Jump to content

damn2u

Tnc Sever
 • Posts

  32
 • Joined

 • Last visited

About damn2u

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

damn2u's Achievements

Apprentice

Apprentice (3/14)

 • First Post Rare
 • Collaborator Rare
 • Dedicated Rare
 • Week One Done Rare
 • One Month Later Rare

Recent Badges

7

Reputation

 1. Çalışmanız için teşekkürler. Mağaza ihtiyacım için sistemi microsoft hesabım ile kullanıyorum ve her zaman bir şifre oluştururum. Sorun ise şu, şifremin tamamını girmeden windows açılıyor. @Emre028
 2. Virüs programı arıyordum ama linkler ölmüş, günceller misiniz?
 3. Üstte ki mesajlardan birinde söylediğim gibi bir süre önce bu sistemi kurmuştum o yüzden bir şey sormak istiyorum. Windows mağazasından dolby access uygulamasını yüklemek istiyorum fakat satın alındığı halde yükle butonuna ne kadar bassam da yükleme yapmıyor. Wuauserv dosyasını silmiştim, bu sebep olur mu böyle bir soruna? Mağaza uygulamasını resetleme vb. bir kaç çözüm demedim ama sonuç alamadığım için buraya yazmak istedim. @TR_by
 4. Mod 1 + Lite olanı kurdum canavar gibi çalışıyor. Sadece web'den indirilen fotoğrafları jfif formatında indiriyordu, onu da regedit düzenlemesi ile hallettim. Konu sahibinin eline sağlık.
 5. Sanırım kimsenin 22H2 final sürümünü modifiye etmeye niyeti yok. Her saat foruma bakıyorum belki bir çalışma çıkar diye.
 6. Merhaba, beklenen iso ya da sürüm hangisi? Ne zaman gelecek? Windows 11'e geçmek istiyorum ve sistem değiştirdiğim zaman uzun süre kullandığım için sorunsuz uzun soluklu bir sürüm yüklemek istiyorum. Açıkcası format attıktan sonra güncellemeleri de kapatıyorum çünkü her güncellemenin sisteme yaradığını düşünmüyorum ki zaten bol bol windows güncellemelerinin hatası hakkında haber yapıldığından ve kullanıcı yorumlarından sorunlar akılda kaldığından güncellemeleri açık tutmak istemiyorum.
 7. Bu yayınlanan sürüm sözü edilen büyük güncellemeli RTM sürümü mü? Değilse beklemeye değer mi? Yoksa bunu kurup geçmeli mi? Gerçi forumda ki tecrübeli arkadaşların çalışmalarını beklemek daha doğru sanırım.
 8. Neden hata yapayım ki. Ayrıca sizin değil başka Windows 11 çalışmalarında da aynı sorunları yaşıyorum. Opera Browser ve Genshin Impact W11 ile uyumlu değilse bilmiyorum ama crash veriyor, hata raporlaması da yapıyorum uygulama geliştiricilerine geri dönüş için.
 9. Teşekkürler. Tekrar rufus ile yazdırıp kurunca çalıştı fakat oyunlar ve tarayıcılar sık sık çöküyor. Sanırım Windows 11'in stabil olması için epey bir zaman var.
 10. Sahiplik alınma kısmını açıklayabilir misiniz? Maalesef sizler kadar bilgili olmadığım için biraz fazla soru yağmuruna tutuyorum kusura bakmayın. Bu işlemi nasıl yapabiliriz?
 11. Pardon ya onu yazmayı unutmuşum. Rufus en son sürüm ile, no tpm vs seçili.
 12. 32gb kingston usb 3.0 flash bellek, UEFI şekilde format atıyorum. Sistemim ise AMD Ryzen R5 2600, Nvidia GTX1060, 16gb 3200mhz ddr4 bellekler ve son olarak en önemlisi 240gb m2 ssd windows kurulumu ve programlar için kullanıyorum.
 13. Windows kurulurken "Sizin için ayarları yapıyoruz" gibi bir yazı geliyor ya, ondan sonra bir restart yapıyor, dönüyor da dönüyor, o dönmeler hiç bitmiyor. Bir kaç kere yeniden başlattım 5-10 dk derken acaba az mı bekliyorum acaba diyerek tekrar döngüye sokup yarım saatten fazla bekledim yine aynı yerde kalıyordu.
 14. HD_Wallpaper Upd10.1.2022 yazan yerin linkinde HitPaw Watermark Remover 1.3.5.1 programı çıkıyor, düzeltebilir misiniz? @forjest
×
×
 • Create New...