Jump to content
TNC-TR

byhabit

Üye
 • Content Count

  240
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

37 Excellent

About byhabit

 • Rank
  Pozitif ®

İletişim Bilgileri

 • Skype
  aytekingunel[b][color=#FF0000]Forumda msn, mail, adres, gerçek isim vs. bilgilerinizi paylaşmayınız[/color][/b].com

Profile Information

 • Male

Recent Profile Visitors

708 profile views
 1. fidye virüsü bu firmaya çözdürmüştüm birkere istersen bir görüş örnek dosya gönder sana bilgi verirler olup olmayacağı hakkında https://www.mydisk.com.tr/ https://www.mydisk.com.tr/tr/veri-kurtarma/cryptolocker/
 2. 6.8 versiyonu sorunsuz çalışmaktadır dijital aktivasyondaki sorunlar giderilmiş eline sağlık mephisto teşekkürler
 3. 6.7 versiyonu ile 4 pc de denedim win10 pro dijital aktivasyon yapmadı 2 sinde uygundeğil dedi diğer 2 sinde windows bildirim modunda dedi etkinleştirmedi - bendeki eski versiyon 6.5 ile denediğimde kütür kütür etkinleştirdi haberiniz olsun belkide denk gelmiştir bilemiyorum
 4. Bence belleklerde kötü marka yoktur kötü şans ve kötü kullanıcı vardır. toshiba ve sandisk marka belleklerden aktif olarak kullandığım elimde 5'er adet var ve hergün yaklaşık 30 yada 35 kere kullanıyorum sistem kurulum, program yükleme driver kurulum vs. vs. ve bu bellekler elimde 4. yılını tamamladı banamısın demedi, bir sıkıntı yaşadığımda genelde yazılımsal sorunlar oluyor, ilk başlarda bir diskpart videosu atmıştım o yöntem ile her zaman çözdüm.
 5. bahsettiği konunun sam ile alakası yok sam dosyasında kullanıcıların şifresi kayıtlı oluyor. benim anladığım ağda bilgisayar yada paylaşılan dosyaya erişmek için kullandığı kullanıcı adı ve şifreyi öğrenmek istiyor bunu yapabilen bir program bulamadım ama bunu silen program var ccleaner ile detaylı temizlik yaparken ağ şifresini unut seçeneği var bilgisayarda bir yerde ama bende bulamadım zamanında çok aramıştım. bilen veya bulabilen çıkarsa güzel olur takipteyim bu konuyu.
 6. ben enson canlı bomba olup merkez binanızı havaya uçurcam dedim işimi gücümü bırakıp size hayatı cehennem etmek için bütün imkanlarımı kullanıcam dedim. daha ne arayan var nede soran. Ama iş o raddeye gelene kadar 6 ay uğraştım günde ortalama 10 msj 3 ile 5 kez civarındada arama yapıyorlardı her her söyleyişimde sizi birdaha aramıycaz diyorlar sonra 3 saat sonra tekrar arıyorlardı neyseki kurtuldum.
 7. Mynet java Problemi Selam arkadaşlar mynet in meşhur java sıkıntısı günümüzdede halen devam etmektedir. Bu konuda internette çok fazla bilgi kirliliği mevcuttur, seamonkey yöntemi artık çalışmıyor chrome için ietab eklentisi az önce denedim çalışmadı oyun yüklenirken gelen ekranda hemen indir oyna linkine tıklayarak jnlp dosyası indirip bu dosyayı açınca oyuna giriyor ama bu da zahmetli iş - explorerdan ise güvenilen sitelere eklememe rağmen java devreye girince siteyi engelliyor blocked uyarısı veriyor, daha düşük versiyorun java kullandığımdada odaya giriyorum odadaki kullanıcılar ve masalar yüklenmeden sayfa kitleniyor bu konuda sağlıklı çalışan bir yöntem hakkında bilgisi olan varmı?
 8. ben oem klasörü nasıl kullanılır bilmiyorum merak ta etmiyorum inject yöntemi ve dijital yöntemi kullanıyorum bunlar ile etkinleştiremediğim windows yada ofis e denk gelmedim maşallah çok başarılı antivirüslerde bulaşmıyor programa Teşekkürler Mephistoo2
 9. Progamı halen kullanmaktayım nerdeyse hergün kullanıyorum, hiç bir sıkıntı yaşamadım henüz ama insan bir süre sonra değişiklik istiyor sanırım nedeni olmasada güncelleme gelirse sevinirim inşallah dahada geliştirirsin bu programı.
×
×
 • Create New...