ney69

Üye
 • Content count

  78
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

24 Excellent

About ney69

 • Rank
  Azimli üye

Profile Information

 • Male
 • İstanbul / Kadıköy
 1. Acaba kullandıysanız ya da bilginiz var ise Nahimic ile kıyaslarsak DHT'mi Nahimic'mi? ya da diğer konunuzdaki Sb5'li modlu sürücüyümü tavsiye edersiniz MSI Nahimic'li Notebook için.
 2. İngilizcem çok iyi olmadığından net bir şey söyleyemesemde sanırım bu link senin sorunun cevabı. https://www.tenforums.com/tutorials/74480-uup-iso-create-bootable-iso-windows-10-build-upgrade-files.html
 3. http://pc07.forumdizini.com/t171-windows-7-ye-sata-suruculerini-entegre-etme Mantık aynı, kendi sürücü paketlerini bulup ekleyebilirsin.
 4. wd my passport ultra Reklam olabilir bu sebeple tıkla oku
 5. https://www.sahibinden.com/ilan/alisveris-bilgisayar-dizustu-notebook-dell-latutude-i7-4810mq-3.80ghz-8gb-rm-radeon-8790-ddr5-ekran-k-290142956/detay/ https://www.sahibinden.com/ilan/alisveris-bilgisayar-dizustu-notebook-toshiba-4700mq-3.40ghz-8gb-ram-4gb-ekran-karti-1tb-sshd-disk-290119415/detay/ malum ikinci el bunlar. Ya da bu satıcıları da kontrol edebilirsin. https://www.sahibinden.com/arama?userId=21089511 https://www.sahibinden.com/arama?userId=1791994 https://www.sahibinden.com/arama?userId=1710385
 6. https://teknoseyir.com/inceleme/cgn-ip-nedir-httpufukk-comcgn-ip-nedir burada yazanın dışında bildiğim/anladığım kadarı ile size gerçek ip vermeleri için özel bir yönlendirme şat değil.
 7. Teşekkür ederim fakat istediğimiz tam olarak bu değil (fakat bu parça başka bir problemimin çözümü olacak) sadece bir makinede Fiberi ikinci bir ethernet takarak kullanmak istiyoruz paylaşmak değil isteğimiz mümkünse tabiiki. Sorunu çözdüm gibi. İlk ve kullanmam gereken ağın ağ geçidi ip'sini sildim. Fiberi de Kablosuz bağlantı ile kullanmaya başladım. Şimdilik sözleşme bitimine kadar bu yeterli.
 8. Arkadaşlar kolay gelsin; Şu an arkadaşın işyerinde Superonline ADSL ve TTNET Fiber var (TTnet Fiber 2 gün oldu bağlanalı). Sentez yazılımın SQL server tabanlı muhasebe yazılımını kullanıyoruz. Öğrenmek istediğim makinemizin birine şimdilik SOL ADSL sözleşmesi bitene kadar 2. bir ethernet kartı takarak hem SOL ADSL ağ ve TTNet Fiberi aynı anda kullanabilirmiyiz (sistemde ayarlarda bir değişiklik yapmadan).
 9. Donanınhaberde ki topiği açan Mühendismurat'a sorsan yardımcı olur her halük arda
 10. o videoyu hatırlıyorum çok eski bir video, tarihine baktınmı? O tarihte yapılabilenlerle şimdi yapılanlar çok farklı. Donanımhaberde (yeri değil belki site adı yazmam adminler gereken bir şey varsa yaparsanız sevinirim) 1,500 sayfaya gelmiş Amazon konusu var MühendisMurat nickli bir arkadaşın açtığı. Dayanamadım Youtoube'tan dediğin videonun sayfasının resmi 3 yıl olmuş bahsettiğin konu, ve yanlış hatırlamıyorsam ebay'dan almışlardı ekran kartını amazondan değil. " " Ve konusunda da ürünü aşağıdaki gibi tanımlattığını söylüyor. Fakat Amazondan (satıcısı Amazon olan " Sold by Amazon and Fulfilled by Amazon ") alacağın her hangi bir şeyde bu söz konusu olamaz diye biliyorum. Diğer satıcılar için bir şey diyemem. Bu kadar uzun neden yazdın dersen eğer örnek olarak verdiğin videoyu ve linkindeki bilgileri okumadığın için yazdım.