Jump to content
TNC-TR

kmlnrikpc

Üye
 • Content count

  241
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  2

kmlnrikpc last won the day on December 27 2018

kmlnrikpc had the most liked content!

Community Reputation

91 Excellent

About kmlnrikpc

 • Rank
  TnC Bronze

Profile Information

 • Male
 • istanbul-bursa

Recent Profile Visitors

1333 profile views
 1. Ege kardeşim brave browseri kullanıyorum tam Türkçe olmasada google chromeden daha ama bana kalırsa vivaldiden hızlısı yok 2 sini kullanıyorum sıkıntı değil ama ilk açılışta mavi pencer var ya o donuk kalıyor başlama olmuyor 2 .cide başlıyor sıkıntı değilde belki başkasında olabilir selamlar..
 2. süper valla hala başındayım namaza kalkacam uyumazsam iyi sağol ege 1 sorun oldumu yazarım ayrıca başka deneme yapmayacağım valla yoruldum beya:) iyi sabahlar..
 3. tamam ege 2 tane hom inirmiş açamaıştım 1 tanede kokteyl var 38 mblik şimdi diski indirmemişim kurdum açtım rar olunca isoyu görüp yazdırırım sonrada kuararım yapamadığım bişi olursa yazaraım ayrıca ali koçu dinliom 1 yandan uykumu hetirdi mıy mıy o kadar ticari imparatorluğun içinde yönetiminde şaşkınım hitabeti hiç yok iyiki zengin doğmuş aç kalırdı valla ahahah..
 4. ege ben anlatamadım derdimi diske kaydetmek istemiyorum zipte şaşırıyorum hesabım var indirdim sildim yapamadım yandex diskten mesela masaüstüne çıkaramadım sıkıntım bunda:)beceremedim..
 5. anlatamadım yandesk dışında olan paylaşım varmı bu win 10 paylaşımı pcme indiremedim beceremeim turbobit yada google drive olurdu yandexi indiremedim..:(
 6. ege kardeşim yandeski beceremiyorum senin çalışmanıda deneyeceğim ltsc ola en iyisiydi galiba hastayım biraz aklımda öyle kaldı google cloud turbudan indirme şansı varmı senin çalışmayı merak etti ricamdır mümkünse oluru yoksada sıkıntı yok:) indierleri deneyip duruyorum..
 7. son kez çok emek veriyorsun ben gibilere kazada yaptırıyorsun ama deneyip yazdıklarını aynen uygulayacağım kardeşim..sonuç yarın öğleye veya sonraya kalır hala filmlerimi tekrar indiriyorum:)
 8. SÖZ VERDİMİ EKLER MUTLAKA GECİKME OLMUŞTUR UMARIM BU KEZ SORUNSUZ OLUR YENİ ÇALIŞMALAR,DÜN DAYANADIM İNDİRDİM FİNAL OLANINI OFFLİNE DRİVER PAKETİ BİLE AÇMADI YORULDUM UĞRAŞIRKEN TAŞINIR HARDDİSKİ YANLIŞLIKLA BİÇİMLENDİRDİM 1.5 GB FİLM DİZİ PROGRAM GÜME GİTTİ ARTIK DÜNYANIN EN HIZLI YAZILIMI YAZILSA İNDİRMEM UĞRŞMAM 60 YAŞ AĞIR GELİYOR ÇOK ÜZÜLDÜM YENİDEN İNDİRİYORUM SAAT 12 DEN BERİ.İNSİDER SÜRÜMLERİNDE SIKINTI YOK HOME TEK DİL OLANINI KURUYORUM AZ PROGRAMLA DEVAM HERKESE KOLAY GELE,BÜYÜK YAZDIM UYKUSUZ VAZİYETTEYİM AFFEDİN:(
 9. Bende meraktan deneme yanılmayla 3 harddisk yakarak format atacak hale geldim ama çırak aşamasındayım, bana ilkokul mezunusun dede ne işin var bilgisayarla ver servise yaparlar dediler, 2 yerde eğittim kendimi tnctr ve isim söylenmiyor oralarda eğitim aldım halada öğreniyorum şükür rabbime, kolay gelsin abim:)biz arnavutlarda 1 salise büyüğe abi denir saygı ve selamlar..
 10. eminim kocamanadam rumuzlu kardeşim benden bilgilidir,acaba denedimi offline çalışan DriverPack Network 17.7.129 u network sorunu bu çözer sonrası online olunca zaten driver pack onlineyle yüklersiniz diye düşünüyorum.Sen indirdinmi derseniz insider 18312-1001 sürümünü yükledim egenin kokteylide kullandım canavar gibi şimdi 5 gün sonra yenisi çıkacak onlarla vakit geçireceğim az ve gereklileri yükledim güncellemsi yoktu:)ben böyle takılacam 60 dan sonra hayat yeni başladı bende merakta selamlar bursadan..
 11. Eray kardeşim maşallah mecazen canavar gibisin adına seviniyorum beynini devamlı geliştiriyorsun buil 81312 home kullanıyorum insider sürümü orjınalı egenin yazmıştın sende kokteylde kullandım gene mecaz yapim:)jet gibi kolay gelsin rşivde ilk sürümün venom temalı olan durmakta en güzeli bana o geldi kulanmadığım o kadar programa rağmen ltscyi ltsbyi sevemedim nedense sna kolay gelsin arada sokağa çık hadi ben 60 yaşında 1 sürü arazı olan ihtiyarım sen gençsin umuyorum çık gez beya selamlar..
 12. emeği veren arkadaşa çok teşekkürler tek tek bazende toplu cevap veriyor ben artık insider sürümlr,n, ,nr,,yorum 5 gün veya 9 içinde yenileniyor egenin kokteylide uyguluyorum mcazen jet mubarek ama ben sadece dizi ve film indirme sosyal medya müzik için kullanıyorum takip ediyorum https://uup.rg-adguard.net den format atıp yen,liyorum kayıtlı insider değilim:)bilgi vereyim dedm diyeceksiniz harddiskin ömrü kısalır := yahu insan ömründen kıymetlimi mecazen atla deve de değil ücreti takarım yeni ssd jet mubarek selamlar bursadan..
 13. Velevki yani diyelimki hatalı çöp dememeli tepki verdim kendimce ben vennom sürümünü daha çok sevdim kokteylle birlikte canavar gibi kullanıyorum..
×