Jump to content
TNC-TR

korsanuye

Üye
 • Content count

  219
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

2 Neutral

About korsanuye

 • Rank
  TnC Bronze

Recent Profile Visitors

501 profile views
 1. AutoCAD 2016 windows 7'de hata veriyor Merhaba leptop uma windows 7 kurdum.Format atmadan önce dosyalarını c:// disketinden flash a kopyaladım ve format bittiğinde pc ye kopyaladım dosyaları ama çalıştırak istediğimde hata alıyorum neyapacağımı bilemedim tekrar indirmek istemiyorum bunu nasıl çalıştırabilirim?
 2. korsanuye

  J7 Prime Telefonum Dowloand Modunda Kaldı

  aynen ee çözüm ne önerirsin?
 3. korsanuye

  J7 Prime Telefonum Dowloand Modunda Kaldı

  hiçbirşey yüklenmiyor anlam veremedim gitti
 4. korsanuye

  J7 Prime Telefonum Dowloand Modunda Kaldı

  evet çok fazla rom attım telefoncuya götürmek istemiyorum benim yapabileceğim birşeyse yardımcı olacak programlar varmı?
 5. korsanuye

  J7 Prime Telefonum Dowloand Modunda Kaldı

  hocam denedim amayine aynı sorun
 6. j7 prime telefonum dowloand modunda kaldı Merhaba telefonum samsung j7 prime dünden beri neolduysa telefonum birden kapandı sistem çoktü herhalde sadece dowloand modune giriyor bende Android 7 Nougat Stock J7 Prime rom indirdim odinde yüklemeye çalışıyorum ama herseferinde "FAIL" hatası veriyor ve telefonda şu hatayı gösteriyor "custom binary (recovery)blocket by FAP lock"lütfen yardımcı olun.
 7. tar.md5 dosyasını imaj dosyasına nasıl dönüştürebilirim? merhaba elimde orjinal stock rom 3 gb tar.md5 dosyası var ben bunu imaj dosyasına dönüştürmek istiyorum bunu nasıl yaparım?
 8. j7 prime recovery'de sdkart görünmüyor? Merhaba samsung j7 prime telefonum için rom indirdim ve sdkarta yükledim ve team win recovery de telefonu sıfıradım (temizledim) sdkartı tekrar tele taktım indirdiğim romu yüklemek için ama sdkart görünmedi anlam veremedim neyapabilirim?
 9. dosya veya video indirirken diğer işlemleri ( internete girme) yapamıyorum sanki internet tüm gücünü dosya indirmeye ayırmış.mecburi dosyanın inmesini bekliyorum bunu engellemek için cfosspeed programını kullandım ama oda bir süreye kadar etkili oluyor farklı kesin çözümler varmı?
 10. işe yaradı çok teşekkürler
 11. mozilla ve chromda olmuyor hangisini kullanayım
 12. Internet Download Manager son sürümünü kullanıyorum ama bazı video sitelerinde ''video indir'' kutucuğu çıkmasına rağmen video indirmiyor bunu çözümü varmı?
 13. call of duty modern warfare 3 survival mode hilesi varmı varsa nasıl yaparım konsolu nasıl açabilirim?
 14. hocam çok teşekkürler oldu.
 15. korsanuye

  Soru-cevap Scripti Arıyorum

  Merhaba soru-cevap tarzında bir site kurmayı düşünüyorum soru-cevap ile ilgili ücretsiz türkçe geniş scrip varmı?
×