Jump to content
TNC-TR

Iceberg

Üye
 • Content count

  1839
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

2 Neutral

4 Followers

About Iceberg

 • Rank
  TnC Platinium

Profile Information

 • Male
 • Ice City

Recent Profile Visitors

2491 profile views
 1. Doğum Günün Kutlu Olsun sk8er_boi

  nice yıllara sheker_boi
 2. Vodafone Ile Internet Hızı

  [img]http://i56.tinypic.com/fjpwz9.png[/img] [b][quote]Aylık Cepnet paketinde adil kullanım hakkı 100 MB tır. Adil kullanım hakkınız dolduğunda 7,2 Mbps'ye kadar ulaşan erişim hızınız 96Kbps'a iner ve internet erişiminiz bu hızla devam eder. http://www.vodafone.com.tr/Internet/cepnet-internet-paketleri.php[/quote][/b] Sizde 100 mb dan sonra hızda bir değişme olmuyor mu?
 3. Ttnet 8Mbps Nasıl Iyimi?

  [quote name='bilalozkan7' date='03 Aralık 2010 - 11:19 ' timestamp='1291375792' post='920688'] Aynen kimi insanda düşüyor kimisinde ise düşmüyor. Bu konuya bilgili bir vatandaş açıklık getirse çok güzel olacak [/quote] Aylık 49 tl ödeyenlerde hız düşüyor. Hızım düşmüyor diyenler 49 mu ödüyor yoksa 99 mu?
 4. Ttnet 8Mbps Nasıl Iyimi?

  Arkadaşlar ttnet'in klasik bir tuzak tarifesidir bu. Tarifenin adı "8 mbit [u]sınırsız[/u] internet" olmasına rağmen hiç de öle sınırsız değildir. 15 GB dan sonra hızınız 512 Kbps'ye düşüyor. (Adil kullanım hakkı zımbırtısı) O yüzden pişmam olmamak için iyi araştırın derim.
 5. Laptop Tavsiyesi

  Yurt dışından (Özellikle Amerika) getirtme durumunuz varsa Sony Vaio almanızı şiddetle öneririm. USA'de Türkiye'ye göre oldukça ucuza geliyor. Ben de almayı düşünüyorum ama getirebilecek birini bulamadım bir türlü.
 6. Mühendislikler Hakkında Yardım

  Gözümü kırpmadan itü işletme mühendisliği yazardım yerinde olsam.
 7. Merhaba arkadaşlar. Elimde Windows 7 Home Premium yüklü Toshiba marka bir laptop var. Dili Almanca olduğu için Türkçeleştirme işlemini bir türlü yapamadım. Yardımcı olursanız çok sevinirim.
 8. Tüm İslam Ve Tnc Ailesinin Bayramını Kutlarım..

  Sağlık, mutluluk ve huzur dolu nice bayramlara. Bayramınız mübârek olsun.
 9. Turkcell'in En Son Kazığı....

  Ben de Turkcell hattımı Vodafone'a taşıdım. Cebim para, telefonum kontör görüyor artık. Bunca sene Turkcell'de nasıl durmuşum ona da şaşıyorum zaten.
 10. Kuzuların Sessizliği Ve Hannibal Filmleri...

  Burda var. Dili hakkında bilgi verilmemiş ama sanırım İngilizce. http://www.tnctr.com/index.php?showtopic=44701[/CODE][/b]
 11. Tnctr Özel Duvarkağıtları

  Güzel çalışma olmuş. Resmin orjinalini alabilir miyiz?
 12. Türkçemiz Gerçekten Elden Gidiyor...

  Güzelmiş. Tuttum bunu :(
 13. Sagopacılar İçeriye Girin Bakalım.

  Sagopa'nın birçok şarkısı zaten bu şekilde. Müziği genelde Hint ve Arap şarkılarından alıyor.
 14. Öss 2009 Puanım Ve Tercih Hakkında

  DogruTercih.Com'un geliştirdiği, mükemmel bir sistem olan Tercih Robotu'nu kullanmanızı öneririm. http://www.dogrutercih.com/program/tercih-doktoru/[/CODE]
×