Jump to content

sezgin91

Üye
 • Content Count

  99
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

10 Good

About sezgin91

 • Rank
  Azimli üye

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. taşınabilir diskler windows 7 de uykuya geçmiyor bir türlü hep ışığı yanıyor windows 8 ve 10 da bu sorun yok, bu nedendir?
 2. adventec system care ve iobit unistaller kurduktan sonra bilgisayardaki tiworker.exe denen şey boştayken sürekli işlemciyi kullanıp duruyor, bu programları kurmadan önce bu sorun yoktu, daha öncede başıma gelmişti yıllardır kullanırım bu programları, ayrıca sistemde bir hantallık oluşuyor bu programlardan sonra, iobit'in yazılımlarını kesinlikle tavsiye etmiyorum, ne kadar kapatsanızda arka planda sürekli çalışıyor
 3. visual c++ paketi de dahil etsen hocam uğraşmayalım
 4. Visual C++, DX, flash paketi, office bunlarda olsaydı keşke ve defender silinmeseydi ben defender kullanıoyrdum yetiyordu
 5. hocam saydamlığı hangi programla yaptın başlattaki?
 6. dizüstüne kurduktan sonra sistem hatayla karşılaştı diye hata veriyor formatlamak zounda kaldım, birde driver programı çince çok hızlı kuruluma geçiyor ve amd ekran kartını yanlış kurdu.
 7. Microsoft un gereksiz güncellemeleri çıkarıldımı telemetri vs.?
 8. son gelen güncellemeyle yoğun disk kullanımını düzeltmişlerdir diye umuyordum yine hayal kırıklığı
 9. tam aradığım sürüm teşekkürler herşey dört dörtlük görünüyor
 10. ben bu mouse un rahat hareket etme olayına takıldım, diğer hiçbir sürümde bunun kadar rahat ve hızlı hareket etmiyor, sistemimde iyi, microsoft bilerek bir güncelleme ile yada arkada çalışan birşey ile bu mouse u sakatlıyor, dostum mouse ile ilgile şeyleri bütük ihtimalle kaldırmışsın o yüzden bu kadar iyi oluyor, biliyormusun hangisi olduğunu?
 11. yükleyip denedim, çok hızlı bir sistem pc çok hızlı çalışıyor hatta mouse bile çok rahat hareket ediyor ,enterasan şekilde çok hoşuma gitti diğer sürümlerde böyle birşey görmedim. resim görüntüleyiciyi kaldırman iyi olmamış laptopta powesmart driverinı kurarken hata verdi düzgün kurulmadı onda sorun yaşadm, onun haricinde herşeyi kurdum netframework 4.6, directx falan sorun yaratmadı.
 12. onedrive çok sıkıntı kaç kere yarıda kaldı, çalışma için teşekkürler..
 13. elimde birkaç tane 20gb ve 40gb farklı marka ide diskler vardı, taktıktan sonra bilgisayar görüyor ama sürekli driver yüklemek istiyor, böyle bir sorunla karşılaşmıştım o yüzden silmiştim bu sunumu, yapanın yinede emeğine sağlık.
×
×
 • Create New...