ney69

Üye
 • Content count

  81
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

26 Excellent

About ney69

 • Rank
  Azimli üye

Profile Information

 • Male
 • İstanbul / Kadıköy
 1. Yurtdışından Laptop önerisi

  Fiyat belirtmediğin için bunları da kontrol etmeni isterim. Asus Zephyrus ACer Predator Gaming Seri Alienware Aorus Eurocom Sky MX5 Eurocom Sky x9e2 (SLI 1080) Daha uzatılabilir bu liste, dediğim gibi fiyat aralığı koymadığın için. Düzeltme : Ben yazarken Fiyat eklemişsin kusura bakma. $700 - $900 arası olanlar
 2. Office2016 Pro Vl 3in1 Lite 155m

  Üstad eline sağlık fakat bir istirhamım olacak, bu çalışman ve diğer ofis çalışmanın da outlooklu versiyonunu yapman mümkün mü?
 3. Emir arkadaşım ben yok demedim ki. "Ne dil paketi ile, ne de Emir arkadaşın sonradan verdiği full paket entegrasyon ile türkçeleşmiyor (ISO dosya boyutları farklı)." Bu türkçe SVF paketini ekleyerek iso ya Türkçe ilave ediliyor tamam fakat yukarıda tam detay verememiş olabilirim, Türkçe paketi ekledin mi? hiç bir şey olmuyor, dediğim gibi SVF paketteki dosyanın aradığı iso imajın boyutu farklı. Denediysen bilmen lazım. Neden böyle yazıyorsun dersen senin verdiğin rapid linkinden denedim hepsini, Sonra dayanamadım gittim TeamOS'a üye oldum. Orada okuduklarıma göre de " konusunda da dil konusuna değinmişler ama ben düzgün bir cevap göremedim." dedim. Kısaca DERİMKİ bu paketi (senin verdiğin RAPID linkinden de) indirmesin derim illâki Türkçe kurmak isteyenler. Ha sen Türkçe kurmuşsundur, nasıl kurduğunu (bu Tr SVF paketini ISO'ya ekleyerekmi yaoksa başka bir yollamı?) bizimle paylaşırsın bizde görürüz. Boynum kıldan ince sonra bi şeyi de beceremiyorsanız cahiller bilem desen.
 4. Türkçe kurabilirmiyim diyenler uğraşmasın derim. Ne dil paketi ile, ne de Emir arkadaşın sonradan verdiği full paket entegrasyon ile türkçeleşmiyor (ISO dosya boyutları farklı). Kendi orijinal konusunda da dil konusuna değinmişler ama ben düzgün bir cevap göremedim. Bu sürümü hazırlayan arkadaş iki Enterprise LTSB hazırlamış birini de GAMER olarak yayımlamış, lakin çoklu dil desteği GAMER olmayan versiyona ait diye düşünüyorum.
 5. Dolby Home Theater v4

  Acaba kullandıysanız ya da bilginiz var ise Nahimic ile kıyaslarsak DHT'mi Nahimic'mi? ya da diğer konunuzdaki Sb5'li modlu sürücüyümü tavsiye edersiniz MSI Nahimic'li Notebook için.
 6. Container Dosyaları

  İngilizcem çok iyi olmadığından net bir şey söyleyemesemde sanırım bu link senin sorunun cevabı. https://www.tenforums.com/tutorials/74480-uup-iso-create-bootable-iso-windows-10-build-upgrade-files.html
 7. Usb 3.0 Destekli Multiboot

  http://pc07.forumdizini.com/t171-windows-7-ye-sata-suruculerini-entegre-etme Mantık aynı, kendi sürücü paketlerini bulup ekleyebilirsin.
 8. Aralık Win 8.1 Emb. Ind. Pro - X86x64 Tr

  Tamamını indirmek istemediğim için rica etmiştim, acaba Alphonso arkadaşın hangi sürümde kullandı. Genede teşekkür ederim.
 9. Aralık Win 8.1 Emb. Ind. Pro - X86x64 Tr

  Icon pack benimde hoşuma gitti. Sadece dediğiniz imageres.dll dosyasını paylaşmanız mümkün ya da paketin adını veya nereden edindiğinizi yazarsanız o da yeter.
 10. Wd Passport Ultra Mı Seagate Slim Mi

  wd my passport ultra Reklam olabilir bu sebeple tıkla oku
 11. https://www.sahibinden.com/ilan/alisveris-bilgisayar-dizustu-notebook-dell-latutude-i7-4810mq-3.80ghz-8gb-rm-radeon-8790-ddr5-ekran-k-290142956/detay/ https://www.sahibinden.com/ilan/alisveris-bilgisayar-dizustu-notebook-toshiba-4700mq-3.40ghz-8gb-ram-4gb-ekran-karti-1tb-sshd-disk-290119415/detay/ malum ikinci el bunlar. Ya da bu satıcıları da kontrol edebilirsin. https://www.sahibinden.com/arama?userId=21089511 https://www.sahibinden.com/arama?userId=1791994 https://www.sahibinden.com/arama?userId=1710385
 12. Superonline Cgn Sorunu

  https://teknoseyir.com/inceleme/cgn-ip-nedir-httpufukk-comcgn-ip-nedir burada yazanın dışında bildiğim/anladığım kadarı ile size gerçek ip vermeleri için özel bir yönlendirme şat değil.