Jump to content

Berdush_03

Üye
 • Content Count

  359
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

74 Excellent

1 Follower

About Berdush_03

 • Rank
  Tnc Sever

Profile Information

 • Male
 • Karahisar

Recent Profile Visitors

1317 profile views
 1. Hocam bu koddan tam olarak anlamamız gereken, tıklayınca USB belleği kendisi mi ikiye bölecek?
 2. Hocam Diskpart ile farklı partisyonlara bölmek sizin bu yaptığınız uygulamaya göre biraz daha kolay, USB Belleği Farklı Partisyonlara Bölme: Komut istemi "Yönetici" olarak çalıştırılır. Diskpart List Disk Select Disk (Disk Numarası Yazılacak) Clean Create Partition Primary size=5120 Format Quick fs=fat32 Label="KMPE_FAT32" Assign Letter=P Active Create Partition Primary Format Quick fs=ntfs Label="KMPE_NTFS" Assign Letter=T List Vol Exit Exit
 3. Bugün bu sistemi bir kaç bilgisayara kurdum, ofiste kuruldu ama Outlook'ta sürekli hata verdi 2010 ve 2016 ofisi denedim ikisi de aynı, sonra başka Windows 7 kurdum sorun olmadı.
 4. Tamam şuan çalıştırdım. Teşekkürler.
 5. Dosyayı masaüstüne indirdim ve rardan çıkarttım içerisindeki .bat dosyasına çift tıklıyorum ama erişim engellendi diye mesaj veriyor.
 6. Peki nasıl kullanıcaz? Sadece hosts dosyasını değiştirsek yeterli olur mu?
 7. Siz kullanıyor musunuz bunu? Bizim de kullanmamızda bir sakınca var mı?
 8. Senin rehberindeki kişileri "İçe Dışa Aktar" bölümünden SD kartına aktar. Aktardığın .vcf uzantılı dosyayı mail olarak arkadaşına gönder o da kendi telefonuna indirsin ve tekrar "İçe Dışa Aktar" bölümünden içeri aktarırsa resimleriyle birlikte gider.
 9. Office 2016 x86 kullanıyorum. Tabi Tab konusu çok da önemli değil :)
 10. Maalesef bu da aynı hatayı veriyor. Bence programlanırken tab tuşuna da göz önünde bulundurmanız gerekirdi.
 11. Bu sistemi düzenleyip bizlerle paylaşmandan dolayı asıl biz teşekkür ederiz. Kurulum ekranında onlarca işlemi yapmadan direk olarak masaüstüne gelebiliyoruz. Bu da kullanıcılar için oldukça büyük kolaylık. Ben daha çok Microsoft Excel ve makrolarla ilgileniyorum. Windows editleme konusunda çok fazla bilgi sahibi değilim. İşyerinde kullandığımız 10-12 adet bilgisayar var ve bunlarla ben ilgilenirim, bu bilgisayarlar hepsi bir ağa bağlı ve tek yazıcı kullanıyoruz. Böylece hem tek yazıcı kullanıyoruz hem devlet adına tasarruf etmiş oluyoruz.
 12. Eklentiyi de kurdum ama yine aynı hatayı vermeye devam ediyor. Bir de "ADI" yazdıktan sonra TAB tuşuyla "SOYADI"na geçmek istediğimde direk olarak "Parsellerini Bul" butonuna atlıyor. Tab tuşunu kullandığımda soyadı textboxuna geçmesi gerekir.
 13. Yaptığım araştırmalarda SMB 1.0'ın aktif edilmesi gerekiyormuş, bunu aktif ettim bilgisayarı yeniden başlattım şuan sorunsuz tüm ağdaki bilgisayarları görebiliyorum. Varsayılan olarak boş geliyorsa, ağ kullanıcıları oldukça zorlanacaklar demekki, bence bu tür paylaşım yapanların bundan sonra açıklamar bölümünde bunu da belirtmeleri iyi olur.
×
×
 • Create New...