Jump to content

radyofon

Üye
 • Content Count

  1021
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

67 Excellent

About radyofon

 • Rank
  Elektronikçi

Profile Information

 • Male

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. xiaomi redmi note 7 https://www.google.com/search?q=xiaomi+redmi+note+7+fiyat&oq=xiaomi+redmi+note+7+fiy&aqs=chrome.0.0j69i57j0l4.9786j0j8&sourceid=chrome&ie=UTF-8
 2. Konunun kızakla ne ilgisi var anlamadım. Ben defalarca böyle bir uygulama yaptım. Sonuçta kızak mekanik bir aksam ve içerisinde 1 tane elektronik kart var. Konu windows ile alakalı. BIOS'dan da bir bakmak gerek tabii ki. DVD yuvasındaki hard diski BIOS ne olarak görüyor?
 3. Local $Keytool = @ProgramFilesDir & "\My Program"
 4. Googleplay'de var. Numara olmasa da engelleyebilirsiniz.
 5. LG'lerde işlemci yüksek frekansda çalıştırıldığı için ısınma sorunu var. Sony'lerde de aynı ısınma sorunu var. Bu ikisinden de uzak dur. Bana bu telefonlardan çok şikayet geliyor. Telefonun ısınması bir sorun değildir fakat bu ısınma telefonda sorun çıkarmaya başalrsa işte o zaman ısınma problemdir. Nitekim LG'ler yüksek ısılara çıktığı zaman işlemcinin soğuması için performansını otomatik düşürmeye başlar ki cihazı korumak için. Zenfone' lardan pek şikayet duymadım ve Lenovo'ları bilemeyeceğim. Ben olsam xiaomi almayı tercih ederdim ya da samsung'un bazı serilerini. Bir de telefondan ne istediğin önemli. Özellikle ses kalitesi istiyorsan HTC
 6. soğutucu vidalarını iyi sıktın mı? Fan bağlantısını kontrol ettin mi? Fan çalışıyor mu? Termal macundan böyle bir şey yapmaması gerekir. Kullandığın termal macunun kalitesi iyi olmalı, ısı iletkenliği yüksek olmalı. Macunun şırıngasında ısıl değerleri yazar.
 7. Elektronik kartlara kontakt sprey sıkılmaz. Kontakt spreyler kontaktları temizlemek içindir. Yani pot trimpot gibi mslzemeleri temizlemede kullanılır. Yağlı ve yağsızı vardır. Bilmeden kullanıp yağlıdını sıkarsan orası toz yuvası olur. Spreyler korozyon içindir. En güzeli selülozik tiner, uçak benzini veya izopropil alkol kullanmaktır. Saat tamircileri mekanik aksamı temizlerken uçak benzini kullanır mesela. Anakartı kompresörle temizlemen yeterli. Bilgisayar anakartlarında korozyona uğrayacak bir durum söz konusu değil. Rafyo veya eski tip crt tv ler olsa o zaman başka. Yeter ki nem olmasın cihazın çalıştığı yerde.
 8. Çin'in iPhone'u derler bu marka için. Ama garanti şart. Xiaomi, Oneplus iyi telefonlardır. Türkiye'deki 4.5G desteği için telefonun modeminin LTE bantlarını ve kategorilerini incelemelisin. Uyumluysa al.
 9. Eset'in kendi sitesinde remover tool var. Neler yapman gerektiği hakkında da gerekli bilgiler var. Orayı incelemeni tavsiye ederim. Nitekim tüm antivirüs programlarını kendi tool ları ile kaldırmak daha sağlıklı. Eset ethernet sürücüsünün yanına kendi driver'ını yükler. Aygıt yöneticisinde bunu görebilirsin.
 10.  

  adresinde bize ait programın yeni versiyonunu çıkarmışsınız birkaç yıl önce ve foruma fazla girmediğim için yeni fark ettim. Ellerine sağlık ama incelik göstererek tnctr'de kodları paylaşmamız programın yeni versiyonunu çıkaracağınız anlamına geleceğini de sanmıyorum, kusura bakmayın. Bizden izin isteyebilirdiniz, şık olmamış.

 11. Emeğine sağlık. Eminim ki bayrağı birileri devralacak ve sitemiz gün geçtikçe daha da ileriye gidecek ve gelişecektir.
×
×
 • Create New...