Jump to content

kmlnrikpc

Üye
 • Content Count

  281
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  2

kmlnrikpc last won the day on December 27 2018

kmlnrikpc had the most liked content!

Community Reputation

113 Excellent

About kmlnrikpc

 • Rank
  TnC Bronze

Profile Information

 • Male
 • istanbul-bursa

Recent Profile Visitors

1497 profile views
 1. Hem emekliyim hem 60 yaşındayım ücretli imkanlarım olsaydıda en az 1 senelik deneseydim,egenin hep tavsiyesine uyarak home sürümü bana jet uçağı gibi geliyor,artık insider sürümlride denemiyorum memnunum kendi adıma..
 2. 60 yaşıma geldim sahtekarları düzenbazları yeni lakaplarıyla trolleri ayırt edemiyorum,saf saf anlatmaya çalışıyorum.Daha kimseye cevap vermem..
 3. USBNİN İÇİNDEKİ İSOMU?
 4. Ağabey izin vermiyor google drive indiremedim:( dolaşırken sitelerde edge browser çıkmış deniyorum çok hızlı ve işlemciyi yormuyor dene istersen selamlar.. https://www.microsoftedgeinsider.com/en-us/download
 5. Buradan takip edebilirsiniz abi yeni henüz çıkmadı.https://uup.rg-adguard.net
 6. Yaşınızı bildiğim için abi dedim:)size ve sevdiklerinize sağlık diliyorum.Sizde Hoşçakalın abi..
 7. Belki diskin ömrü kısalacak ssd bende ki olsun temiz format atıyorum ,ister her çarşamba istersem daha sonra indiririm:)60 yaş kalp sıkıntılarım olmasa halı sahada 1 devre oynayacamda risk alamıyorum 3 stentle :)kolay gele saygılar selamlar..
 8. Kardeşim her çarşamba yenilediğim için güncelleme var mı yok mu farketmedim,tüm sürümleri indirdim enterprısı seçtim şimdi onunlayım,hala acemi olduğumdan stabilmi değilmi bilemedim,ustalar cevaplar gayet hızlı akıcı güzel saygılar Ben insider olarak indirmiyorum,normal format atıyorum 0 dan yani sıkıntı yaşamadım..
 9. Abi bende sıkıntı yok bu şekil multi olarak indirdim saygılar.Üşenmem temiz format atıyorum sıkıntısız..
 10. Ne gibi hata mesela?ben 18865 enterprıse 64 bit kullanmaktayım ,her çarşamba değişiyor insider sürümü,ben şuana dek sıkıntı yaşamadım kardeşim..
 11. Rufus 3.5 beta 2 şimdi indirdim kontrol ettimindir seçeneği var Türkçe..https://www.techspot.com/downloads/6062-rufus.html
 12. Evet çukulata reklamı çıkıyor tahrik ediyor mecburen markete gidiyoruz:)
 13. Değerli Kardeşim kocaman adamvallahi arkadaşlar benden hızlı cevaplamışlar sağolsunlar ancak açabildim pcyi yeni gördüm mesajını affet geç kaldığım için:)Ben artık sırf indirdiğim siteyi takiteyim tnctr ile beraber,modifiye indirmeyeceğim, insider sürümleri zaten hızlı bayağı her sürüm olmasada ayda 1 yenilerim sıkıntılarım izin verirse saygılar size ve tüm kardeşlerime..
 14. Usta nasıl yapıldığını anlayamadım idm gibimi bilemiyorum,ben rufusa yazdırıp hep yeni format atmış oluyorum,kolayıma geliyor bilgilendirme için sağolasın usta..
×
×
 • Create New...