Jump to content

WARDOG

Üye
 • Content Count

  157
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

0 Neutral

About WARDOG

 • Rank
  Aktif üye

Profile Information

 • Male

Recent Profile Visitors

523 profile views
 1. siri tam yetki nasıl verilir??
 2. benim bios award.dolayısıyla farklı program kullanıyoruz senle.
 3. arkadaşım sen ami tool'u çalıştırıyosun bu yüzden sende 0+2 seçeneği görünmüyor.sadece ssv,ssv2,ssv3 seçenekleri var.yazıya göre mydigitallife da ssv3 seçeneğini seçmen gerekiyor.
 4. msi boardlara ve birkaç board da özel mydigitallife sitesinde uzunca açıklamada ami ve award bioslar için sorunla karşılaşıldığında hangi seçenekler seçilmesi gerektiği verilmiş.daha önce gözden kaçırmışım o kısmı.
 5. arkadaşlar benim biosa delete tuşu ile erişememe problemim 0+2 seçeneğini seçtikten sonra düzelmiştir.başını sıkça derecede ağrıttığım istanbul82 arkadaşıma emeğinden dolayı ve ilgisinden dolayı teşekkür ederim.
 6. yok dostum diğerleri bişe yapmaz sadece boot sector protection var o işi engelleyen.seninkinde başka bölümler altında başka bir şekilde yazılmış olabilir anakartın kitapçığına bir göz at istersen.msi boardların çoğunda bu seçeneği görmüştüm ben.
 7. yok dostum delete hp ilede çalışmadı.belki msi bordlar böyle bişey kabul etmiyor olabilir.emeğin ve sabrın için teşekkür ederim.gene aklına gelen bişey olursa msj atarsan sevinirim.teşekkürler.
 8. senin biosun ami bios.msi biosunda girdiğinde biryerde boot sector protection diye bir kısım var onu disable yapman lazım.
 9. arkadaşım kusurabakma gene başını ağrıtıcam ama gene delete tuşu çalışmıyor.biosa giriş yok.orjinal bios attım delete çalışıyor ama dell slic atınca bios girilmiyor.hp falanlamı denesek?
 10. teşekkür ederim eline emeğine sağlık bugün geç oldu yarın mutlaka deneyip cavap yazarım buraya.saol.
 11. istanbul82 arkadaşım rica etsem senin tecrübelerinden faydalanarak sana bios adresini falan versem mümkünse banada modlayabilirmisin? -Manufacturer = msi 975x platinum powerup edition -Motherboard Model = ms-7246 -Bios revision =7.90 -Bios SLIC = Unknown -Bios Type = award bios -Bios Link = http://download1.msi.com/files/downloads/bos_exe/7246v79.zip
 12. kardeş valla aynı sorun bendede va.delete tuşu çalışmıyor.dediğin gibi hertürlü kombinasyonuda dendim bendede olmadı.sanırım modlanmış biosla ilgili bişey.yada modlama seçiminde başka model seçilmesi gerekiyor.delete basınca orda takılıp kalıyor birde.uzman arkadaşlar varsa lütfen ilgilenirlerse sevinirim.şimdiden teşekkürler.
×
×
 • Create New...