Jump to content

syo

Üye
 • Content Count

  291
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

18 Good

About syo

 • Rank
  TnC Bronze

Profile Information

 • Male

Recent Profile Visitors

1104 profile views
 1. link saglam ilk mesajdaki linke tıkla.
 2. semsibey siteler kullanıcı adı ve şifre istiyorlar.
 3. Emeğine sağlık güzel olmuş. Dosyalar yüklenirken ekranda görünse güzel olurdu. Görmeyince fazla bekliyormuş gibi geliyor insana. Birde tema değiştirmeye basınca ekrandaki herşey gitti.
 4. Bu programı hiç kullanmadım indirip inceledim şimdi, Acronis True İmage ile ne farkı var aceba bilen arkadaşlar izah edebilirler mi lütfen.
 5. semsibey indirme linklerinden sadece en alttaki 2 tane çalışıyor. Kolay gelsin.
 6. Programın hiçbir ayarıyla oynamadım.Klavye ayarları vb. Sadece önyükleme yi değiştirdim. Link başlığa eklendi.
 7. Aomei,Lazesoft,TeraByte programlarını kurup winpe oluşturdum ve içlerinden programları aldım. Diğer programları da bazı çalışmalardan aldım ve DISM programı ile entegre ettim.
 8. Active Boot Disk Suite v14 Arkadaşlar Active Boot Disk i bilmeyeniniz yoktur. Burada ben sadece bu programın içine çok kullanılan bazı proğramları entegre ettim. Belki birilerine lazım olur. Ben kullanıyorum. Entegre edilen programlar resimde görünüyor. İndirme Linki: https://uptobox.com/fve78k7ffvlb İndirme Linki: https://yadi.sk/d/qCok21oj__abHw
 9. Rar şifresini önce fark edemedim kusura bakma. Kolay gelsin
 10. Bende neredeyse aynı programları ActiveBootDisk V14 içine entegre ettim kullanmaya 2 gün önce başlamiştım. Eline sağlık güzel olmuş. Yalnız Aomei Backupper yani en üstteki buton çalışmıyor. Fakat program programfiles içindeki klasörünün içinden çalışıyor.Ben 64bit i denedim. Diğerini bilmiyorum denemedim. Kolay gelsin.
 11. Dil değiştirilebiliyormu. Yani Türkçe olabiliyormu.
 12. Virüs programın felan engelliyor olabilirmi. Tarayıcı olarak ne kullanıyorsun ben crome ile denedim. şimdi tekrar denedim direk iniyor.
 13. ilk girdiğin sayfanın tam ortasında küçük buton free download yazıyor ona bas. tekrar aynı yerde sadece yazı create download link yazacak ona bas.aynı yerde uzun bir indirme linki çıkıyor ona bas iniyor.
×
×
 • Create New...