığım bir siteden windows update kaldırma ve geri getirme regleri buldum. Ben onları kullanıyorum. Ben olumsuz bir durumla karşılaşmadım ama senin bilgisayarda bir şey olmayacağının da garantisini veremiyorum. Denersin en azından bir sıkıntı olursa bir daha kullanmazsın. Regleri aşağıda verdim. (Rarı bir virüs programından geçir. Ben taradım bir şey çıkmadı ama sende bir geçir.) Windows Update.rar
 10. @cevizkentli 4. sayfadan önceki alternatif linkler önceki sürüme ait. Yeni sürümle ilgili alternatif linkleri "forjest" aşağıda verdi.
 11. Kardeşim ellerine sağlık. Mükemmel bir sistem olmuş. Birkaç ekran resmi de koyuyorum. Programların yüklü olduğu bir sistemde ramlerin boştaki kullanımı bile emeğinin ne kadar iyi olduğunu gösteriyor.
 12. @red_d Demek istediğini anladım. Bende kota sorunu olmadı. Saat hesabı yapmadım. Ama geçen hafta tarayıcı üzerinden 4 gb dosya indirmeye başladım 1.5 gb - 2 gb indikten sonra kota doldu parayla al ya da şu kadar saat bekle demişti. Hemen arkasından bu programı buldum ve hemen indirmeye başladım. Yani kotan var indirmem demedi. Dediği saat kadar da beklemedim. Program kota sorunu bir şekilde aşıyor. Sen indirmeye başladıysan zaten fark edersin.
 13. @red_d Kardeş şöyle oluyor. Ben programa mega hesabımın e-postasını ve parolasını girdim. ( girmeden denemedim sen ilk öyle dene ) Program arkada açık dursun. Sonra Download edeceğin linki kopyala hemen önüde program gelecek. (Aşağıda resme bak.) İndirmeye bırakıyorsun. Kota sorunu yok. Direk en yüksek hızda, takılmadan indirebiliyorsun. Hatta durdurup devam edebiliyorsun. Ayarları kurcalarsan hız limiti, indirme bittiğinde bilgisayarı kapatma gibi ayarlar var.
 14. ( Mega Downloader ) Bu programla indirebilirsiniz arkadaşlar. Bende bununla indirdim. @pixokid
 15. Hizmetlerden windows updateyi devre dışı bırakabilirsiniz. Güncelleme yapacağınız zaman tekrar açarsınız. Benim güncelleme ihtiyacım olmadığı için böyle kapattım.
×
×
 • Create New...