Jump to content
TNC-TR

ikaraot

Üye
 • Content count

  271
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

69 Excellent

About ikaraot

 • Rank
  TnC Bronze

Recent Profile Visitors

456 profile views
 1. @orca2002 hocam bende 1-2 pc de denedim maalesef hata verdi yarıda kesildi yükleme hem flash ile hem dvd ile isoda sıkıntı olabilirmi? sonra orjinal iso ile denedim aynı pc de kurulum oldu.
 2. hocam tekrardan teşekkürler emeğine sağlık..
 3. @orca2002 hocam sizin paylaşımını bekliyoruz netframework eklenmiş..
 4. aynen hocam aylardır sizin paylaştığınız sürümleri kullanıyorum şimdiye kadar hiç sıkıntı olmadı. Modifiye arayanlar için bolca seçenek mevcut zaman inşallah bozmadan kurcalanmamış paylaşımlarınıza devam edersiniz sürekli takipteyiz..
 5. K.m.10 Pe 1703 (x86_x64) / 04.07.2017

  elinize sağlık multiboot ta kullanmak için ne yapmamız lazım acaba?
 6. Format Sonrası Katılımsız Aıo | Eylül 2017

  haziranı paylaşmadı ki daha...
 7. hocam flash diski minitool partition wizard ile tek parça yapıp ntfs olarak biçimlendirirseniz bence çalışır toolkit. ben nerdeyse 10 a yakın farklı boyutlarda farklı marka flash diske kurulum yaptım sıkıntı olmadı. son olarak en düzgün windows 10 creators update kurulu sistemde çalışıyor elinizde böyle bir makine varsa onda denerseniz sıkıntı olmayacak.
 8. Format Sonrası Katılımsız Aıo | Eylül 2017

  hocam merakla haziran ayını bekliyoruz.
 9. Active Password Changer Ultimate 8

  hocam indirebildiyseniz mega ya felan atma şansınız varmı yarıda kalıyor sürekli. neyse zar zor indirdim serial yok demo maalesef.
 10. Uefi kısımda konboot u nasıl çalıştırabiliriz acaba? windows boot manager e eklenme şansı varsa çok iyi olur yoksa uefi grub2 kodu olan paylaşabilirmisiniz?
 11. Hocam senin için en iyisi update i aç güncelleme geldikçe ordan yükle. Senin işine yaramaz bu sistemler.
 12. Win8.1 Pe 2017 V3 + Office2007

  Multiboot için kodlar nedir acaba?
 13. wimboot yada diğer yöntemlerle de denedim bu ekranı geçemiyorum program başlamıyor,nerde yanlış yapıyorum acaba? isoyu değiştirdim yine aynı. sources klasöründen boot.wim dosyası hariç başka bir yere dosya felan atıyormuyuz.?
 14. hocam kullanmış olduğunuz wimboot kodlarını paylaşırmısınız.
 15. https://drive.google.com/uc?id=0BzocCqUfhDCydWRGN1ROR0RvbFU&export=download 2.2.0 nihayet geldi test ediyorum şuan. Changelog Multiboot Toolkit 2.2.0: (28-05-2017) ============================================================================== * Updated the AOMEI Partition Assistant (thanks to Hoàng Khiển, Krishna) * Changed partition method, increase read and write speeds for Multiboot device * Updated partition tools configuration for Grub2 (updated by Tayfun Akkoyun) * Allowed install on the Virtual Disk, support to test quickly a Multiboot device * Fixed Grub2 cannot be bootable in UEFI mode on the External Portable Hard Drives * Fixed DLC Boot cannot be bootable from Grub2 menu in Legacy mode on the External Portable Hard Drives (thanks to steve6375 from reboot.pro forum) * Supported Grub2 Menu with multi-language (Vietnam, English, Turkish languages) (Changed the script structure for easy translation into other languages) * Updated Windows Setup from Source module with both WIM and ISO method (updated by Tayfun Akkoyun) * Added timeout between the partition commands. It makes the installation slower but it makes the Multiboot Installer works well in the system has low performance * Fixed missing disk and partition number variables in Windows 7, it is the cause of can not run script install file in the hidden partitions
×