Jump to content

m3hm3t1991

Üye
 • Content Count

  495
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  2

m3hm3t1991 last won the day on May 13 2018

m3hm3t1991 had the most liked content!

Community Reputation

140 Excellent

About m3hm3t1991

 • Rank
  Her iyilik bir sadakadır

İletişim Bilgileri

 • Facebook
  islamyolunda571

Profile Information

 • Male

Recent Profile Visitors

3625 profile views
 1. Teknik serviste daha önce bu menülü multiboot kullandım. Bazı laptoplarda ve işlemcisi yavaş olanlarda yazılarda ve görüntüde bozulmalar oluyor ve görüntü kalitesi düşüyor. Boot ederken ön yükleme belleği yetersiz olabilir gibime geliyor.
 2. Klasik menüde ekleyebilir misiniz? Bazı laptoplarda sorun oluyor.
 3. Şuan ki televizyonumda Tizen işletim sistemi var. Benim tek isteğim televizyonun tarayıcısının Flash özelliği olan tüm online film sitelerindeki filmleri izleyebileceğim bir televizyon.
 4. Aşağıdaki linkdeki Samsung 48JU6070 model 4K televizyonu 2017 yılında aldık. Çok memnunum ama tarayıcıdan online film izleyemiyorum. Sadece html 5 desteği var. şimdi yeni bir televizyon alacağım. Tarayıcısının Flash özelliği olan online film sitelerindeki filmleri izleyebileceğim bir televizyon var mıdır? araştırdım da pek bilgi bulamadım. https://www.epey.com/televizyon/samsung-ue48ju6070u.html
 5. Bu konudaki ISO dan kurulum çalışmasını ekleyebilir misiniz?
 6. Menüde programlara 2019 yazmazsanız menü ileriye dönük olur. Alt orta kısmındaki yere multibootun yapım yılı yazılması yeterli diye düşünüyorum.
 7. Sergei Strelec olmayacak galiba eklemek mümkün olacak mı?
 8. Yurt dışından sipariş verdiğiniz belirli ürünlerde yüzde 20 gümrük vergisi üzerine yüzde 20 de ÖTV vergisi geliyor https://www.donanimhaber.com/Gumruk-kanunu-degisikliginde-gozden-kacan-vergi--112177

 9. 1809 sürüm temiz kurulum yapmıştım. Birçok program ve oyun yüklü. Setupları elimde olmadığı için uğraşmak istemiyorum. Mecburen yükseltme yapacam.Nasıl olacak bakalım.
 10. Yeni sürümü güncelleme ile yükleyen var mı? Herhangi bir sorun oluyor mu? Donma yavaşlama vb.
 11. Aynı şekilde uyguladım. Sorunsuz çalıştı. Allah razı olsun. Hayırlı Cumalar hocam.
 12. Hocam dediğiniz gibi yaptım şöyle bir hata verdi.
 13. Selamun aleyküm @blue_life hocanın multibootunu kullanıyorum. Multiboota ekleyemedim kodlar uyumlu değil galiba . dosya yolunu kendime göre nasıl ayarlayabilirim? Ekteki boot dosyalarındaki bootmgr dosyası sistem dosyası olarak göründüğü için rar dan çıkarınca görünmüyor.
 14. Abimin çalıştığı firmasınada aynı şekilde dosyaları şifrelemişlerdi. Virüs yayan kişi rus biriydi. Bir şekilde uzlaştılar 10 bin tl karşılığında şifreleri kaldırdı.
×
×
 • Create New...