Jump to content

Mkazak

Üye
 • Posts

  70
 • Joined

 • Last visited

Recent Profile Visitors

781 profile views

Mkazak's Achievements

Newbie

Newbie (1/14)

 • Dedicated Rare
 • Week One Done Rare
 • One Month Later Rare
 • One Year In Rare

Recent Badges

9

Reputation

 1. Evet ok.ru'ya yönlendirip açılıyor. VPN kullanmalısınız. VPN'siz açılmıyor.
 2. @hasan835 emeğinize sağlık, sistemi kurdum gayet hızlı ve stabil çalışıyor. Çok Teşekkürler Verdiğiniz key malesef çalışması etkinleştirme olmadı." Windowsu etkinleştiremedik, farklı bir ürün anahtarı kullanın" hatası veriyor.
 3. @azrailkenan ve @gonyalı42 bu iso kalıbı sadece AIO Boot – All-in-One bootable software ile USB'ye yazdırıldığında çalışıyor. Sistem kuruldu ama Linux bilginiz kısıtlıysa bence diğer hazır ARCH sistemlerini kullanın.(Archman gibi) Diğer tüm Bootable USB programlarında hata veriyor, Sağolsun @forjest emek ve zaman harcayıp bu kalıbı yapmış ama biraz sıkıntılı olmuş. Ve sorulan sorulara kayıtsız kaldı ama yine de Teşekkür ederim. Kurdum diyen @Memoli hiçbir masaüstünde yada seçilen programlarda OYUN diye birşey yok, Lütfen burada gerçekleri belirtelim. @Senkron2 örnek videonuz sistem hazırlamak değil hazır İso'yu USB'ye yazdırmak için, yine de Teşekkürler.
 4. Sadece bu iso'da veriyor bu hatayı, birçok linux ve Windows denedim bir sıkıntı yok malesef. Dediğiniz gibi Etcher kullandım ve İso'yu seçtiğimde resimdeki hatayı verdi. Lütfen @forjestne yapılabilir?
 5. Bu dosyayı USB ile defalarca denedim ama bir türlü kurulum olmadı. Rufus ve WinSetupFromUSB başta olmak üzere Windows ve Linux sistemlerinde kullanılan tüm USB iso yazdırma programları ile USB'ye yazdırıp denedim, md5,hash değerlerini kontrol ettim bir problem yok. kimisinde boot etmedi, boot edenlerde de kurulumu başlattığımda resimlerdeki hataları verdi. Bir yerde sıkıntı var @forjest yardımcı olurmusunuz Lütfen ?
 6. Ram'ler farklı algoritma hesaplamaları ile üretilmektedir. Anakartınız aldığınız Ram desteklemiyor olabilir. Sadece Mhz uyumlu diye Ram kullanamazsınız. Farklı firma ürünü Ram deneyiniz.
 7. Windows 10 Ekim 2018 Güncelleştirmesi yükleme medyasını elle indirdiyseniz lütfen onu yüklemeyin ve yeni medya kullanıma sunulana kadar bekleyin. Burada yükseltme geçmiyor ama, her yüklenen sistemde yapmıyor olabilir.
 8. Microsoft kendisi kabul ediyor linkte görebilirsiniz. https://resmim.net/f/TRt0xW.png
 9. Sıfırdan buradan aldığım iso ile usb üzerinden kurdum, başka bir sitede (warezturkey) ikaz yazıları okumama rağmen burada böyle bir sıkıntı göremediğim için kurmuştum. Ama ikinci hdd 'de bulunan yedek dosyalarımın %50-60 civarı silindi, tekrar kurtarma prg. ile geri getirebildim. ikinci hdd 'de bulunan yedek dosyalarımın %50-60 civarı silindi, tekrar kurtarma prg. ile geri getirebildim.
 10. Arkadaşlar RS5 1809 sürümünü kesinlikle tavsiye etmiyorum, buradaki bazı yorumlara güvenip yükledim ve 1 hafta içinde yedekteki dosyalarımın çoğu silindi. Özellikle zip rar olmayan dosyaların hepsi silindi. Microsoft bile bunu kabul ediyor ve çözüm aradığını söylüyor. Aşağıdaki linkten konuyu takip edin ve ne zaman düzeltme sürümü çıkarsa o zaman yükleyin derim. Son karar sizin dosyalarınızı kaybetme korkunuz yoksa siz bilirsiniz.
 11. Kaynak izleyici resime göre Windows Update arka planda çalıştığından CPU %'si ile aynı oranı gözüküyor. Windows Update kapatın CPU kullanımı düzelecektir.
 12. @MesutÖzil   Turbobit'te upgrade çalışması yapıldığından dolayı linkler çalışmıyor. Daha sonra denerseniz çalışacaktır.
 13. Arkadaşlar Win10 enterprise için aşağıdaki numaraya göre skypeden onay kimliği alabilir misiniz? Saygılarımla 4400573-5811992-9146006-5669295-2771050-7952735-3460191-2729386-0524882
 14. fishbate90 http://www.intel.com/support/motherboards/desktop/sb/CS-011965.htm  bu linkte Ram'leri nasıl takman gerektiği açıklanıyor. Aksi takdirde çalışmıyor.
×
×
 • Create New...