Jump to content

kavrama

Üye
 • Content Count

  36
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

1 Neutral

About kavrama

 • Rank
  Yeni üye

Recent Profile Visitors

345 profile views
 1. Arkadaşlar seçmeli aktivasyon linki '' Bu dosya virüslü '' diyor indirmiyor. Tekrar paylaşabilirmisiniz acaba ? Sadece Source klasörüne atmak yeterlimi ? Başka bir işlem yapmamıza gerek varmı ? Teşekkür ederim.
 2. Arkadaşlar seçmeli aktivasyon linki '' Bu dosya virüslü '' diyor indirmiyor. Tekrar paylaşabilirmisiniz acaba ? Sadece Source klasörüne atmak yeterlimi ? Başka bir işlem yapmamıza gerek varmı ?
 3. Merhaba. Nous üstad bir sorum olacak sana. Daha önce mediafire.com/nousaddon sayfasından tüm paylaşımlarını görebiliyorduk. artık kapandımı o sayfanız. giremiyorum error yazıyor ??????
 4. Arkadaşlar 2 gündür windows 7 nin açılışta hoşgeldiniz ekranında kalıp açılmaması ile uğraşıyorum. Aynı sorunu yaşayan varmı????????? 2 gün önce retail 7600 tr yi kurdum aslında ilk başta herşey normal ama bütün programları yükledikten sonra windows 7 hoşgeldiniz ekranında donuyor yada hoşgeldiniz ekranı 2 dakika bekliyor ve kapkara bir ekran bekle saatlerce. herşeyi denedim kurduğum programlarda zararsız bildik programlar. Ama ne oluyorsa windows update güncelleme yükledikten sonra oluyor. Özellikle office 2003 güncelleştirmelerini yükledikten sonra makina bu hale geliyor. Az evvel sıfırdan kurdum windows 7 yi, yine herşeyi kurdum, bu kez geri yükleme noktaları oluşturdum. en son makina yine zorla açıldı. office 2003 ün windows update güncellemelerini geri aldım sildim. şimdilik normal ama yinede bir yavaşlık var makinada. Benzer sorunlar yaşayan arkadaşlar varmı? varsa sorunu nasıl düzelttiler? acaba bilgisayarın bu hale gelmesine sebep olan şey benim tahmin ettiğim windows updatemi sizcede????
 5. Arkadaşlar benim Asus p5kpl-cm anakartım var ama açıkçası pek deneyimim olmadığı için biraz çekindim yapmaya herşeyi daha berbat edebilirim diye. Bana bu anakartın slic biosunu yapabilecek biri varmı? En güncel biosu anakartın sitesinden indirdim rapide attım. işte linki. Şimdiden teşekkür ederim. http://rapidshare.com/files/272415511/P5KPL-CM-ASUS-0608.zip.html
×
×
 • Create New...