Jump to content

radyofon

Üye
 • Content Count

  1028
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

72 Excellent

About radyofon

 • Rank
  Elektronikçi

Profile Information

 • Male

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Wireless koptuğunda modemde de dsl hattı gidiyor olmasın. Modemin ışığından bunu kontrol edebilirsin. Bir de modemlerin bazılarında release time süresi oluyor. Bu ayarı always olarak ayarlamak gerekir. Yani her daim hat açık kalsın diye.
 2. Programları katılımsıza çevirse tadından yenmezdi.
 3. Farklı kanallarda bağlantı yaparak deneyebilirsin. Modem herhangi bir parazitten etkileniyor olabilir. Ya da fabrikasyon bir arıza vardır.
 4. En yüksek Garanti Bankası veriyor diye biliyorum.
 5. Winamp 5.8'in Tekrar Yayında Olduğunu Biliyor Musunuz? https://www.winamp.com/
 6. Teşekkürler. Sonunda üstadlarımızdan biri cevapladı konuyu. Bluelife' ın yardımcı olduğu bir script içerisinde vardı bu komut. Ben de merak etmiştim. Teşekkürler üstadım.
 7. Sonuçta içerisinde elektronik bir kaç kompanent bulunan metal bir kutu. Çok da önemli değil. Fakat alüminyum olması nedeniyle soğutmanın daha kolay olması yönünden ve havalandırma deliklerinin de olması nedeniyle 3.sıradaki ürünü tavsiye ederim.
 8. Arkadaşımız doğru bir noktaya değinmiş. Sistem geri yükleme ile sadece sistem dosyalarını ve programları kurtarırsınız, dosyaları değil. Testdisk' i de ve Minitool'u da denemenizi tavsiye ederim.
 9. R-studio, Easeus kullanabilirsin ama maalesef dosya adlarını kurtarabilmek olası değil. Bu programların çoğu dosa adı kurtarma da başarılı değiller. Hele bir de dosya adlarında türkçe karakter varsa, uzun dosya adları varsa daha da kötü. dosya kurtarma konusunda Recovery My Files da başarılı bir programdır. Partition kurtarma programı kullanarak dosyalarını kurtarabilmen olasılık dahilinde, deneminiz gerekir.
 10. MustDeclareVars kullanımı hakkında örneklerle bilgi verebilir misiniz? Meselâ Opt("MustDeclareVars", 1) kullanımı gibi.
 11. Asus DSL-AC51 iyi bir modem.
 12. xiaomi redmi note 7 https://www.google.com/search?q=xiaomi+redmi+note+7+fiyat&oq=xiaomi+redmi+note+7+fiy&aqs=chrome.0.0j69i57j0l4.9786j0j8&sourceid=chrome&ie=UTF-8
×
×
 • Create New...