Jump to content

italyano43

Üye
 • Content Count

  440
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

156 Excellent

1 Follower

About italyano43

 • Rank
  TnC Silver

Profile Information

 • Male
 • HAYATTA EN HAKİKİ MÜRŞİT İLİMDİR
 • MUSTAFA KEMAL ATATÜRK

Recent Profile Visitors

2647 profile views
 1. üstad maalesef dediğiniz yol yok benim flash ta..booticex64 ile etkinleştirip baktım hideeboot kısmına ama o yol yok bulamadım.. booticex64 ile arttırılamazmı hideeboot kısmı?
 2. üstadım usb hideboot düzenleme nasıl oluyor? boş alanı arttırma istiyorum,flash diskim 64 gb .. bu kısma birkaç iso atıp kullanmayı düşünüyorum. ayrıca forjest üstadın son winbuntu 2020 yi de buraya atıp menü ist düzenleyip çalıştırabilirmiyiz ?
 3. ben elimdeki son windows 10 1909 iso dosyasında işlem yapmak istedim, yani bir takım ayarlamaları yapıp yeni bir iso oluşturmak için,bunuda işyerindeki pc de yapmak istiyorum işyerindeki pc güzel cihaz internette fiber o yüzden... 78setup ile yeni bir iso oluşturabilirmiyim?
 4. üstadım aşağıdaki ayarlamalar ile iso oluşturmak istiyorum. yani kuruluma geçmeden nasıl yapabilirim? burada anladığım kadarıyla illaki disk silme biçimlendirme kısmını yapmamız lazım değilmi? ben ise işyerindeki pc de nasıl iso oluşturabilirim,çünkü bu pc yi silemem..??
 5. üstadım aşağıdaki ayarlamalar ile iso oluşturmak istiyorum. yani kuruluma geçmeden nasıl yapabilirim? burada anladığım kadarıyla illaki disk silme biçimlendirme kısmını yapmamız lazım değilmi? ben ise işyerindeki pc de nasıl iso oluşturabilirim,çünkü bu pc yi silemem..??
 6. Şuan 16 mb e kadar sınırsız turktelekom tarifesindeyim,ama aldığım hız 7 mb civarı bazen 8 veya 9 oluyor,genelde 7 mb. ama vdsl ye geçsem hız değişirmi bende?
 7. uefi kurulumda net 4.8 kurulmadı, bende iso içinden setup x86-x64 alıp manuel kurdum. sistem güzel ve seri .....teşekürler...........
 8. Çalışman için teşekürler ama keşke başka siteden indirilebilse.... ne menem şeydir bu mega......... eklentisini yükledim programını pcye kurdum ama indirme başladıktan belli süre sonra pro sürüm deyip bide taş...k geçer gibi 12 saat sonra devam edin falan diyor uyuz etti beni...
 9. Çalışman için teşekürler ama keşke başka siteden indirilebilse.... ne menem şeydir bu mega......... eklentisini yükledim programını pcye kurdum ama indirme başladıktan belli süre sonra pro sürüm deyip bide taş...k geçer gibi 12 saat sonra devam edin falan diyor uyuz etti beni...
 10. takipteyim yanlış yazmışım.. yeni sürüm varmı yakında üstadım..
 11. bence hiç uğraşma driver sıkıntısı yaşarsın,bendede dell laptop var , windows 7 sıkıntılı...10 kurulu şuan... not: bemde driverleri yedekledim ama ekran kartı win 7 problem...
 12. Yanıltıcı olabilecek konular açmayalım lütfen.... Not : Admin arkadaşlar bu konuyu kapatacakları kanısındayım ..
 13. Ulu önder ATATÜRK ve Tüm ŞEHİTLERİMİZİ  rahmet ve minnetle anıyoruz...

  VATAN SİZE MİNNETTARDIR.

  https://youtu.be/NT4_3fiGfxc

×
×
 • Create New...