Jump to content

beyazaltin

Üye
 • Content Count

  15
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

1 Neutral

About beyazaltin

 • Rank
  Yeni üye

Recent Profile Visitors

384 profile views
 1. üstad, AIOCreator ile hdd den kurulum yapıyorum sürekli . bir önceki işletim sistemlerinde hepsi kuruldu ama bu yenilerde hem win10x64 hem de win7x64 kurulum için menüden seçip enter a basar basmaz ms dos da hata veriyor kurulum başlamıyor .
 2. Otomatik yapıp uygula diyince parametre hatalı uyarısı alıyorum . sağ tıklayıp başlat diyince de , hata1075: bağımlılık hizmeti yok veya silmek üzere imlenmiş hatası alıyorum .
 3. bunlar makro için güvenlik izin ayarları bunda sorun yok .. sistem dosyaları ile alakalı durum olması gerek . eski win10 da çalışıyordu yeni kurduğumda da çalışıyor şu an , sizin lite sürümde böyle bir hata aldım .. bende bunu kırpılmış versiyon olduğunu düşünerek kaldırıp normal versiyon yükledim .
 4. hata visual basic 1004 dü sanırım excel 2016 (office 2016 onuda buradan indirdim gayet sorunsuz yeni kurduğum win10 da yine buradan indirdiğim win10 rs5 64bit)
 5. Hızı 10 numara olmuş . yanlız office 2016 kurdum excel de makro çalıştırmıyor visual basic hatası verdi banada en lazım olan excel çalışmaları .. bir türlü ekleyemedim visual basic olayını mecburen tam sürüm yükledim ve hata vermedi bu sefer . Çözümü varsa tekrar sizin modifiyeli sistemi kurmak isterim . kolay gelsin , iyi çalışmalar
×
×
 • Create New...