Jump to content

Vito Andolini

Üye
 • Posts

  42
 • Joined

 • Last visited

Profile Information

 • Male

Recent Profile Visitors

396 profile views

Vito Andolini's Achievements

Newbie

Newbie (1/14)

0

Reputation

 1. uzaklara ******ürüyor

 2. hmm anladım. çok iyi oldu bu dostum çok sağol
 3. örnek veriyorum: flashget.exe yazsam yeterli olur mu ?
 4. svpack klasörünün içine katılımsız programlarımın exelerini atsam kurulum esnasında onlarda kurulurmu yoksa yapmam gereken başka işlemlerde var mı ? şimdiden teşekkür ederim.
 5. @MOTUN inan bana sen o mesajı yazana kadar IN_ uzantılı dosyayı nasıl açacağımı düşünüyordum
 6. anladım gerçekten basitmiş. öğrenmeden önce çok zor gibi geliyor insana. görsel xp leri gördüğüm zaman ben bunları nah yaparım diyordum ama artık ben bile görsel xp hazırlayabiliyorum. way anasını kendi kendimi şaşırtıyorum.
 7. önce jpg yi bmp yapacm onu yaparım dediğin gibi paint bile yapıyor ama galiba resmin kalitesini bir hayli düşürüyor (öyle duydum) gerekirse photoshop ta çeviririm bmp ye. işin merak ettiğim yani sıkıştırmak tı yani nasıl JP_ yapacağım konusuydu onuda makecabla yapacm galiba doğru anladıysam eğer [quote name='TugruL' date='27 September 2011 - 14:50 ' timestamp='1317135042' post='1086398'] Madem orjinalleri değiştirmek istiyorsun uzantısına bakacaksın. JP_ olanlar JPG dosyası. BM_ olanlar BMP dosyası. i386 içerisindeki dosyaları türlerine göre sırala, boyutu büyük olan JP_ dosyaları büyük ihtimalle aradığın duvar kağıtları olacak. Kontrol için expand yapıp bakabilirsin. Kendi koyacağın resimlere aynı ismi verip, makecab yapıp eskisiyle yer değiştirdin mi sorun olmaz gibi geliyor bana. expand ve makecab dönüşümleri için sitenin sağ üst köşedeki google aramısına bu kelimeleri yaz yeterince yardım çıkacaktır [/quote] hmm tamam tugrul abi aynen dediğin gibi yapacağım
 8. hele şükür adam gibi bir versiyon çıktı. inşallah lanet olasıca impact engine problemleri giderilmiştir
 9. NE DİYOR YA NE DİYOR ÇILDIRACAĞIM !

  1. SefaEmler

   SefaEmler

   Yanlış anlaşılmasın diyorda hiç anlaşılmıyor ? Bu adam şizofren olabilirmi acaba.

  2. NoobAccountant
 10. [quote name='enesfurkan' date='26 September 2011 - 15:41 ' timestamp='1317051663' post='1085985'] $oem$ le gönder [/quote] nasıl yapıldığını bilsem inan bana öyle yapardım edit: nasıl yapıldığını öğrendim. ama yapmak istediğim işlem aynen Tugrul'un dediği gibi orjinalleri değiştirmek. JP_ uzantılı dosyayı nasıl düzenleyebilirim ?
 11. acaba bu sürümde demodaki impact engine hatalarını düzelttiler mi ? oda ne ki diyorsanız youtube'a fifa 2012 demo fail yazın ve çıkan sonuçların hepsini izleyin
 12. ordaki dosyaları editleyince nasıl I386 klasörüne göndereceğim C:\WINDOWS\Web\wallpaper klasöründeki resimler I386 klasöründe hangi dosyada barınıyor ?
 13. format sonrası xpnin berbat wallpaperları yerine kendi istediğim wallpaperları görebilmem için hangi sistem dosyasını editlemem gerekiyor ? kurulmuş xp nin system 32 klasöründeki sistem dosyasını değil I386 klasörünün içindeki sistem dosyasını kast ediyorum. format sonrası için anladınız işte siz. yardımcı olan arkadaşlara şimdiden teşekkür ediyorum.
×
×
 • Create New...