Jump to content
TNC-TR

hakarakurt

Üye
 • Content count

  436
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

36 Excellent

About hakarakurt

 • Rank
  TnC Silver

Recent Profile Visitors

1119 profile views
 1. hakarakurt

  Internet Download Manager 6.31 Build 8

  forjest bu dosyayı indiremedim.
 2. hakarakurt

  Stardock Start10 1.61 Türkçe

  Bu proğramı Windows 8 'de de kullanabilir miyiz?
 3. Açıklamalar için teşekkürler. uLuBeY! ; şöyle bir açıklamada bulunmuş da onun için sordum. Kafam karıştı. Microsoft tarafından MSDN üzerinden Redstone 4 1803 Versiyonu adıyla Nisan sonunda ve Temmuz, Ağustos aylarında toplu güncellemelerin ekli oldugu stabil sürümler çıktı. Önemli bir hata olmadıkça ortalama 2-3 Ayda bir güncellemelerin dahil olduğu iso dosyası gelir. Bunun dışında Insider olarak sürekli ara sürümler geliyor fakat neredeyse çoğu stabil degil. Bu yüzden en güvenilir şey MSDN çıktıkça yükleyip, güncellemeleri almaktır. Yoksa önemli olan hep en güncel isoya sahip olmaksa İnsider olup hatalarla boğuşan sistemde yükleyebilirsiniz. Sizdeki "17134.254" sürümüde ara sürümlerden biri, MSDN değil. Zaten bundan sonra büyük bir ihtimal büyükgüncellemenin yer aldığı Redstone 5 gelecek. Yeni bir MSDN sürüm gelmedikçe her çıkan iso yu yüklemeyin. Redstone 5, Ekim ayında çıkacak herhangi bir gecikme olmazsa.
 4. Arkadaşlar bu sürümler arasında nasıl bir fark var. Benim için stabil çalışan daha iyidir. Çıkan sürümlerden hangisi daha stabildir ?
 5. https://uup.rg-adguard.net/index.php arkadaşlar bu sitede hepsi görünüyor. hangisi beta, hangisi final bilmiyoruz
 6. ISO oluşturma işlemi çok uzun sürüyor. Tek Problem Bu. Ama uzun sürse de ISO oluşturuyor. Ben Multı seçeneğini seçmiştim. Herhalde ondan uzun sürüyor. 64 bit ISO dosyası oluştu. Şimdi 32 bit Multi seçeneğiyle ISO oluşturuyorum. Multi seçeneğinde 4-5 tane sürüm oluşturuyor.
 7. Sanki çözüldü gibi. C Sürücüsü Masa Üstüne indirmiştim. multi_creatingISO dosyasını ; İnen dosyalar Masa Üstündeyken çalıştırınca ISO dosyası oluşturmuyor. İnen Dosyaları E Sürücüsüne kopyaladım. Tekrar multi_creatingISO dosyasını çalıştırdım. Sanki ISO dosyasını oluşturuyor gibi. İşlem Hala Devam Ediyor. Birazdan biter Sonucu yazarım.
 8. Django; aynen Yönetici olarak çalıştır diyorum. Defenderi de kapatıyorum. Kasperskyi de kapatıyorum. Ama Cmd ekranında indirme işlemi sonunda Error work script. diye bir hata veriyor. ISO oluşmuyor.
 9. Django ; https://uup.rg-adguard.net/index.php sitesinden ; creatingISO_17134.254_tr-tr_arm64_Professional.rar 6 mb bir dosya indi. Bu dosya içinden ; multi_creatingISO diye bir dosya çıkıyor, bu dosyayı çalıştırıyorum. CMD ekranından idirme işlemi başlıyor. Daha Sonra şöyle bir hata uyarı veriyor : Error work script. İnen dosyalara bakıyorum. Bütün Windows 10 dosyaları inmiş (31 dosya) ama ISO dosyası haline getirilmemiş. https://uup.rg-adguard.net/index.php sitesinde de 31 dosya var ve hepsininin hash değerleriyle de karşılaştırdım. Bendeki inen dosya hash değerleriyle tutuyor. Ama ISO dosyası haline gelmemiş. CMD ekranında Error work script. diye bir hata veriyor. OTOMATİK ISO DOSYASI OLUŞTURULMUYOR. Bu konuda yardımcı olursanız memnun olurum
 10. alisaygin ; https://uup.rg-adguard.net/index.php sitesinden ; creatingISO_17134.254_tr-tr_arm64_Professional.rar 6 mb bir dosya indi. Bu dosya içinden ; multi_creatingISO diye bir dosya çıkıyor, bu dosyayı çalıştırıyorum. CMD ekranından idirme işlemi başlıyor. Daha Sonra şöyle bir hata uyarı veriyor : Error work script. İnen dosyalara bakıyorum. Bütün Windows 10 dosyaları inmiş (31 dosya) ama ISO dosyası haline getirilmemiş. https://uup.rg-adguard.net/index.php sitesinde de 31 dosya var ve hepsininin hash değerleriyle de karşılaştırdım. Bendeki inen dosya hash değerleriyle tutuyor. Ama ISO dosyası haline gelmemiş. CMD ekranında Error work script. diye bir hata veriyor. Bu konuda yardımcı olursanız memnun olurum
 11. İndirilmiş Windows10 Klasörlerini Nasıl Kurulum Dosyası (ISO) Yapılır? Arkadaşlar ; https://uup.rg-adguard.net/index.php sitesinden Windows 10 dosyalarını indirdim. Ama bu dosyaları nasıl kurulum dosyası haline getirileceğini bilmiyorum. creatingISO_17134.254_tr-tr_arm64_Professional şeklinde 6 MB bir dosya iniyor. Bunun içinden multi_creatingISO diye dosya çıkıyor. Bunu çalıştırıyoruz ve CMD ekranından indirme işlemi başlıyor. 31 Adet Dosya indirdi. Bu Konuda yardımlarınızı bekliyorum. Bu dosyaları nasıl Kurulum Dosyası (ISO) dosyası haline getirebilirim ? PROBLEM SİTESİNDEN KAYNAKLANIYORMUŞ. PROBLEM DÜZELDİ. BİR DE C SÜRÜCÜSÜNE DEĞİL DE DİĞER SÜRÜCÜLERE (D,E) İNDİRİN. ISO DOSYASI OLUŞTURULUYOR. AMA İŞLEM BİRAZ UZUN SÜRÜYOR.
 12. hakarakurt

  Windows10 Pe X86_x64

  hemşerim bu windows10PE 'de de internet tarayıcısı yok.
 13. hakarakurt

  Windows10 Pe X86_x64

  Windows10 Pe X86_x64 Bu sistemi Multiboot Menu içinde ; ISO dosyasını Menu Listte gösteriyoruz ve ÇALIŞIYOR. Yalnız Bu Sistemin içinde Internet Explorer, Choreme, Mozilla, Opera gibi Herhangi bir Internet Tarayıcısı yok
×