Jump to content

onuluturk

Üye
 • Content Count

  170
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

64 Excellent

About onuluturk

 • Rank
  Ya ALLAH, BismİLLAH, ALLAHUEKBER

Profile Information

 • Male
 • Ya ALLAH, BismİLLAH, ALLAHUEKBER

Recent Profile Visitors

1265 profile views
 1. Teşekkür ederim yanıtın için. Daha önce Linux Mint kurdum ve biraz da kullanmıştım. Açıklamaların yeterince bilgilendirici. Sanıyorum sorunsuzca kurarım inşALLAH. Açık kapı bırakıp sorularım olduğunda yanıt yazmamı belirtmişsin. Eğerki sorun olur veya olmazsa buraya olumlu-olumsuz yorumumu yazarım. İlgin için özellikle teşekkür ederim. ALLAH razı olsun kardeşim.
 2. Sistemi indirdim. Bu sistemi dizüstü bilgisayarıma bağlı harici harddiske kurmak istiyorum. Mümkünmüdür? Eğer mümkünse yol gösterebilirmisiniz? Teşekkürler şimdiden.
 3. Lütfen bükemediğiniz bileği öpün. Çok değerli arkadaşlarım, hocalarım, büyüklerim yada benden küçükler her ne durumdasalar bile üzerlerimizde öyle veya böyle hakları var. Yaptıkları ise emek harcayıp karşılıksız paylaşımlarda bulunuyorlar. Eğer yine öyle veya böyle kıyısından kenarından bile yararlandıysak bile bu kul hakkına girer. Eğer ALLAH'a inanıyorsak bunun helalleşme zorunluluğu var. Artı yine Yaradanın yarattığı kullarının kalplerini kırmakda büyük günah ve vebal. Benden acizane hatırlatması. Yine ben bu siteden ve değerli paylaşım yapan değerli kardeşlerimin ürettiklerinden çokca kullandım ve hiçbir sorunla karşılaşmadım. Hatta böyle bir site benin iddiamdır bırak Türkiye'yi dünyada böyle samimi ve canı gönülden insanların biraraya geldiği bir site daha yoktur. Lütfen hellalleşin ve birbirinizden özür dileyin. El öpmekle dudak aşınmaz. Eğer yazılarımdan dolayı bir yanlışım olduysa affola.
 4. 2010 yılında almış olduğum Acer markalı dizüstü bilgisayarıma 240 GB yada biraz üstü kapasiteli disk almak istiyorum. Biraz araştırdım ama aynı markanın kimisinde alt bilgi yok kimisinde alt bilgi olarak süper hızlı yazıyor. Bu hızlılık durumunu nasıl anlarım. Almışken ve arada uçurum fark yoksa kalitelisini almaktır amacım. Yardımcı olursanız sevinirim. İlgilenen ve yardımcı olacak arkadaşlara şimdiden teşekkür ederim.
 5. Paylaşımınız ve değer biçilmez emekleriniz için teşekkürler. Bir sorum olacak, Archman Linux, netbooklara yada eski donanımlı bir dizüstü bilgisayara kurulsa sorun olurmu*
 6. Hocam, emeğine sağlık. Müslüman-Türk milletine uygun güzel bir çalışma olmuş. Hele hele 32&64 Bit birarada olsa daha g zel olurdu. Bence diğer bir eksiği de görev çubuğundaki mikrosoftun başlat sembolü yerine Türk bayrağı olabilseydi çok daha harika olurdu.
 7. Programı indirip kurmaya çalıştım ancak resimdeki uyarı nedeniyle kurulumu yapamadım. Sorun ne olabilir?
 8. Teşekkür ederim. Dediğin gibi yaptım ve indirdim. Yükleme yapınca geri dönüş yaparım.
 9. Millet nasıl indirmiş anlamadım. Ben linke tıklıyorum aşağıdaki resim çıkıyor. Bir yerlerde bir yanlışlık veya bir densizin çıkıntılığı var ama anlayamadım.
 10. Paylaşımınız için teşekkürler. Paylaşımın değeri belli ve indirip kurmak isterdim ancak gerek JDownloader gerekse IDM ile denedim. Boyut büyüklüğünden indirmesi bir tam günü gerektiriyor. Rica etsem partlar halinde paylaşabilmeniz mümkün müdür?
 11. Paylaşım için teşekkürler. Windows 10 için kullandım ancak açılışta grup açılışı gibi iki seçenek geliyor. Biri win 10 diğeri de nth6 installer. Bu ikinci seçeneğin gelmemesi ve normal koşullarda çalışması için ne yapmalıyım? Bir diğer sorum da; bu programla bilgisayarıma Linux sistem kurabilirmiyim? Yanıtlar için teşekkürler.
 12. Program apz istek  adlı Ellerinizde Bu Xp'lerden Olan Var Mı ?  forumunda bu konu açılmış. Oradan sana yardımcı olunur umarım.

×
×
 • Create New...