Jump to content

Keep

Üye
 • Content Count

  93
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

6 Neutral

About Keep

 • Rank
  seo expert

Profile Information

 • Male

Recent Profile Visitors

413 profile views
 1. hocam selamlar, güncel sistem yayınlanacak mı ?
 2. teşekkürler hocam, sorunsuz şekilde flash diske ekledim. ilk formatım da sizin boot menuyu kullanacağım. :)
 3. hocam win 10 isosu var elimde acaba nereye ekleyeceğim iso yu ?
 4. hocam selamlar, bu multiboot'un içerisinde hali hazırda win 10 var mı? yoksa bizim mi eklememiz gerekiyor ?
 5. Biosa girip, ahci yazan bir yer vardı. Onu ide yaptım, birde kablosuz mausu da çıkardım yüklendi. Ama sağlıklı değildi, ofis programlarını kuramadığım için başka win 7 kurdum. 10 tane ofis programı denedim hiç biri kurulmadı.
 6. problemi çözdüm, format attım gayet stabil şekilde çalışıyor ama bir sorun var. Office uygulamalarını hiç bir şekilde kuramıyorum. Office 2003, 2007, 2010,2016 hepsini denedim kurulmuyor. Sistem mi engelliyor benim officeler de mi sorun var ?
 7. %89 a gelince hatakodu 0xc0000005 hatası veriyor. Kurulum yaparken. Win 10 vardı silip bunu kurmaya çalışıyorum
 8. kullanan var mı arkadaşlar? stabil mi? ona göre format atacağım
 9. wi fi çubuğu ve görev çubuğuna sabitlenen ikonlara sağ tıklanmıyor. wi fi çubuğu malesef büyük bir sorun laptop kullananlar için. Açılışı biraz yavaş geldi bana, ben daha önce ki sizin modifiyenizi kullanıyordum o daha hızlı açılıyordu.
 10. hocam bir gelişme var mı yeni sistemden ? :)

  1. Alphonso_Elric

   Alphonso_Elric

   Evet var bitti, yukleme aşamasındayım yukleme sonrası tekrar indirip deneyecegim sonra linkleri verecegim. Win 7 [x64] v.2 bu sefer güncelleme sorunu olmayacak tam anlamıyla stabil bir sistem oldu. Umarım bunu da begenirsiniz, bir önceki sistemde güncellemeler ile ilgili dosyaları yer kazanmak amacıyla kaldırmıstım.

 11. selam, hocam öncelikle bu işletim sisteminiz için teşekkürler. Gerçekten acaip hızlı ve işime çok yarayan bir işletim sistemiydi. Yaşadığım sorunlar olmasa, harika olacaktı :) güncelleme olayını halledip tekrar yayınlama şansınız var mı çalışmanızı ?

  1. Alphonso_Elric

   Alphonso_Elric

   Evet yani 64 çalışmasına başladım fakat ayı iconları kullanmak istemiyorum o nedenle icon araştırmasındayım. Güzel birşey bulursam bana uyan. Bu sefer guncelleme sorunu olmayacak. Bundan emin olabilirsin.

  2. Keep

   Keep

   valla iconlar falan çok iyiydi. tek problem güncelleme yapamaması ve itunes kuramamamdı. kurabilsem herhalde uzun bir süre format atmayacaktım. 4 tane işletim sistemiş kurdum en içime sinen sizinkiydi.

  3. Alphonso_Elric

   Alphonso_Elric

   Hazırlama aşamasında çok titiz davrandıgımı bilmenizi isterim prensibib su olmustur benim içime sinmeyen çalışma başkasınında içine sinmez. Hazırladıgım her calışma da bu sekilde hazırlanmıştır. Bunu sizde fark etmişsinizdir. Saygılarımla.

 12. [quote name='xargrax' timestamp='1345637174' post='1233278'] sistemi modifiye ederken bazı dosyaların ingilizce versiyonlarını editledim.. türkçe versiyonlarında gerekli edit kısımlarını bulamadığım için böyle birşey yaptım.. upload hızın yüksekse alternatif eklersen güzel olur.. [/quote] upload hızım evlere şenlik malesef. leech sitelerden indirdim bende zaten şuan sizin siteminizden yazıyorum, stabil fakat temalar yetersiz yada bana hitap eden bir tema yok. klasör renklerini hiç beğenmedim onun dışında gayet iyi.
 13. bütün partlar bitti sayılır, birazdan format atarak direkt deneyeceğim. =) Daha önce ki çalışman çok stabildi umarım buda öyledir, denedikten sonra görüşlerimi bildiririm. mediafire'den indiremeyenler varsa, indiremedikleri linki söylesinler premium halini ekliyeyim öyle indirsinler.
 14. Merhaba hocam, modifiyeli işletim sisteminizi 3. defa indirdim, bu sefer kurmaya kararlıyım :) dvd ye sığmıyor. nt6 ile formatlmayı düşünüyorum ama bir sıkıntı var.. şimdi bende 2 tane hdd var ve 4 bölüm. 1inde sistem var 3 ünde diğer dosya film müzik v.s var.. diski komple silmeden sisteminizi n...

×
×
 • Create New...