Jump to content

Berdush_03

Üye
 • Content Count

  351
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

72 Excellent

1 Follower

About Berdush_03

 • Rank
  Tnc Sever

Profile Information

 • Male
 • Karahisar

Recent Profile Visitors

1248 profile views
 1. Senin rehberindeki kişileri "İçe Dışa Aktar" bölümünden SD kartına aktar. Aktardığın .vcf uzantılı dosyayı mail olarak arkadaşına gönder o da kendi telefonuna indirsin ve tekrar "İçe Dışa Aktar" bölümünden içeri aktarırsa resimleriyle birlikte gider.
 2. Office 2016 x86 kullanıyorum. Tabi Tab konusu çok da önemli değil :)
 3. Maalesef bu da aynı hatayı veriyor. Bence programlanırken tab tuşuna da göz önünde bulundurmanız gerekirdi.
 4. Bu sistemi düzenleyip bizlerle paylaşmandan dolayı asıl biz teşekkür ederiz. Kurulum ekranında onlarca işlemi yapmadan direk olarak masaüstüne gelebiliyoruz. Bu da kullanıcılar için oldukça büyük kolaylık. Ben daha çok Microsoft Excel ve makrolarla ilgileniyorum. Windows editleme konusunda çok fazla bilgi sahibi değilim. İşyerinde kullandığımız 10-12 adet bilgisayar var ve bunlarla ben ilgilenirim, bu bilgisayarlar hepsi bir ağa bağlı ve tek yazıcı kullanıyoruz. Böylece hem tek yazıcı kullanıyoruz hem devlet adına tasarruf etmiş oluyoruz.
 5. Eklentiyi de kurdum ama yine aynı hatayı vermeye devam ediyor. Bir de "ADI" yazdıktan sonra TAB tuşuyla "SOYADI"na geçmek istediğimde direk olarak "Parsellerini Bul" butonuna atlıyor. Tab tuşunu kullandığımda soyadı textboxuna geçmesi gerekir.
 6. Yaptığım araştırmalarda SMB 1.0'ın aktif edilmesi gerekiyormuş, bunu aktif ettim bilgisayarı yeniden başlattım şuan sorunsuz tüm ağdaki bilgisayarları görebiliyorum. Varsayılan olarak boş geliyorsa, ağ kullanıcıları oldukça zorlanacaklar demekki, bence bu tür paylaşım yapanların bundan sonra açıklamar bölümünde bunu da belirtmeleri iyi olur.
 7. Sistem gayet güzel olmuş ama SMB 1.0 bölümünü işaretlemediğiniz için 2 gündür tepiniyorum. Ağdaki diğer bilgisayarları göremiyordum. Sorun oradaymış. Kolay gelsin.
 8. Eline sağlık üstad harika bir arşiv olmuş. Bir de sizin yaptığınız katılımsız program kurma aracı vardı onuda bitirebilirseniz tadından yenmez olur valla
 9. Ayarlarını yapıp denedim dedim, UEFI modunda kurmayı denedim demedim. Mübarek
 10. Lenovo Teknik Destek bölümünü aradım ve bizdeki laptoplar sadece UEFI modunda kurulum yapılabiliyormuş, bizde hep Legacy modunda denediğimiz için sorunla karşılaşıyormuşuz. UEFI modunda yükleme yapılnca sorun kalmadı. Şuan bilgisayarı kurduk. Herkese yardımları için teşekkürler
 11. Bu yöntemi denedim fakat "Biraz Bekleyin" penceresi çıktı ve yaklaşık yarım saattir aynı yerde dönüp duruyor.
 12. Bilgisayar yeni nesil bilgisayarlardan ve 64Bit sistemleri destekliyor. Kaç defa varsayılana aldım. Bios ayarları da çok kısıtlı. Üzerinde Windows 10 vardı ve bilgisayar bayağı yavaşlamıştı, o yüzden tekrar temiz bir formatla Windows 10 kuralım dedik ama bu hatayı almaya başladık. Verdiğin linkteki yöntemi şuan deniyorum. Sonucu buraya yazarım. Eğer olmazsa en son çare bu yolu da deneyeceğim. Teşekkür ederim.
 13. @bozart Iso dosyası bozuk değil, daha önce onlarca bilgisayara format attım. Ama böyle bir şey ilk defa başıma geliyor. @forjest Cevabın için teşekkürler üstad. 2- Malesef format attım. Şuan üzerinde herhangi bir işletim sistemi mevcut değil. 3- Legacy veya Uefi tüm ayarları yapıp denedim sonuç yine aynı. 4- Harddiski "Diskpart" seçeneği ile dos tabanında birleştirdim, formatladım, @karadurak üstadın KMPE ile yapmaya çalışıyorum maalesef sonuç alamıyorum. 5- Harddisk çıkaramam, garantisi bozulabilir. 6- Acronis ile alınmış bir yedek de yok maalesef,
 14. Arkadaşlar, bir arkadaşımın Lenovo Yoga 500 modeli olan laptopa format atmaya çalışıyorum ama aşağıdaki hata mesajını alıyorum hiç bir işletim sistemini kuramıyorum. Bu konuda yardımlarınızı bekliyorum.
×
×
 • Create New...