Jump to content
TNC-TR

fearlesshackteam

Üye
 • Content count

  792
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

7 Neutral

6 Followers

About fearlesshackteam

 • Rank
  TnC Silver

Profile Information

 • Not Telling

Recent Profile Visitors

1974 profile views
 1. Merhaba arkadaşlar, Bazı üniversitelerin Bilgisayar Mühendisliği, Yazılım Mühendisliği, Elektronik Mühendisliği ve Matematik Mühendisliği gibi bölümlerinde ders sırasında video kaydı yapılıyor. Web'de aradım ama toplu bir kaynak bulamadım. Üniversiteye gitmeden evde oturarak bir müfredata bağlı veya bağımsız da olsa sıralı üniversite dersi alabileceğimiz video dersler arıyorum. Bunun doğru olup olmadığını, üniversitedeki eğitimin farklı olduğunu ya da yüzyüze eğitimin daha değerli olduğunu tartışmadan sadece konunun özü olan kaynak paylaşımına odaklanmanızı rica ederek; üniversitenizin veya kayıt yaptığını bildiğiniz bir üniversitenin youtube kanallarını veya varsa kendi sitelerini paylaşmanızı rica ederim. Üniversiteden yıllar önce mezun olduğum için birçok konuyu unuttuğumu farkettim. Kendime ayıracak yeteri kadar zamanım var. Boşa geçen zamanımı yeniden üniversiteye gider gibi ders çalışarak değerlendirmek istiyorum. Hem eski bilgileri tekrar hatırlayıp bilgimi arttırmak hem de kendi alanımın dışına çıkarak yeni teknolojiler hakkında bilgiler edinmek istiyorum. Ek olarak üniversiteye gitme imkanı olmayan veya daha lisede olup ileriye dönük çalışmayı düşününen arkadaşlara faydalı olacağını düşünüyorum. Youtube'da çok kaliteli ve sıralı yazılım eğitim veren birçok kişi biliyorum. Sizden bunların linklerini istemiyorum. Özellikle bir üniversiteye ait olmasına dikkat etmenizi rica ederim. Videoların yeni olmasına hiç gerek yok. Önemli olan bilgidir. Hem örnek olması açısından hem de ilk paylaşım olması açısından Gebze Teknik Üniversitesi'ne ait linkleri paylaştım. Ben bu üniversitede okumadım ama dersleri gayet güzel. Umarım faydalı bir kaynak oluşturabiliriz. ---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------- Üniversite Adı: Gebze Teknik Üniversitesi Üniversite Linki : http://www.gtu.edu.tr Resmi Üniversite Ders Linki : Resmi Youtube Kanal Linki: https://www.youtube.com/user/GYTEtube Üniversiteye Ait Öğrencilerin Olduşturduğumu Diğer Kanallar: Link 1, Link 2 ---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------- Yukarıdaki kalıbı bozmadan paylaşırsanız sevinirim. Yöneticiden ricam: Konu yanlış yerdeyse doğru yere taşıyıp üst tarafa sabitleyebilir misiniz ?
 2. fearlesshackteam

  Zip Tamir Eden Yazılım Arıyorum

  Dosyayı uzun zamandır açmadığım için bu konuda net bir bilgi veremem ama 2 sene kadar önce büyük bir veri kaybı yaşadım ve yaklaşık 1,8 TB lık veri kurtardım (3 tane 2 TB olmak üzere daha küçük boyutlarda birkaç yedek diskim daha var). Daha sonrasında yedek disklerimdeki verileri toplayıp bir diskte birleştirdim ve tekrardan yedekledim. Bu işlem sırasında bu dosya benim kurtardıklarım arasında mıydı yoksa kurtarmadan diğer yedek disklerimden aldığım bir dosya mıydı hatırlamıyorum. Kurtardığım verilerde zip ve rar dosyalarından hiçbiri zarar görmemişti. O olaydan çok uzun zaman önce yine bir kurtarma sonucunda bozulmuş dosyalarım olmuştu ama bu arşiv dosyasının zamanından dolayı önceki bozuk dosyalara denk gelme olasılığı hiç yok. Başka sebeplerden dolayı bozulmuş olmalı. Tüm disklerde bir arama programıyla aradım ama aynısnı bulamadım. Muhtemelen 1 yedek var diye diğer disklerimden bilinçsizce sildim. Elimde tek örnek olarak bu dosya var. Hazır Mint açıkken önerinizi dinleyip denedim ama sonuç yine aynı.
 3. fearlesshackteam

  Zip Tamir Eden Yazılım Arıyorum

  @yineben Sorun şifre değil dosyanın açılmaması. @akura Remo Zip Repair'de kurtaramadı. Amacım kurtarabilirsem kurtarmak, olmasa da en azından içindeki klasör ve dosyaların isimlerini görebilmek. Bazen zipten çıkarınca hata veriyor ama açınca en azından içindekileri görebiliyoruz. Ben isimlerini görebilsem yedek disklerden tane tane dosyaları bulabilirim. Bu dosyada gerekli dosyaları özel olarak toplayıp arşiv oluşturmuştum. Hepsinin bir yedeği var ama hangilerini seçip de bu pakete dahil ettiğimi hatırlamadığım için sadece isim listesine ulaşsam da bana yeter.
 4. fearlesshackteam

  Zip Tamir Eden Yazılım Arıyorum

  @akura Usercloud adresindeki dosyayı indiremedim. Opera, Chrome ve Firefox ile defalarca denedim ama reklamdan başka bir şey çıkmıyor. Birkaç kere tıklayıp reklamların bitmesini de bekledim ama dosya inmiyor. Başka bir siteden link verebilir misiniz ? Diğer linkteki yazılımı da indirip denedim ama yine başarısız oldu. @yineben İçinde kişisel bilgilerimin olduğu dosyalar da olduğu için paylaşamam. Bir ara içindeki bir klasörü ftp depo olarak da kullanıyordum.
 5. fearlesshackteam

  Zip Tamir Eden Yazılım Arıyorum

  Cevabınız için teşekkür ederim. Öneriniz üzerine sıkıştırma programlarının kendi onarma bölümlerini de denedim. Zip2Fix ile toplam 10 yazılım denemiş oldum ama hepsi başarısız oldu. Başka öneriniz var mı ?
 6. fearlesshackteam

  Zip Tamir Eden Yazılım Arıyorum

  Cevabınız için teşekkür ederim. Bu programların hepsini denedim. Zip Repair Pro 32 ve 64 bit olarak denedim ama açılmadı. Diğerleri ise başarısız oldu. Bildiğiniz başka bir yazılım var mı acaba ?
 7. Merhaba arkadaşlar, 4 yıl öncesinden kalma bir site yedeğim var. Zip formatında ve açılmıyor. Webde tamir edebilecek güzel bir yazılım bulamadım. Bildiğiniz zip tamir eden bir yazılım var mı ? Tamir etmese bile açılan isim listesinden nelerin yedeklendiğini görsem yeterli. Şimdiden teşekkürler.
 8. fearlesshackteam

  Php Include Problemi

  Hata mesajında ne yazıyor ?
 9. fearlesshackteam

  Pascal Usb Multiboot Extreme Edition V3.0

  @bypascal Bilmediğim için soruyorum. Yeni sürüm Windows 7 eski bilgisayara kurulduğunda ne gibi bir sorunla karşılaşılır ? Ne olursa bu sistem bu bilgisayara uymuyor bir de diğerini deneyeyim demeliyiz ? lga775 olup olmadığını sorgulamadan öğrenmenin başka bir yolu var mı ?   Bir önceki sürümünü indirip test etmiştim. Çok güzel bir çalışmaydı. Şüphesiz ki bu ondan daha da güzel bir çalışma olmuş. En kısa sürede bu sürümü de indirmeyi düşünüyorum. Eline sağlık :)
 10. Şunu anasayfaya çıkarabilirmisiniz. Bir yorum yapın da herkes görsün. Çıkmıyor üste. http://www.tnctr.com/topic/15168-java-programlama-dili-yayynlary/

 11. Şunu anasayfaya çıkarabilirmisiniz. Bir yorum yapın da herkes görsün. Çıkmıyor üste. http://www.tnctr.com/topic/15168-java-programlama-dili-yayynlary/

 12. fearlesshackteam

  Win8-8.1 Aktivasyon Araçları / Telefon & Kms & Wmc

  Ben buradan almadım daha kısa bir adresten almıştım ama bu da güzelmiş. Takip edilebilir.
 13. fearlesshackteam

  Win8-8.1 Aktivasyon Araçları / Telefon & Kms & Wmc

  @RoyalCrown_SeRCaN Hiç hatırlamıyorum yabancı bir siteden aldım. Sonuç olarak işe yarayıp yaramadığına bakmak daha doğru olur bence.
 14. fearlesshackteam

  Windows & Office Skype Ile Etkinleştirme

  Lisans bulamayanlar için güzel bir kaynak  :) 15 dk önce aktif ettim sistemi.   [spoiler] Windows 8 / 8.1 RTM Pro And WMC Offline Activation RETAIL Keys ++++++++++++++++++++ [Tested working 01 January 2014]: Key Win 8.1 mak (retail & VL), Enterprise & enterpriseN). slmgr.vbs /ipk GMDYM-NCKGV-V44HG-XJRK3-C36VD slmgr.vbs /ipk HWNGJ-TWVFY-F3WWT-2RW8V-M4FX3 ====================== Key win 8 / 8.1 pro with media center. [Tested working 01 January 2014]: slmgr.vbs /ipk THJKQ-G3FC6-NTX7V-9G4HH-DRPM3 slmgr.vbs /ipk FFTFR-7JWFV-96NY2-KDVQJ-TQ4FQ slmgr.vbs /ipk QKPYM-XXMQG-NJBCM-B8HMK-3RPM3 slmgr.vbs /ipk MYD3X-JJDDC-F7N82-6C8FC-HH3JD slmgr.vbs /ipk GQKJT-6DHGT-9YQFY-N4VRV-RF9WD ====================== Key win 8 mak(retail & VL), Enterprise & enterpriseN). [Tested working 01 January 2014]: slmgr.vbs /ipk HM43N-HHT8J-M764G-CQVW8-GVF92 slmgr.vbs /ipk KN698 - X8QQ3-F8JYF-GCM3G-VCBQP slmgr.vbs /ipk N8XFR-D7KFP-4QDGD-HTR3M-MY2K2 slmgr.vbs /ipk 2VNV4-77CKK-GRDM3-4FPQK-QV3HC slmgr.vbs /ipk QJCYT-NRQM2-GM973-3PK49-RM2K2 slmgr.vbs /ipk J4XTN-Y6PMW-6B8WG-JY9H6-D3R92 slmgr.vbs /ipk XCN4F-R8J4T-2H87V-D98WW-YPWX2 slmgr.vbs /ipk NJ2CF-JC3GF-WMTHQ-GKYX8-J8CK2 slmgr.vbs /ipk XCMDH-N3WQ3-Y2FPD-9JMJB-6VF92 slmgr.vbs /ipk YC9GV-9NC7B-4PTJD-V9G7W-K2BQP ====================== Windows 8 / 8.1 RTM Pro And WMC Offline Activation RETAIL Keys Windows 8.1 RTM Pro Offline Activation RETAIL Keys slmgr.vbs -ipk YQFPJ-XN3K6-HQQDF-QCKHW-CPKT7 [Windows 8 Pro Retail Key for 8 & 8.1] slmgr.vbs -ipk WY7FN-4K339-J3XXJ-BJ44K-8QG67 [Windows 8 Pro Retail Key for 8 & 8.1] ***If any key failed try to use another one**** [Tested working on VM1 03 October 2013] ====================== Windows 8.1 RTM Pro WMC Offline Activation RETAIL Keys slmgr.vbs -ipk P4R4D-JQGN2-BJMQ9-CV2BY-92BRQ slmgr.vbs -ipk V9DBK-T8Y2W-CN328-D24TF-KBQJD ***If any key failed try to use another one**** [Tested working on VM1 03 October 2013] ====================== Windows 8 / 8.1 RTM Pro And WMC Offline Activation RETAIL Keys Windows 8.1 RTM Pro Offline Activation RETAIL Keys slmgr.vbs -ipk WXGVN-23YWP-PWQRG-J6TPG-GMRXB [Windows 8.1 Pro Retail Key for 8.1 only] slmgr.vbs -ipk CWHMJ-BN6M2-6JQT9-GQ37W-Q68KB [Windows 8.1 Pro Retail Key for 8.1 only] slmgr.vbs -ipk T83TX-N7YVW-7DRB8-PGK3X-66JXV [Windows 8 Pro Retail Key for 8 & 8.1] slmgr.vbs -ipk NPT8M-CYYF9-KGH22-WV3J7-PWCKV [Windows 8 Pro Retail Key for 8 & 8.1] ***If any key failed try to use another one**** [Tested working on VM1 02 October 2013] ====================== Windows 8.1 RTM Pro WMC Offline Activation RETAIL Keys slmgr.vbs -ipk WFTF6-WMMPN-69BBM-RPJ6M-YWMRQ slmgr.vbs -ipk TK662-DT2QG-BJMN2-79TYC-6JCM3 slmgr.vbs -ipk JXB3F-7PXWK-W7GNX-XQCYH-T274Q slmgr.vbs -ipk PGB39-QYV2P-9NKX9-8J2JB-6VGB3 ***If any key failed try to use another one**** [Tested working on VM1 02 October 2013] ====================== Windows 8 / 8.1 RTM Pro And WMC Offline Activation RETAIL Keys Windows 8.1 RTM Pro Offline Activation RETAIL Keys slmgr.vbs -ipk WXGVN-23YWP-PWQRG-J6TPG-GMRXB [Windows 8.1 Pro Retail Key for 8.1 only] slmgr.vbs -ipk NPT8M-CYYF9-KGH22-WV3J7-PWCKV [Windows 8 Pro Retail Key for 8 & 8.1] ***If any key failed try to use another one**** [Tested working on VM1 01 October 2013] ====================== Windows 8.1 RTM Pro WMC Offline Activation RETAIL Keys slmgr.vbs -ipk WFTF6-WMMPN-69BBM-RPJ6M-YWMRQ slmgr.vbs -ipk TK662-DT2QG-BJMN2-79TYC-6JCM3 slmgr.vbs -ipk JXB3F-7PXWK-W7GNX-XQCYH-T274Q slmgr.vbs -ipk PGB39-QYV2P-9NKX9-8J2JB-6VGB3 ***If any key failed try to use another one**** [Tested working on VM1 01 October 2013] ===================== Windows 8 / 8.1 RTM Pro And WMC Offline Activation RETAIL Keys Windows 8.1 RTM Pro Offline Activation RETAIL Keys slmgr.vbs -ipk WXGVN-23YWP-PWQRG-J6TPG-GMRXB slmgr.vbs -ipk CWHMJ-BN6M2-6JQT9-GQ37W-Q68KB slmgr.vbs -ipk DMDPQ-PN4KC-99GX3-KJ7BM-B4FXB slmgr.vbs -ipk T83TX-N7YVW-7DRB8-PGK3X-66JXV ***If any key failed try to use another one**** [Tested working on VM1 30 September 2013] ========================= Windows 8.1 RTM Pro WMC Offline Activation RETAIL Keys slmgr.vbs -ipk WFTF6-WMMPN-69BBM-RPJ6M-YWMRQ slmgr.vbs -ipk TK662-DT2QG-BJMN2-79TYC-6JCM3 slmgr.vbs -ipk JXB3F-7PXWK-W7GNX-XQCYH-T274Q slmgr.vbs -ipk PGB39-QYV2P-9NKX9-8J2JB-6VGB3 ***If any key failed try to use another one**** [Tested working on VM1 30 September 2013] ============================== Windows 8 / 8.1 RTM Pro And WMC Offline Activation RETAIL Keys Windows 8.1 RTM Pro Offline Activation RETAIL Keys slmgr.vbs -ipk DMDPQ-PN4KC-99GX3-KJ7BM-B4FXB [Native Windows 8.1 Pro Retail Key] ***If any key failed try to use another one**** [Tested working on VM1 28 September 2013] ================================================================================= Windows 8.1 RTM Pro WMC Offline Activation RETAIL Keys slmgr.vbs -ipk WFTF6-WMMPN-69BBM-RPJ6M-YWMRQ slmgr.vbs -ipk TK662-DT2QG-BJMN2-79TYC-6JCM3 slmgr.vbs -ipk JXB3F-7PXWK-W7GNX-XQCYH-T274Q slmgr.vbs -ipk PGB39-QYV2P-9NKX9-8J2JB-6VGB3 ***If any key failed try to use another one**** [Tested working on VM1 28 September 2013] ======================= Windows 8 / 8.1 RTM Pro And WMC Offline Activation RETAIL Keys Windows 8.1 RTM Pro Offline Activation RETAIL Keys slmgr.vbs -ipk CWHMJ-BN6M2-6JQT9-GQ37W-Q68KB slmgr.vbs -ipk T83TX-N7YVW-7DRB8-PGK3X-66JXV ***If any key failed try to use another one**** [Tested working on VM1 26 September 2013] ========================= Windows 8.1 RTM Pro WMC Offline Activation RETAIL Keys slmgr.vbs -ipk WFTF6-WMMPN-69BBM-RPJ6M-YWMRQ slmgr.vbs -ipk TK662-DT2QG-BJMN2-79TYC-6JCM3 slmgr.vbs -ipk JXB3F-7PXWK-W7GNX-XQCYH-T274Q slmgr.vbs -ipk PGB39-QYV2P-9NKX9-8J2JB-6VGB3 ***If any key failed try to use another one**** [Tested working on VM1 26 September 2013] ======================== Windows 8.1 RTM Pro And WMC Offline Activation RETAIL Keys Windows 8.1 RTM Pro Offline Activation RETAIL Keys slmgr.vbs -ipk NQDBR-HVRFY-DPWX6-BHMPP-2DJKB [Nature Windows 8.1 Pro Retail Key] slmgr.vbs -ipk KXNH4-Q7G6J-Y88FG-CCQ68-JFDG7 slmgr.vbs -ipk RGNHB-G7BJH-97KV8-XFXRW-TQ4DH slmgr.vbs -ipk NP473-F26QC-G28G6-VDDYJ-GVF9V slmgr.vbs -ipk XFPYN-G9G69-V3QHG-QVRPW-6MQG7 slmgr.vbs -ipk NB989-FMBJP-B66FC-VWKVG-CGV3H slmgr.vbs -ipk T2NTT-9WP2X-QQT9W-CPBB8-78MQH ***If any key failed try to use another one**** [Tested working on VM1 24 September 2013] ============================== Windows 8.1 RTM Pro WMC Offline Activation RETAIL Keys slmgr.vbs -ipk 4PCMV-JKJNJ-X7KFF-6VDCY-VQTB3 slmgr.vbs -ipk WFTF6-WMMPN-69BBM-RPJ6M-YWMRQ slmgr.vbs -ipk TK662-DT2QG-BJMN2-79TYC-6JCM3 slmgr.vbs -ipk JXB3F-7PXWK-W7GNX-XQCYH-T274Q slmgr.vbs -ipk CRXT4-FFY9N-78PH2-RB3YK-XKT8D ***If any key failed try to use another one**** [Tested working on VM1 24 September 2013] ============================= Windows 8.1 RTM Pro And WMC Offline Activation RETAIL Keys Windows 8.1 RTM Pro Offline Activation RETAIL Keys slmgr.vbs -ipk TQQD9-XKNX7-RK7RM-TPKCJ-82KT7 slmgr.vbs -ipk N4C6X-D24WB-J4JCR-MQ8B3-GFYQH slmgr.vbs -ipk NFMVG-M844W-R8VGR-7BM9Y-MY2KV ***If any key failed try to use another one**** [Tested working on VM1 23 September 2013] ============================ Windows 8.1 RTM Pro WMC Offline Activation RETAIL Keys slmgr.vbs -ipk KTHKM-GWQRR-FBN93-DMBRM-WHRFQ slmgr.vbs -ipk DRTQY-2C7DC-NBQPC-PYFYH-PWCM3 slmgr.vbs -ipk 68QYD-2X7KY-X3HBN-H2MMJ-9TJY3 slmgr.vbs -ipk WCVRC-WVV7B-BT3N2-RGB72-27GB3 ***If any key failed try to use another one**** [Tested working on VM1 23 September 2013] ============================ Windows 8.1 RTM Pro And WMC Offline Activation RETAIL Keys Windows 8.1 RTM Pro Offline Activation RETAIL Keys slmgr.vbs -ipk BHNB4-WF6WB-KVW7M-43FG2-XTMCY [Nature Windows 8.1 Pro retail Key] slmgr.vbs -ipk KCFXT-NQXY6-JJ9P8-DPQJT-6FYQH slmgr.vbs -ipk KRP6N-7PWBC-6RKKM-DY266-FVRDH slmgr.vbs -ipk HVF4X-NC69W-QRJDD-49GWY-TXT67 slmgr.vbs -ipk JKMQJ-FN82K-WTDBD-WF2QP-VFPKV slmgr.vbs -ipk JQNPV-GJ2GH-9MYHX-RTVDV-XD4DH slmgr.vbs -ipk K4KCR-CN3B8-2V7RF-HQ2XD-YBFDH slmgr.vbs -ipk KVP2N-PCY6Q-M7TWQ-6QV2V-T273H ***If any key failed try to use another one**** [Tested working on VM1 20 September 2013] ============================= Windows 8.1 RTM Pro WMC Offline Activation RETAIL Keys slmgr.vbs -ipk 38K3F-RGND4-29RQR-M3QTQ-PYQJD slmgr.vbs -ipk YXVY9-GQ84J-BRNX4-DYMPK-RM2M3 slmgr.vbs -ipk DJ9HD-X8Y4K-NGTDH-3PKWT-KTJY3 slmgr.vbs -ipk C43DC-P39C6-KQQGN-MHXGH-JQG8D slmgr.vbs -ipk GKT2Y-7W6N3-HYHTK-QJT2T-HFPM3 slmgr.vbs -ipk GFDXF-936G8-GGGFN-HB3WC-TMQJD slmgr.vbs -ipk KTHKM-GWQRR-FBN93-DMBRM-WHRFQ ***If any key failed try to use another one**** [Tested working on VM1 20 September 2013] ================================ Windows 8.1 RTM Pro And WMC Offline Activation RETAIL Keys Windows 8.1 RTM Pro Offline Activation RETAIL Keys slmgr.vbs -ipk KCFXT-NQXY6-JJ9P8-DPQJT-6FYQH slmgr.vbs -ipk KRP6N-7PWBC-6RKKM-DY266-FVRDH slmgr.vbs -ipk HVF4X-NC69W-QRJDD-49GWY-TXT67 slmgr.vbs -ipk JKMQJ-FN82K-WTDBD-WF2QP-VFPKV slmgr.vbs -ipk JQNPV-GJ2GH-9MYHX-RTVDV-XD4DH slmgr.vbs -ipk K4KCR-CN3B8-2V7RF-HQ2XD-YBFDH slmgr.vbs -ipk KVP2N-PCY6Q-M7TWQ-6QV2V-T273H ***If any key failed try to use another one**** [Tested working on VM1 19 September 2013] ================================================================================= Windows 8.1 RTM Pro WMC Offline Activation RETAIL Keys slmgr.vbs -ipk 38K3F-RGND4-29RQR-M3QTQ-PYQJD slmgr.vbs -ipk YXVY9-GQ84J-BRNX4-DYMPK-RM2M3 slmgr.vbs -ipk DJ9HD-X8Y4K-NGTDH-3PKWT-KTJY3 slmgr.vbs -ipk C43DC-P39C6-KQQGN-MHXGH-JQG8D slmgr.vbs -ipk GKT2Y-7W6N3-HYHTK-QJT2T-HFPM3 slmgr.vbs -ipk GFDXF-936G8-GGGFN-HB3WC-TMQJD slmgr.vbs -ipk KTHKM-GWQRR-FBN93-DMBRM-WHRFQ ***If any key failed try to use another one**** [Tested working on VM1 19 September 2013] +++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++ Windows 8.1 RTM Pro And WMC Offline Activation RETAIL Keys Windows 8.1 RTM Pro Offline Activation RETAIL Keys slmgr.vbs -ipk HVF4X-NC69W-QRJDD-49GWY-TXT67 slmgr.vbs -ipk JKMQJ-FN82K-WTDBD-WF2QP-VFPKV slmgr.vbs -ipk JQNPV-GJ2GH-9MYHX-RTVDV-XD4DH ***If any key failed try to use another one**** [Tested working on VM1 18 September 2013] =================================================================== slmgr.vbs -ipk YXVY9-GQ84J-BRNX4-DYMPK-RM2M3 slmgr.vbs -ipk DJ9HD-X8Y4K-NGTDH-3PKWT-KTJY3 slmgr.vbs -ipk C43DC-P39C6-KQQGN-MHXGH-JQG8D slmgr.vbs -ipk GKT2Y-7W6N3-HYHTK-QJT2T-HFPM3 slmgr.vbs -ipk GFDXF-936G8-GGGFN-HB3WC-TMQJD ***If any key failed try to use another one**** [Tested working on VM1 18 September 2013] ____________________________________________________________ Windows 8.1 RTM Pro And WMC Offline Activation RETAIL Keys Windows 8.1 RTM Pro Offline Activation RETAIL Keys slmgr.vbs -ipk HVF4X-NC69W-QRJDD-49GWY-TXT67 slmgr.vbs -ipk VRWNB-GF2FG-MJY97-BV9KK-P34DH ***If any key failed try to use another one**** [Tested working on VM1 17 September 2013] ================================================================================= Windows 8.1 RTM Pro WMC Offline Activation RETAIL Keys slmgr.vbs -ipk 9B83P-VDFNT-MMRKG-7JVD9-DYFFQ slmgr.vbs -ipk HRJVD-7QYNR-G9T26-GY4RR-DJXWD slmgr.vbs -ipk 686FP-H2BPN-7G9KQ-PKRJD-VXH4Q slmgr.vbs -ipk KRG62-XPBD8-BQV2N-Y9GH3-4F9WD ***If any key failed try to use another one**** [Tested working on VM1 17 September 2013] ----------------------------------------------------------- Windows 8.1 RTM Pro And WMC Offline Activation RETAIL Keys [Tested working on VM1 16 September 2013] Windows 8.1 RTM Pro Offline Activation RETAIL Keys slmgr.vbs -ipk NC3VK-6CT96-8JVT8-C662M-PRYQH slmgr.vbs -ipk NQKMW-9W8DM-2P6V6-H4C3V-HXH3H slmgr.vbs -ipk FNPB2-47TB8-Q42YQ-6MHTY-92BQH slmgr.vbs -ipk NVM6G-4FGTV-FKP7M-WTXP2-27F9V slmgr.vbs -ipk VRWNB-GF2FG-MJY97-BV9KK-P34DH slmgr.vbs -ipk N23RC-GK8JK-KFM9W-H6PFQ-9D4DH slmgr.vbs -ipk HDTN3-6TDBJ-7GMC8-4KHJQ-6273H slmgr.vbs -ipk NMR2P-MFKKR-WJX3D-P827T-234DH slmgr.vbs -ipk Q6VKV-HNPBF-8G24Q-P3YTG-HFPKV slmgr.vbs -ipk KXG3P-B2NMP-D27VD-HMGB6-J2KT7 ***If any key failed try to use another one**** ================================================================================= Windows 8.1 RTM Pro WMC Offline Activation RETAIL Keys slmgr.vbs -ipk 9B83P-VDFNT-MMRKG-7JVD9-DYFFQ slmgr.vbs -ipk HRJVD-7QYNR-G9T26-GY4RR-DJXWD slmgr.vbs -ipk 686FP-H2BPN-7G9KQ-PKRJD-VXH4Q slmgr.vbs -ipk KRG62-XPBD8-BQV2N-Y9GH3-4F9WD slmgr.vbs -ipk CX68J-MXWM4-XD8N2-88RG8-TQ4FQ slmgr.vbs -ipk GQ83T-Y9J97-N3F7J-8PYQD-KKT8D slmgr.vbs -ipk GXWVG-F7D3N-833JJ-PY4CQ-M7RFQ slmgr.vbs -ipk 9DDD3-84PXF-QNPXF-3PV8Q-G8XWD slmgr.vbs -ipk B783Q-MB34J-NG6K3-WH82J-82KWD slmgr.vbs -ipk 832KQ-K7NT4-6WV8Y-VVR6F-F6V4Q slmgr.vbs -ipk JRMHB-9F327-NDT76-4T9KR-DJXWD slmgr.vbs -ipk 4PQWW-PPNY7-XJ8RJ-V6C4T-FVRFQ slmgr.vbs -ipk TWHQX-8CH4Y-39DN9-VD7MG-WW8Y3 slmgr.vbs -ipk GY8MV-86KDB-4XGNP-X3Y76-72WY3 slmgr.vbs -ipk JC9DV-2P37N-DKD3W-MKKV4-6Q4FQ slmgr.vbs -ipk PGB97-GJMN2-XB3CX-T86FB-88CM3 slmgr.vbs -ipk 66HJB-X2N4J-Y42JB-T6GDB-RCWY3 ***If any key failed try to use another one**** [Tested working on VM1 16 September 2013] ............................................................... Windows 8.1 RTM Pro And WMC Offline Activation RETAIL Keys [Tested working on VM3 15 September 2013] Windows 8.1 RTM Pro Offline Activation RETAIL Keys slmgr.vbs -ipk NQKMW-9W8DM-2P6V6-H4C3V-HXH3H slmgr.vbs -ipk FNPB2-47TB8-Q42YQ-6MHTY-92BQH slmgr.vbs -ipk NVM6G-4FGTV-FKP7M-WTXP2-27F9V slmgr.vbs -ipk VRWNB-GF2FG-MJY97-BV9KK-P34DH slmgr.vbs -ipk 86RCN-VFHTV-79R2X-KCRR7-7QR9V slmgr.vbs -ipk N23RC-GK8JK-KFM9W-H6PFQ-9D4DH slmgr.vbs -ipk FP77X-3JNDF-PKQXG-WJJ3M-MY2KV slmgr.vbs -ipk HDTN3-6TDBJ-7GMC8-4KHJQ-6273H slmgr.vbs -ipk K4TRW-N888P-BQHJJ-QVYVX-M949V slmgr.vbs -ipk XNWG9-H9PJG-92JRR-7TRJK-V2WXV slmgr.vbs -ipk NMR2P-MFKKR-WJX3D-P827T-234DH slmgr.vbs -ipk FB3NM-P24MG-HVPQR-HGXTD-XHF9V slmgr.vbs -ipk Q6VKV-HNPBF-8G24Q-P3YTG-HFPKV slmgr.vbs -ipk KXG3P-B2NMP-D27VD-HMGB6-J2KT7 slmgr.vbs -ipk QTK9N-8MMDV-QVMMW-RBPFY-3GJXV slmgr.vbs -ipk QYN89-3VF37-PP9XK-4MCW9-XKT67 slmgr.vbs -ipk 428WT-NPRYV-FW2VM-FQJPX-7XH3H ***If any key failed try to use another one**** [Tested working on VM3 15 September 2013] ================================================================================= Windows 8.1 RTM Pro WMC Offline Activation RETAIL Keys slmgr.vbs -ipk 9B83P-VDFNT-MMRKG-7JVD9-DYFFQ slmgr.vbs -ipk HRJVD-7QYNR-G9T26-GY4RR-DJXWD slmgr.vbs -ipk 686FP-H2BPN-7G9KQ-PKRJD-VXH4Q slmgr.vbs -ipk KRG62-XPBD8-BQV2N-Y9GH3-4F9WD slmgr.vbs -ipk CX68J-MXWM4-XD8N2-88RG8-TQ4FQ slmgr.vbs -ipk 4D2JK-BMX9K-N8FJD-DQ7VD-2WCM3 slmgr.vbs -ipk DPH76-T4CBF-3J2ND-YJ8Y9-6CKWD slmgr.vbs -ipk 79FJH-XKXYW-R9NV8-3M3KF-WFDJD slmgr.vbs -ipk PYY6H-DG7WP-P4QNQ-RMBW4-4X6B3 slmgr.vbs -ipk 66X3V-32QNX-JQVDJ-TYG88-Q668D slmgr.vbs -ipk GT9MK-7MF6N-FXPD6-48P3J-PJ8Y3 slmgr.vbs -ipk GQ83T-Y9J97-N3F7J-8PYQD-KKT8D slmgr.vbs -ipk H47P2-YMKNW-BCBM6-Y8RD9-DYFFQ slmgr.vbs -ipk GXWVG-F7D3N-833JJ-PY4CQ-M7RFQ slmgr.vbs -ipk 9DDD3-84PXF-QNPXF-3PV8Q-G8XWD slmgr.vbs -ipk B783Q-MB34J-NG6K3-WH82J-82KWD slmgr.vbs -ipk KQJJJ-CTT6D-MHQTB-ND3YR-CRYRQ slmgr.vbs -ipk YWBGW-3GDN7-MJBRV-8CCBF-F6V4Q slmgr.vbs -ipk D76PG-G9R2T-G7NRW-KRYCJ-QC74Q slmgr.vbs -ipk 832KQ-K7NT4-6WV8Y-VVR6F-F6V4Q slmgr.vbs -ipk JCT6Y-GHGNJ-QCQT6-2V3B7-WK6B3 slmgr.vbs -ipk F9DKY-W4Y6G-N434R-H4X6V-46V4Q slmgr.vbs -ipk JRMHB-9F327-NDT76-4T9KR-DJXWD slmgr.vbs -ipk 4PQWW-PPNY7-XJ8RJ-V6C4T-FVRFQ slmgr.vbs -ipk TWHQX-8CH4Y-39DN9-VD7MG-WW8Y3 slmgr.vbs -ipk GY8MV-86KDB-4XGNP-X3Y76-72WY3 slmgr.vbs -ipk JC9DV-2P37N-DKD3W-MKKV4-6Q4FQ slmgr.vbs -ipk PGB97-GJMN2-XB3CX-T86FB-88CM3 slmgr.vbs -ipk 66HJB-X2N4J-Y42JB-T6GDB-RCWY3 ***If any key failed try to use another one**** [Tested working on VM3 15 September 2013] ------------------------------------------------------- Windows 8.1 RTM Pro And WMC Offline Activation RETAIL Keys [Tested working on 12 September 2013] Windows 8.1 RTM Pro Offline Activation RETAIL Keys Newly added keys... slmgr.vbs -ipk NQKMW-9W8DM-2P6V6-H4C3V-HXH3H slmgr.vbs -ipk FNPB2-47TB8-Q42YQ-6MHTY-92BQH slmgr.vbs -ipk NVM6G-4FGTV-FKP7M-WTXP2-27F9V slmgr.vbs -ipk VRWNB-GF2FG-MJY97-BV9KK-P34DH slmgr.vbs -ipk 86RCN-VFHTV-79R2X-KCRR7-7QR9V slmgr.vbs -ipk N23RC-GK8JK-KFM9W-H6PFQ-9D4DH slmgr.vbs -ipk FP77X-3JNDF-PKQXG-WJJ3M-MY2KV slmgr.vbs -ipk HDTN3-6TDBJ-7GMC8-4KHJQ-6273H slmgr.vbs -ipk K4TRW-N888P-BQHJJ-QVYVX-M949V slmgr.vbs -ipk NP48V-8TC68-42X46-DJXKD-JTV3H slmgr.vbs -ipk M38PN-VQVY3-YF8F7-CFPQG-P7F9V slmgr.vbs -ipk GNQRY-7228K-X9KDG-866JX-2YQG7 slmgr.vbs -ipk HB3K3-NM6YM-FFM22-BMHXF-9WXT7 slmgr.vbs -ipk DNK6C-32W83-43TG4-2V7K6-9KT67 slmgr.vbs -ipk G2NJM-7GQ2M-PGF76-4CRFG-3V3G7 slmgr.vbs -ipk PJWN9-4JCC4-HV7HV-HC7R9-C7F9V slmgr.vbs -ipk PXYNY-W9H9R-C73KR-6KQVQ-7T667 slmgr.vbs -ipk CGWVF-N3VMK-CVG7W-MBB9Y-MY2KV slmgr.vbs -ipk JCDXN-2Q4FQ-G44BQ-GHGBK-H49T7 -------------------------------------------- Old keys... slmgr.vbs -ipk XNWG9-H9PJG-92JRR-7TRJK-V2WXV slmgr.vbs -ipk NMR2P-MFKKR-WJX3D-P827T-234DH slmgr.vbs -ipk FB3NM-P24MG-HVPQR-HGXTD-XHF9V slmgr.vbs -ipk Q6VKV-HNPBF-8G24Q-P3YTG-HFPKV slmgr.vbs -ipk KXG3P-B2NMP-D27VD-HMGB6-J2KT7 slmgr.vbs -ipk QTK9N-8MMDV-QVMMW-RBPFY-3GJXV slmgr.vbs -ipk QYN89-3VF37-PP9XK-4MCW9-XKT67 slmgr.vbs -ipk 428WT-NPRYV-FW2VM-FQJPX-7XH3H ***If any key failed try to use another one**** [Tested working on 12 September 2013] ================================================================================= Windows 8.1 RTM Pro WMC Offline Activation RETAIL Keys Newly added keys... slmgr.vbs -ipk 9B83P-VDFNT-MMRKG-7JVD9-DYFFQ slmgr.vbs -ipk HRJVD-7QYNR-G9T26-GY4RR-DJXWD slmgr.vbs -ipk 686FP-H2BPN-7G9KQ-PKRJD-VXH4Q slmgr.vbs -ipk KRG62-XPBD8-BQV2N-Y9GH3-4F9WD -------------------------------------------- ***If any key failed try to use another one**** slmgr.vbs -ipk CX68J-MXWM4-XD8N2-88RG8-TQ4FQ slmgr.vbs -ipk 4D2JK-BMX9K-N8FJD-DQ7VD-2WCM3 slmgr.vbs -ipk DPH76-T4CBF-3J2ND-YJ8Y9-6CKWD slmgr.vbs -ipk 79FJH-XKXYW-R9NV8-3M3KF-WFDJD slmgr.vbs -ipk PYY6H-DG7WP-P4QNQ-RMBW4-4X6B3 slmgr.vbs -ipk 66X3V-32QNX-JQVDJ-TYG88-Q668D slmgr.vbs -ipk GT9MK-7MF6N-FXPD6-48P3J-PJ8Y3 slmgr.vbs -ipk GQ83T-Y9J97-N3F7J-8PYQD-KKT8D slmgr.vbs -ipk H47P2-YMKNW-BCBM6-Y8RD9-DYFFQ slmgr.vbs -ipk GXWVG-F7D3N-833JJ-PY4CQ-M7RFQ slmgr.vbs -ipk 9DDD3-84PXF-QNPXF-3PV8Q-G8XWD slmgr.vbs -ipk B783Q-MB34J-NG6K3-WH82J-82KWD slmgr.vbs -ipk KQJJJ-CTT6D-MHQTB-ND3YR-CRYRQ slmgr.vbs -ipk YWBGW-3GDN7-MJBRV-8CCBF-F6V4Q slmgr.vbs -ipk D76PG-G9R2T-G7NRW-KRYCJ-QC74Q slmgr.vbs -ipk 832KQ-K7NT4-6WV8Y-VVR6F-F6V4Q slmgr.vbs -ipk JCT6Y-GHGNJ-QCQT6-2V3B7-WK6B3 slmgr.vbs -ipk F9DKY-W4Y6G-N434R-H4X6V-46V4Q slmgr.vbs -ipk JRMHB-9F327-NDT76-4T9KR-DJXWD slmgr.vbs -ipk 4PQWW-PPNY7-XJ8RJ-V6C4T-FVRFQ slmgr.vbs -ipk TWHQX-8CH4Y-39DN9-VD7MG-WW8Y3 slmgr.vbs -ipk GY8MV-86KDB-4XGNP-X3Y76-72WY3 slmgr.vbs -ipk JC9DV-2P37N-DKD3W-MKKV4-6Q4FQ slmgr.vbs -ipk PGB97-GJMN2-XB3CX-T86FB-88CM3 slmgr.vbs -ipk 66HJB-X2N4J-Y42JB-T6GDB-RCWY3 ***If any key failed try to use another one**** Windows 8.1 RTM Pro And WMC Offline Activation RETAIL Keys Windows 8.1 RTM Pro Offline Activation RETAIL Keys Newly added keys... slmgr.vbs -ipk NQKMW-9W8DM-2P6V6-H4C3V-HXH3H slmgr.vbs -ipk FNPB2-47TB8-Q42YQ-6MHTY-92BQH slmgr.vbs -ipk NVM6G-4FGTV-FKP7M-WTXP2-27F9V slmgr.vbs -ipk VRWNB-GF2FG-MJY97-BV9KK-P34DH slmgr.vbs -ipk 86RCN-VFHTV-79R2X-KCRR7-7QR9V slmgr.vbs -ipk N23RC-GK8JK-KFM9W-H6PFQ-9D4DH slmgr.vbs -ipk FP77X-3JNDF-PKQXG-WJJ3M-MY2KV slmgr.vbs -ipk HDTN3-6TDBJ-7GMC8-4KHJQ-6273H slmgr.vbs -ipk K4TRW-N888P-BQHJJ-QVYVX-M949V -------------------------------------------- Old keys... slmgr.vbs -ipk XNWG9-H9PJG-92JRR-7TRJK-V2WXV slmgr.vbs -ipk NMR2P-MFKKR-WJX3D-P827T-234DH slmgr.vbs -ipk FB3NM-P24MG-HVPQR-HGXTD-XHF9V slmgr.vbs -ipk Q6VKV-HNPBF-8G24Q-P3YTG-HFPKV slmgr.vbs -ipk KXG3P-B2NMP-D27VD-HMGB6-J2KT7 slmgr.vbs -ipk QTK9N-8MMDV-QVMMW-RBPFY-3GJXV slmgr.vbs -ipk QYN89-3VF37-PP9XK-4MCW9-XKT67 slmgr.vbs -ipk 428WT-NPRYV-FW2VM-FQJPX-7XH3H ***If any key failed try to use another one**** [Tested working on 11 September 2013] ================================================================================= Windows 8.1 RTM Pro WMC Offline Activation RETAIL Keys Newly added keys... slmgr.vbs -ipk 9B83P-VDFNT-MMRKG-7JVD9-DYFFQ slmgr.vbs -ipk HRJVD-7QYNR-G9T26-GY4RR-DJXWD slmgr.vbs -ipk 686FP-H2BPN-7G9KQ-PKRJD-VXH4Q slmgr.vbs -ipk KRG62-XPBD8-BQV2N-Y9GH3-4F9WD -------------------------------------------- ***If any key failed try to use another one**** [Tested working on 11 September 2013] Windows 8.1 RTM Pro And WMC Offline Activation RETAIL Keys [Tested working on 10 September 2013] Windows 8.1 RTM Pro Offline Activation RETAIL Keys Newly Added Keys.... slmgr.vbs -ipk M6BN7-7KYYC-BJ6QQ-D7RWY-BBFDH slmgr.vbs -ipk XNWG9-H9PJG-92JRR-7TRJK-V2WXV slmgr.vbs -ipk NMR2P-MFKKR-WJX3D-P827T-234DH slmgr.vbs -ipk FB3NM-P24MG-HVPQR-HGXTD-XHF9V slmgr.vbs -ipk Q6VKV-HNPBF-8G24Q-P3YTG-HFPKV slmgr.vbs -ipk NPTYQ-JV8RW-HD93V-4WK8H-RF9T7 slmgr.vbs -ipk QT4N4-BTQ4T-47WB3-F4DP8-RX49V slmgr.vbs -ipk PKYNW-FTJW3-PBHW2-Q9XWK-9HF9V slmgr.vbs -ipk NDFPQ-6FDFB-R668B-88FGX-BKH3H slmgr.vbs -ipk KXG3P-B2NMP-D27VD-HMGB6-J2KT7 slmgr.vbs -ipk JN4BC-398MB-PXGTR-MYQ99-66JXV slmgr.vbs -ipk MCNTF-P32BJ-FTP2Y-DRG68-TQ4DH slmgr.vbs -ipk R7MN2-77VT3-XJKTQ-4R8V4-Q9H3H slmgr.vbs -ipk QTK9N-8MMDV-QVMMW-RBPFY-3GJXV slmgr.vbs -ipk CXNB8-HXPGJ-63DPX-RT6V8-7FPKV -------------------------------------------- Old Keys But Still Working.... slmgr.vbs -ipk BNYQG-M97TV-YMK7V-CWYTP-MPWXV slmgr.vbs -ipk PXYNY-W9H9R-C73KR-6KQVQ-7T667 slmgr.vbs -ipk NVQ2W-MQGF3-RYXBT-MFJJM-HT667 slmgr.vbs -ipk MT2WQ-NQCTX-W6W3G-T297Q-XHF9V slmgr.vbs -ipk 428WT-NPRYV-FW2VM-FQJPX-7XH3H slmgr.vbs -ipk M32HC-NPMWM-RHM2T-4G9P7-GCKT7 slmgr.vbs -ipk QYN89-3VF37-PP9XK-4MCW9-XKT67 slmgr.vbs -ipk GQJXN-6PMCY-PWMR2-JY2JC-TMQG7 ***If any key failed try to use another one**** [Tested working on 10 September 2013] Windows 8.1 RTM CORE Edition Offline Activation RETAIL Keys Important Notice: Core Edition Retail Keys are hard to find them i have test them all working now but i dont know how long however if and when i get more i may update the keys! slmgr.vbs -ipk 6FWNG-49WBP-7JDJD-PG236-WW8XQ slmgr.vbs -ipk PNX6G-MYY28-T94KV-X8GC9-YDR9Q slmgr.vbs -ipk TNYWF-PDK3D-BMXDV-FYCGK-DYFDD slmgr.vbs -ipk VPPNH-B9C9T-7CK8Y-W4WWP-VFPKQ slmgr.vbs -ipk 6FWNG-49WBP-7JDJD-PG236-WW8XQ ================================================================================= Windows 8.1 RTM Pro WMC Offline Activation RETAIL Keys slmgr.vbs -ipk CX68J-MXWM4-XD8N2-88RG8-TQ4FQ slmgr.vbs -ipk 4D2JK-BMX9K-N8FJD-DQ7VD-2WCM3 slmgr.vbs -ipk DPH76-T4CBF-3J2ND-YJ8Y9-6CKWD slmgr.vbs -ipk 79FJH-XKXYW-R9NV8-3M3KF-WFDJD slmgr.vbs -ipk PYY6H-DG7WP-P4QNQ-RMBW4-4X6B3 slmgr.vbs -ipk 66X3V-32QNX-JQVDJ-TYG88-Q668D slmgr.vbs -ipk GT9MK-7MF6N-FXPD6-48P3J-PJ8Y3 slmgr.vbs -ipk GQ83T-Y9J97-N3F7J-8PYQD-KKT8D slmgr.vbs -ipk H47P2-YMKNW-BCBM6-Y8RD9-DYFFQ slmgr.vbs -ipk GXWVG-F7D3N-833JJ-PY4CQ-M7RFQ slmgr.vbs -ipk 9DDD3-84PXF-QNPXF-3PV8Q-G8XWD slmgr.vbs -ipk B783Q-MB34J-NG6K3-WH82J-82KWD slmgr.vbs -ipk KQJJJ-CTT6D-MHQTB-ND3YR-CRYRQ slmgr.vbs -ipk YWBGW-3GDN7-MJBRV-8CCBF-F6V4Q slmgr.vbs -ipk D76PG-G9R2T-G7NRW-KRYCJ-QC74Q slmgr.vbs -ipk 832KQ-K7NT4-6WV8Y-VVR6F-F6V4Q slmgr.vbs -ipk CX68J-MXWM4-XD8N2-88RG8-TQ4FQ slmgr.vbs -ipk JCT6Y-GHGNJ-QCQT6-2V3B7-WK6B3 slmgr.vbs -ipk F9DKY-W4Y6G-N434R-H4X6V-46V4Q slmgr.vbs -ipk JRMHB-9F327-NDT76-4T9KR-DJXWD slmgr.vbs -ipk 4PQWW-PPNY7-XJ8RJ-V6C4T-FVRFQ slmgr.vbs -ipk TWHQX-8CH4Y-39DN9-VD7MG-WW8Y3 slmgr.vbs -ipk GY8MV-86KDB-4XGNP-X3Y76-72WY3 slmgr.vbs -ipk JC9DV-2P37N-DKD3W-MKKV4-6Q4FQ slmgr.vbs -ipk PGB97-GJMN2-XB3CX-T86FB-88CM3 slmgr.vbs -ipk 66HJB-X2N4J-Y42JB-T6GDB-RCWY3 Windows 8.1 Pro & WMC Offline Activation RETAIL Keys [Retail Edition Only]: Windows 8.1 RTM Pro Offline Activation RETAIL Keys slmgr.vbs -ipk 334NH-RXG76-64THK-C7CKG-D3VPT slmgr.vbs -ipk XHQ8N-C3MCJ-RQXB6-WCHYG-C9WKB slmgr.vbs -ipk NVQ2W-MQGF3-RYXBT-MFJJM-HT667 slmgr.vbs -ipk MT2WQ-NQCTX-W6W3G-T297Q-XHF9V slmgr.vbs -ipk 428WT-NPRYV-FW2VM-FQJPX-7XH3H slmgr.vbs -ipk 76NKF-PYMGM-MC4PP-8844F-6Q4DH slmgr.vbs -ipk 6P3RV-NKC86-WKBPP-MRDHT-WW8XV slmgr.vbs -ipk PQ77Q-NPR2T-Y3V8C-PDHVY-F88XV slmgr.vbs -ipk M32HC-NPMWM-RHM2T-4G9P7-GCKT7 slmgr.vbs -ipk TH2TD-7XN82-D6Q2W-67PDM-MY2KV slmgr.vbs -ipk QYN89-3VF37-PP9XK-4MCW9-XKT67 slmgr.vbs -ipk HB3K3-NM6YM-FFM22-BMHXF-9WXT7 slmgr.vbs -ipk K434Q-JQND6-33PKD-YWBRV-RF9T7 slmgr.vbs -ipk NCMY7-RG8YC-2DV88-4TJ98-YPWXV slmgr.vbs -ipk NDBBX-W6PHR-2WJRV-8BF28-RX49V slmgr.vbs -ipk NTJMQ-3G77F-BF9TB-87MRB-B4DG7 slmgr.vbs -ipk 73RYF-NDRMX-PGGKM-67FBK-DYFDH slmgr.vbs -ipk GQJXN-6PMCY-PWMR2-JY2JC-TMQG7 slmgr.vbs -ipk F6KC2-FNB33-4JQ8J-9WRDC-3YFDH slmgr.vbs -ipk NC3VK-6CT96-8JVT8-C662M-PRYQH slmgr.vbs -ipk NJ6W9-QTCDC-GMHP4-WW2C9-JW8X2 slmgr.vbs -ipk HJQNJ-879TM-47X6T-F3Q9C-HH3HC slmgr.vbs -ipk D7HNG-C6MPP-DVR4B-V2GX4-JHRDP slmgr.vbs -ipk 4RHDN-D6CT9-8PJCM-C7XBP-HH3HC slmgr.vbs -ipk 63VNX-R64MK-28K4H-Y6K4T-YG67C slmgr.vbs -ipk JXNBF-VG8TP-PBDBW-TB2K2-P9T7C slmgr.vbs -ipk 3XKNP-T864P-3WDQQ-H9FF3-2WCK2 slmgr.vbs -ipk N9MRJ-6JRM9-M6XJC-6D6JD-QRPK2 slmgr.vbs -ipk 73KKN-DHK63-WMGY2-6MC68-JFDHC slmgr.vbs -ipk NGKGG-W2V3K-G9X9Q-M7TXB-KD4DP slmgr.vbs -ipk J68BC-XTNWY-M3XQP-8TTR4-8B2K2 slmgr.vbs -ipk HX388-XXNXX-WGWTG-KYTH8-RX492 slmgr.vbs -ipk NY4RW-GMCHB-D3P9F-RJDP9-YDR92 slmgr.vbs -ipk 3NKP9-K2XW9-FQHWH-MDMCQ-TCKVC slmgr.vbs -ipk F2V7V-8WN76-77BPV-MKY36-MKH3P slmgr.vbs -ipk MR2WF-NWPQ9-WCRWV-6GVFR-HQR92 slmgr.vbs -ipk BNYHR-XDRK6-HV96V-CFRJ9-H49VC slmgr.vbs -ipk MWNDT-WDBDY-TCJFF-KCK2V-4CWX2 slmgr.vbs -ipk Y7NHY-DRGCX-KHWM2-P2DPY-YWMQP slmgr.vbs -ipk CYM8B-NH6WD-DJ7Q9-TYXJP-P9T7C slmgr.vbs -ipk 82WNH-WWCBT-Y843F-F7F7X-M9492 slmgr.vbs -ipk RQGQD-DQNGY-TQHDF-CB2YR-WFDHC slmgr.vbs -ipk N3BDF-YMFJ3-P4VKX-C88VY-YWMQP slmgr.vbs -ipk 2C9ND-V2GFR-RR4YD-QB4DR-JHRDP slmgr.vbs -ipk MQJNQ-G2TKM-YJP7W-CCXVY-VQR92 slmgr.vbs -ipk YT4KP-4TNXX-9MKRP-BYJC9-JW8X2 Windows 8.1 Pro & WMC Offline Activation RETAIL Keys [Retail Edition Only]: Newly Added Windows 8 Pro Retail Keys slmgr.vbs -ipk 73RYF-NDRMX-PGGKM-67FBK-DYFDH slmgr.vbs -ipk GQJXN-6PMCY-PWMR2-JY2JC-TMQG7 slmgr.vbs -ipk F6KC2-FNB33-4JQ8J-9WRDC-3YFDH -------------------------------------------- slmgr.vbs -ipk HB3K3-NM6YM-FFM22-BMHXF-9WXT7 slmgr.vbs -ipk DNK6C-32W83-43TG4-2V7K6-9KT67 slmgr.vbs -ipk G2NJM-7GQ2M-PGF76-4CRFG-3V3G7 slmgr.vbs -ipk CGWVF-N3VMK-CVG7W-MBB9Y-MY2KV slmgr.vbs -ipk JCDXN-2Q4FQ-G44BQ-GHGBK-H49T7 slmgr.vbs -ipk K434Q-JQND6-33PKD-YWBRV-RF9T7 slmgr.vbs -ipk KJNKV-HDJPX-KD4KQ-YWVV6-D3R9V slmgr.vbs -ipk KW3QN-KFYWP-3KTGY-W678X-RM2KV slmgr.vbs -ipk M43PN-F7YFX-R926M-Q9MMR-Q9H3H slmgr.vbs -ipk NC3VK-6CT96-8JVT8-C662M-PRYQH slmgr.vbs -ipk NCMY7-RG8YC-2DV88-4TJ98-YPWXV slmgr.vbs -ipk NDBBX-W6PHR-2WJRV-8BF28-RX49V slmgr.vbs -ipk NTJMQ-3G77F-BF9TB-87MRB-B4DG7 [Tested working on 04 September 2013] ***If any key failed try to use another one**** [This Keys are currently working also you can add feature WMC [slmgr /ato] Product Activated Successfully ================================================================================= Windows 8.1 RTM Pro WMC Offline Activation RETAIL Keys [Phone Activation Only] slmgr.vbs -ipk KQJJJ-CTT6D-MHQTB-ND3YR-CRYRQ slmgr.vbs -ipk YWBGW-3GDN7-MJBRV-8CCBF-F6V4Q slmgr.vbs -ipk GT9MK-7MF6N-FXPD6-48P3J-PJ8Y3 slmgr.vbs -ipk D76PG-G9R2T-G7NRW-KRYCJ-QC74Q slmgr.vbs -ipk 832KQ-K7NT4-6WV8Y-VVR6F-F6V4Q slmgr.vbs -ipk CX68J-MXWM4-XD8N2-88RG8-TQ4FQ slmgr.vbs -ipk JCT6Y-GHGNJ-QCQT6-2V3B7-WK6B3 slmgr.vbs -ipk GQ83T-Y9J97-N3F7J-8PYQD-KKT8D slmgr.vbs -ipk H47P2-YMKNW-BCBM6-Y8RD9-DYFFQ slmgr.vbs -ipk GXWVG-F7D3N-833JJ-PY4CQ-M7RFQ slmgr.vbs -ipk F9DKY-W4Y6G-N434R-H4X6V-46V4Q slmgr.vbs -ipk JRMHB-9F327-NDT76-4T9KR-DJXWD slmgr.vbs -ipk 4PQWW-PPNY7-XJ8RJ-V6C4T-FVRFQ slmgr.vbs -ipk 9DDD3-84PXF-QNPXF-3PV8Q-G8XWD slmgr.vbs -ipk TWHQX-8CH4Y-39DN9-VD7MG-WW8Y3 slmgr.vbs -ipk GY8MV-86KDB-4XGNP-X3Y76-72WY3 slmgr.vbs -ipk JC9DV-2P37N-DKD3W-MKKV4-6Q4FQ slmgr.vbs -ipk PGB97-GJMN2-XB3CX-T86FB-88CM3 slmgr.vbs -ipk B783Q-MB34J-NG6K3-WH82J-82KWD slmgr.vbs -ipk 66HJB-X2N4J-Y42JB-T6GDB-RCWY3[/spoiler]
 15. fearlesshackteam

  Win8-8.1 Aktivasyon Araçları / Telefon & Kms & Wmc

  Lisans bulamayanlar için güzel bir kaynak :) 15 dk önce aktif ettim sistemi.   [spoiler] Windows 8 / 8.1 RTM Pro And WMC Offline Activation RETAIL Keys ++++++++++++++++++++ [Tested working 01 January 2014]: Key Win 8.1 mak (retail & VL), Enterprise & enterpriseN). slmgr.vbs /ipk GMDYM-NCKGV-V44HG-XJRK3-C36VD slmgr.vbs /ipk HWNGJ-TWVFY-F3WWT-2RW8V-M4FX3 ====================== Key win 8 / 8.1 pro with media center. [Tested working 01 January 2014]: slmgr.vbs /ipk THJKQ-G3FC6-NTX7V-9G4HH-DRPM3 slmgr.vbs /ipk FFTFR-7JWFV-96NY2-KDVQJ-TQ4FQ slmgr.vbs /ipk QKPYM-XXMQG-NJBCM-B8HMK-3RPM3 slmgr.vbs /ipk MYD3X-JJDDC-F7N82-6C8FC-HH3JD slmgr.vbs /ipk GQKJT-6DHGT-9YQFY-N4VRV-RF9WD ====================== Key win 8 mak(retail & VL), Enterprise & enterpriseN). [Tested working 01 January 2014]: slmgr.vbs /ipk HM43N-HHT8J-M764G-CQVW8-GVF92 slmgr.vbs /ipk KN698 - X8QQ3-F8JYF-GCM3G-VCBQP slmgr.vbs /ipk N8XFR-D7KFP-4QDGD-HTR3M-MY2K2 slmgr.vbs /ipk 2VNV4-77CKK-GRDM3-4FPQK-QV3HC slmgr.vbs /ipk QJCYT-NRQM2-GM973-3PK49-RM2K2 slmgr.vbs /ipk J4XTN-Y6PMW-6B8WG-JY9H6-D3R92 slmgr.vbs /ipk XCN4F-R8J4T-2H87V-D98WW-YPWX2 slmgr.vbs /ipk NJ2CF-JC3GF-WMTHQ-GKYX8-J8CK2 slmgr.vbs /ipk XCMDH-N3WQ3-Y2FPD-9JMJB-6VF92 slmgr.vbs /ipk YC9GV-9NC7B-4PTJD-V9G7W-K2BQP ====================== Windows 8 / 8.1 RTM Pro And WMC Offline Activation RETAIL Keys Windows 8.1 RTM Pro Offline Activation RETAIL Keys slmgr.vbs -ipk YQFPJ-XN3K6-HQQDF-QCKHW-CPKT7 [Windows 8 Pro Retail Key for 8 & 8.1] slmgr.vbs -ipk WY7FN-4K339-J3XXJ-BJ44K-8QG67 [Windows 8 Pro Retail Key for 8 & 8.1] ***If any key failed try to use another one**** [Tested working on VM1 03 October 2013] ====================== Windows 8.1 RTM Pro WMC Offline Activation RETAIL Keys slmgr.vbs -ipk P4R4D-JQGN2-BJMQ9-CV2BY-92BRQ slmgr.vbs -ipk V9DBK-T8Y2W-CN328-D24TF-KBQJD ***If any key failed try to use another one**** [Tested working on VM1 03 October 2013] ====================== Windows 8 / 8.1 RTM Pro And WMC Offline Activation RETAIL Keys Windows 8.1 RTM Pro Offline Activation RETAIL Keys slmgr.vbs -ipk WXGVN-23YWP-PWQRG-J6TPG-GMRXB [Windows 8.1 Pro Retail Key for 8.1 only] slmgr.vbs -ipk CWHMJ-BN6M2-6JQT9-GQ37W-Q68KB [Windows 8.1 Pro Retail Key for 8.1 only] slmgr.vbs -ipk T83TX-N7YVW-7DRB8-PGK3X-66JXV [Windows 8 Pro Retail Key for 8 & 8.1] slmgr.vbs -ipk NPT8M-CYYF9-KGH22-WV3J7-PWCKV [Windows 8 Pro Retail Key for 8 & 8.1] ***If any key failed try to use another one**** [Tested working on VM1 02 October 2013] ====================== Windows 8.1 RTM Pro WMC Offline Activation RETAIL Keys slmgr.vbs -ipk WFTF6-WMMPN-69BBM-RPJ6M-YWMRQ slmgr.vbs -ipk TK662-DT2QG-BJMN2-79TYC-6JCM3 slmgr.vbs -ipk JXB3F-7PXWK-W7GNX-XQCYH-T274Q slmgr.vbs -ipk PGB39-QYV2P-9NKX9-8J2JB-6VGB3 ***If any key failed try to use another one**** [Tested working on VM1 02 October 2013] ====================== Windows 8 / 8.1 RTM Pro And WMC Offline Activation RETAIL Keys Windows 8.1 RTM Pro Offline Activation RETAIL Keys slmgr.vbs -ipk WXGVN-23YWP-PWQRG-J6TPG-GMRXB [Windows 8.1 Pro Retail Key for 8.1 only] slmgr.vbs -ipk NPT8M-CYYF9-KGH22-WV3J7-PWCKV [Windows 8 Pro Retail Key for 8 & 8.1] ***If any key failed try to use another one**** [Tested working on VM1 01 October 2013] ====================== Windows 8.1 RTM Pro WMC Offline Activation RETAIL Keys slmgr.vbs -ipk WFTF6-WMMPN-69BBM-RPJ6M-YWMRQ slmgr.vbs -ipk TK662-DT2QG-BJMN2-79TYC-6JCM3 slmgr.vbs -ipk JXB3F-7PXWK-W7GNX-XQCYH-T274Q slmgr.vbs -ipk PGB39-QYV2P-9NKX9-8J2JB-6VGB3 ***If any key failed try to use another one**** [Tested working on VM1 01 October 2013] ===================== Windows 8 / 8.1 RTM Pro And WMC Offline Activation RETAIL Keys Windows 8.1 RTM Pro Offline Activation RETAIL Keys slmgr.vbs -ipk WXGVN-23YWP-PWQRG-J6TPG-GMRXB slmgr.vbs -ipk CWHMJ-BN6M2-6JQT9-GQ37W-Q68KB slmgr.vbs -ipk DMDPQ-PN4KC-99GX3-KJ7BM-B4FXB slmgr.vbs -ipk T83TX-N7YVW-7DRB8-PGK3X-66JXV ***If any key failed try to use another one**** [Tested working on VM1 30 September 2013] ========================= Windows 8.1 RTM Pro WMC Offline Activation RETAIL Keys slmgr.vbs -ipk WFTF6-WMMPN-69BBM-RPJ6M-YWMRQ slmgr.vbs -ipk TK662-DT2QG-BJMN2-79TYC-6JCM3 slmgr.vbs -ipk JXB3F-7PXWK-W7GNX-XQCYH-T274Q slmgr.vbs -ipk PGB39-QYV2P-9NKX9-8J2JB-6VGB3 ***If any key failed try to use another one**** [Tested working on VM1 30 September 2013] ============================== Windows 8 / 8.1 RTM Pro And WMC Offline Activation RETAIL Keys Windows 8.1 RTM Pro Offline Activation RETAIL Keys slmgr.vbs -ipk DMDPQ-PN4KC-99GX3-KJ7BM-B4FXB [Native Windows 8.1 Pro Retail Key] ***If any key failed try to use another one**** [Tested working on VM1 28 September 2013] ================================================================================= Windows 8.1 RTM Pro WMC Offline Activation RETAIL Keys slmgr.vbs -ipk WFTF6-WMMPN-69BBM-RPJ6M-YWMRQ slmgr.vbs -ipk TK662-DT2QG-BJMN2-79TYC-6JCM3 slmgr.vbs -ipk JXB3F-7PXWK-W7GNX-XQCYH-T274Q slmgr.vbs -ipk PGB39-QYV2P-9NKX9-8J2JB-6VGB3 ***If any key failed try to use another one**** [Tested working on VM1 28 September 2013] ======================= Windows 8 / 8.1 RTM Pro And WMC Offline Activation RETAIL Keys Windows 8.1 RTM Pro Offline Activation RETAIL Keys slmgr.vbs -ipk CWHMJ-BN6M2-6JQT9-GQ37W-Q68KB slmgr.vbs -ipk T83TX-N7YVW-7DRB8-PGK3X-66JXV ***If any key failed try to use another one**** [Tested working on VM1 26 September 2013] ========================= Windows 8.1 RTM Pro WMC Offline Activation RETAIL Keys slmgr.vbs -ipk WFTF6-WMMPN-69BBM-RPJ6M-YWMRQ slmgr.vbs -ipk TK662-DT2QG-BJMN2-79TYC-6JCM3 slmgr.vbs -ipk JXB3F-7PXWK-W7GNX-XQCYH-T274Q slmgr.vbs -ipk PGB39-QYV2P-9NKX9-8J2JB-6VGB3 ***If any key failed try to use another one**** [Tested working on VM1 26 September 2013] ======================== Windows 8.1 RTM Pro And WMC Offline Activation RETAIL Keys Windows 8.1 RTM Pro Offline Activation RETAIL Keys slmgr.vbs -ipk NQDBR-HVRFY-DPWX6-BHMPP-2DJKB [Nature Windows 8.1 Pro Retail Key] slmgr.vbs -ipk KXNH4-Q7G6J-Y88FG-CCQ68-JFDG7 slmgr.vbs -ipk RGNHB-G7BJH-97KV8-XFXRW-TQ4DH slmgr.vbs -ipk NP473-F26QC-G28G6-VDDYJ-GVF9V slmgr.vbs -ipk XFPYN-G9G69-V3QHG-QVRPW-6MQG7 slmgr.vbs -ipk NB989-FMBJP-B66FC-VWKVG-CGV3H slmgr.vbs -ipk T2NTT-9WP2X-QQT9W-CPBB8-78MQH ***If any key failed try to use another one**** [Tested working on VM1 24 September 2013] ============================== Windows 8.1 RTM Pro WMC Offline Activation RETAIL Keys slmgr.vbs -ipk 4PCMV-JKJNJ-X7KFF-6VDCY-VQTB3 slmgr.vbs -ipk WFTF6-WMMPN-69BBM-RPJ6M-YWMRQ slmgr.vbs -ipk TK662-DT2QG-BJMN2-79TYC-6JCM3 slmgr.vbs -ipk JXB3F-7PXWK-W7GNX-XQCYH-T274Q slmgr.vbs -ipk CRXT4-FFY9N-78PH2-RB3YK-XKT8D ***If any key failed try to use another one**** [Tested working on VM1 24 September 2013] ============================= Windows 8.1 RTM Pro And WMC Offline Activation RETAIL Keys Windows 8.1 RTM Pro Offline Activation RETAIL Keys slmgr.vbs -ipk TQQD9-XKNX7-RK7RM-TPKCJ-82KT7 slmgr.vbs -ipk N4C6X-D24WB-J4JCR-MQ8B3-GFYQH slmgr.vbs -ipk NFMVG-M844W-R8VGR-7BM9Y-MY2KV ***If any key failed try to use another one**** [Tested working on VM1 23 September 2013] ============================ Windows 8.1 RTM Pro WMC Offline Activation RETAIL Keys slmgr.vbs -ipk KTHKM-GWQRR-FBN93-DMBRM-WHRFQ slmgr.vbs -ipk DRTQY-2C7DC-NBQPC-PYFYH-PWCM3 slmgr.vbs -ipk 68QYD-2X7KY-X3HBN-H2MMJ-9TJY3 slmgr.vbs -ipk WCVRC-WVV7B-BT3N2-RGB72-27GB3 ***If any key failed try to use another one**** [Tested working on VM1 23 September 2013] ============================ Windows 8.1 RTM Pro And WMC Offline Activation RETAIL Keys Windows 8.1 RTM Pro Offline Activation RETAIL Keys slmgr.vbs -ipk BHNB4-WF6WB-KVW7M-43FG2-XTMCY [Nature Windows 8.1 Pro retail Key] slmgr.vbs -ipk KCFXT-NQXY6-JJ9P8-DPQJT-6FYQH slmgr.vbs -ipk KRP6N-7PWBC-6RKKM-DY266-FVRDH slmgr.vbs -ipk HVF4X-NC69W-QRJDD-49GWY-TXT67 slmgr.vbs -ipk JKMQJ-FN82K-WTDBD-WF2QP-VFPKV slmgr.vbs -ipk JQNPV-GJ2GH-9MYHX-RTVDV-XD4DH slmgr.vbs -ipk K4KCR-CN3B8-2V7RF-HQ2XD-YBFDH slmgr.vbs -ipk KVP2N-PCY6Q-M7TWQ-6QV2V-T273H ***If any key failed try to use another one**** [Tested working on VM1 20 September 2013] ============================= Windows 8.1 RTM Pro WMC Offline Activation RETAIL Keys slmgr.vbs -ipk 38K3F-RGND4-29RQR-M3QTQ-PYQJD slmgr.vbs -ipk YXVY9-GQ84J-BRNX4-DYMPK-RM2M3 slmgr.vbs -ipk DJ9HD-X8Y4K-NGTDH-3PKWT-KTJY3 slmgr.vbs -ipk C43DC-P39C6-KQQGN-MHXGH-JQG8D slmgr.vbs -ipk GKT2Y-7W6N3-HYHTK-QJT2T-HFPM3 slmgr.vbs -ipk GFDXF-936G8-GGGFN-HB3WC-TMQJD slmgr.vbs -ipk KTHKM-GWQRR-FBN93-DMBRM-WHRFQ ***If any key failed try to use another one**** [Tested working on VM1 20 September 2013] ================================ Windows 8.1 RTM Pro And WMC Offline Activation RETAIL Keys Windows 8.1 RTM Pro Offline Activation RETAIL Keys slmgr.vbs -ipk KCFXT-NQXY6-JJ9P8-DPQJT-6FYQH slmgr.vbs -ipk KRP6N-7PWBC-6RKKM-DY266-FVRDH slmgr.vbs -ipk HVF4X-NC69W-QRJDD-49GWY-TXT67 slmgr.vbs -ipk JKMQJ-FN82K-WTDBD-WF2QP-VFPKV slmgr.vbs -ipk JQNPV-GJ2GH-9MYHX-RTVDV-XD4DH slmgr.vbs -ipk K4KCR-CN3B8-2V7RF-HQ2XD-YBFDH slmgr.vbs -ipk KVP2N-PCY6Q-M7TWQ-6QV2V-T273H ***If any key failed try to use another one**** [Tested working on VM1 19 September 2013] ================================================================================= Windows 8.1 RTM Pro WMC Offline Activation RETAIL Keys slmgr.vbs -ipk 38K3F-RGND4-29RQR-M3QTQ-PYQJD slmgr.vbs -ipk YXVY9-GQ84J-BRNX4-DYMPK-RM2M3 slmgr.vbs -ipk DJ9HD-X8Y4K-NGTDH-3PKWT-KTJY3 slmgr.vbs -ipk C43DC-P39C6-KQQGN-MHXGH-JQG8D slmgr.vbs -ipk GKT2Y-7W6N3-HYHTK-QJT2T-HFPM3 slmgr.vbs -ipk GFDXF-936G8-GGGFN-HB3WC-TMQJD slmgr.vbs -ipk KTHKM-GWQRR-FBN93-DMBRM-WHRFQ ***If any key failed try to use another one**** [Tested working on VM1 19 September 2013] +++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++ Windows 8.1 RTM Pro And WMC Offline Activation RETAIL Keys Windows 8.1 RTM Pro Offline Activation RETAIL Keys slmgr.vbs -ipk HVF4X-NC69W-QRJDD-49GWY-TXT67 slmgr.vbs -ipk JKMQJ-FN82K-WTDBD-WF2QP-VFPKV slmgr.vbs -ipk JQNPV-GJ2GH-9MYHX-RTVDV-XD4DH ***If any key failed try to use another one**** [Tested working on VM1 18 September 2013] =================================================================== slmgr.vbs -ipk YXVY9-GQ84J-BRNX4-DYMPK-RM2M3 slmgr.vbs -ipk DJ9HD-X8Y4K-NGTDH-3PKWT-KTJY3 slmgr.vbs -ipk C43DC-P39C6-KQQGN-MHXGH-JQG8D slmgr.vbs -ipk GKT2Y-7W6N3-HYHTK-QJT2T-HFPM3 slmgr.vbs -ipk GFDXF-936G8-GGGFN-HB3WC-TMQJD ***If any key failed try to use another one**** [Tested working on VM1 18 September 2013] ____________________________________________________________ Windows 8.1 RTM Pro And WMC Offline Activation RETAIL Keys Windows 8.1 RTM Pro Offline Activation RETAIL Keys slmgr.vbs -ipk HVF4X-NC69W-QRJDD-49GWY-TXT67 slmgr.vbs -ipk VRWNB-GF2FG-MJY97-BV9KK-P34DH ***If any key failed try to use another one**** [Tested working on VM1 17 September 2013] ================================================================================= Windows 8.1 RTM Pro WMC Offline Activation RETAIL Keys slmgr.vbs -ipk 9B83P-VDFNT-MMRKG-7JVD9-DYFFQ slmgr.vbs -ipk HRJVD-7QYNR-G9T26-GY4RR-DJXWD slmgr.vbs -ipk 686FP-H2BPN-7G9KQ-PKRJD-VXH4Q slmgr.vbs -ipk KRG62-XPBD8-BQV2N-Y9GH3-4F9WD ***If any key failed try to use another one**** [Tested working on VM1 17 September 2013] ----------------------------------------------------------- Windows 8.1 RTM Pro And WMC Offline Activation RETAIL Keys [Tested working on VM1 16 September 2013] Windows 8.1 RTM Pro Offline Activation RETAIL Keys slmgr.vbs -ipk NC3VK-6CT96-8JVT8-C662M-PRYQH slmgr.vbs -ipk NQKMW-9W8DM-2P6V6-H4C3V-HXH3H slmgr.vbs -ipk FNPB2-47TB8-Q42YQ-6MHTY-92BQH slmgr.vbs -ipk NVM6G-4FGTV-FKP7M-WTXP2-27F9V slmgr.vbs -ipk VRWNB-GF2FG-MJY97-BV9KK-P34DH slmgr.vbs -ipk N23RC-GK8JK-KFM9W-H6PFQ-9D4DH slmgr.vbs -ipk HDTN3-6TDBJ-7GMC8-4KHJQ-6273H slmgr.vbs -ipk NMR2P-MFKKR-WJX3D-P827T-234DH slmgr.vbs -ipk Q6VKV-HNPBF-8G24Q-P3YTG-HFPKV slmgr.vbs -ipk KXG3P-B2NMP-D27VD-HMGB6-J2KT7 ***If any key failed try to use another one**** ================================================================================= Windows 8.1 RTM Pro WMC Offline Activation RETAIL Keys slmgr.vbs -ipk 9B83P-VDFNT-MMRKG-7JVD9-DYFFQ slmgr.vbs -ipk HRJVD-7QYNR-G9T26-GY4RR-DJXWD slmgr.vbs -ipk 686FP-H2BPN-7G9KQ-PKRJD-VXH4Q slmgr.vbs -ipk KRG62-XPBD8-BQV2N-Y9GH3-4F9WD slmgr.vbs -ipk CX68J-MXWM4-XD8N2-88RG8-TQ4FQ slmgr.vbs -ipk GQ83T-Y9J97-N3F7J-8PYQD-KKT8D slmgr.vbs -ipk GXWVG-F7D3N-833JJ-PY4CQ-M7RFQ slmgr.vbs -ipk 9DDD3-84PXF-QNPXF-3PV8Q-G8XWD slmgr.vbs -ipk B783Q-MB34J-NG6K3-WH82J-82KWD slmgr.vbs -ipk 832KQ-K7NT4-6WV8Y-VVR6F-F6V4Q slmgr.vbs -ipk JRMHB-9F327-NDT76-4T9KR-DJXWD slmgr.vbs -ipk 4PQWW-PPNY7-XJ8RJ-V6C4T-FVRFQ slmgr.vbs -ipk TWHQX-8CH4Y-39DN9-VD7MG-WW8Y3 slmgr.vbs -ipk GY8MV-86KDB-4XGNP-X3Y76-72WY3 slmgr.vbs -ipk JC9DV-2P37N-DKD3W-MKKV4-6Q4FQ slmgr.vbs -ipk PGB97-GJMN2-XB3CX-T86FB-88CM3 slmgr.vbs -ipk 66HJB-X2N4J-Y42JB-T6GDB-RCWY3 ***If any key failed try to use another one**** [Tested working on VM1 16 September 2013] ............................................................... Windows 8.1 RTM Pro And WMC Offline Activation RETAIL Keys [Tested working on VM3 15 September 2013] Windows 8.1 RTM Pro Offline Activation RETAIL Keys slmgr.vbs -ipk NQKMW-9W8DM-2P6V6-H4C3V-HXH3H slmgr.vbs -ipk FNPB2-47TB8-Q42YQ-6MHTY-92BQH slmgr.vbs -ipk NVM6G-4FGTV-FKP7M-WTXP2-27F9V slmgr.vbs -ipk VRWNB-GF2FG-MJY97-BV9KK-P34DH slmgr.vbs -ipk 86RCN-VFHTV-79R2X-KCRR7-7QR9V slmgr.vbs -ipk N23RC-GK8JK-KFM9W-H6PFQ-9D4DH slmgr.vbs -ipk FP77X-3JNDF-PKQXG-WJJ3M-MY2KV slmgr.vbs -ipk HDTN3-6TDBJ-7GMC8-4KHJQ-6273H slmgr.vbs -ipk K4TRW-N888P-BQHJJ-QVYVX-M949V slmgr.vbs -ipk XNWG9-H9PJG-92JRR-7TRJK-V2WXV slmgr.vbs -ipk NMR2P-MFKKR-WJX3D-P827T-234DH slmgr.vbs -ipk FB3NM-P24MG-HVPQR-HGXTD-XHF9V slmgr.vbs -ipk Q6VKV-HNPBF-8G24Q-P3YTG-HFPKV slmgr.vbs -ipk KXG3P-B2NMP-D27VD-HMGB6-J2KT7 slmgr.vbs -ipk QTK9N-8MMDV-QVMMW-RBPFY-3GJXV slmgr.vbs -ipk QYN89-3VF37-PP9XK-4MCW9-XKT67 slmgr.vbs -ipk 428WT-NPRYV-FW2VM-FQJPX-7XH3H ***If any key failed try to use another one**** [Tested working on VM3 15 September 2013] ================================================================================= Windows 8.1 RTM Pro WMC Offline Activation RETAIL Keys slmgr.vbs -ipk 9B83P-VDFNT-MMRKG-7JVD9-DYFFQ slmgr.vbs -ipk HRJVD-7QYNR-G9T26-GY4RR-DJXWD slmgr.vbs -ipk 686FP-H2BPN-7G9KQ-PKRJD-VXH4Q slmgr.vbs -ipk KRG62-XPBD8-BQV2N-Y9GH3-4F9WD slmgr.vbs -ipk CX68J-MXWM4-XD8N2-88RG8-TQ4FQ slmgr.vbs -ipk 4D2JK-BMX9K-N8FJD-DQ7VD-2WCM3 slmgr.vbs -ipk DPH76-T4CBF-3J2ND-YJ8Y9-6CKWD slmgr.vbs -ipk 79FJH-XKXYW-R9NV8-3M3KF-WFDJD slmgr.vbs -ipk PYY6H-DG7WP-P4QNQ-RMBW4-4X6B3 slmgr.vbs -ipk 66X3V-32QNX-JQVDJ-TYG88-Q668D slmgr.vbs -ipk GT9MK-7MF6N-FXPD6-48P3J-PJ8Y3 slmgr.vbs -ipk GQ83T-Y9J97-N3F7J-8PYQD-KKT8D slmgr.vbs -ipk H47P2-YMKNW-BCBM6-Y8RD9-DYFFQ slmgr.vbs -ipk GXWVG-F7D3N-833JJ-PY4CQ-M7RFQ slmgr.vbs -ipk 9DDD3-84PXF-QNPXF-3PV8Q-G8XWD slmgr.vbs -ipk B783Q-MB34J-NG6K3-WH82J-82KWD slmgr.vbs -ipk KQJJJ-CTT6D-MHQTB-ND3YR-CRYRQ slmgr.vbs -ipk YWBGW-3GDN7-MJBRV-8CCBF-F6V4Q slmgr.vbs -ipk D76PG-G9R2T-G7NRW-KRYCJ-QC74Q slmgr.vbs -ipk 832KQ-K7NT4-6WV8Y-VVR6F-F6V4Q slmgr.vbs -ipk JCT6Y-GHGNJ-QCQT6-2V3B7-WK6B3 slmgr.vbs -ipk F9DKY-W4Y6G-N434R-H4X6V-46V4Q slmgr.vbs -ipk JRMHB-9F327-NDT76-4T9KR-DJXWD slmgr.vbs -ipk 4PQWW-PPNY7-XJ8RJ-V6C4T-FVRFQ slmgr.vbs -ipk TWHQX-8CH4Y-39DN9-VD7MG-WW8Y3 slmgr.vbs -ipk GY8MV-86KDB-4XGNP-X3Y76-72WY3 slmgr.vbs -ipk JC9DV-2P37N-DKD3W-MKKV4-6Q4FQ slmgr.vbs -ipk PGB97-GJMN2-XB3CX-T86FB-88CM3 slmgr.vbs -ipk 66HJB-X2N4J-Y42JB-T6GDB-RCWY3 ***If any key failed try to use another one**** [Tested working on VM3 15 September 2013] ------------------------------------------------------- Windows 8.1 RTM Pro And WMC Offline Activation RETAIL Keys [Tested working on 12 September 2013] Windows 8.1 RTM Pro Offline Activation RETAIL Keys Newly added keys... slmgr.vbs -ipk NQKMW-9W8DM-2P6V6-H4C3V-HXH3H slmgr.vbs -ipk FNPB2-47TB8-Q42YQ-6MHTY-92BQH slmgr.vbs -ipk NVM6G-4FGTV-FKP7M-WTXP2-27F9V slmgr.vbs -ipk VRWNB-GF2FG-MJY97-BV9KK-P34DH slmgr.vbs -ipk 86RCN-VFHTV-79R2X-KCRR7-7QR9V slmgr.vbs -ipk N23RC-GK8JK-KFM9W-H6PFQ-9D4DH slmgr.vbs -ipk FP77X-3JNDF-PKQXG-WJJ3M-MY2KV slmgr.vbs -ipk HDTN3-6TDBJ-7GMC8-4KHJQ-6273H slmgr.vbs -ipk K4TRW-N888P-BQHJJ-QVYVX-M949V slmgr.vbs -ipk NP48V-8TC68-42X46-DJXKD-JTV3H slmgr.vbs -ipk M38PN-VQVY3-YF8F7-CFPQG-P7F9V slmgr.vbs -ipk GNQRY-7228K-X9KDG-866JX-2YQG7 slmgr.vbs -ipk HB3K3-NM6YM-FFM22-BMHXF-9WXT7 slmgr.vbs -ipk DNK6C-32W83-43TG4-2V7K6-9KT67 slmgr.vbs -ipk G2NJM-7GQ2M-PGF76-4CRFG-3V3G7 slmgr.vbs -ipk PJWN9-4JCC4-HV7HV-HC7R9-C7F9V slmgr.vbs -ipk PXYNY-W9H9R-C73KR-6KQVQ-7T667 slmgr.vbs -ipk CGWVF-N3VMK-CVG7W-MBB9Y-MY2KV slmgr.vbs -ipk JCDXN-2Q4FQ-G44BQ-GHGBK-H49T7 -------------------------------------------- Old keys... slmgr.vbs -ipk XNWG9-H9PJG-92JRR-7TRJK-V2WXV slmgr.vbs -ipk NMR2P-MFKKR-WJX3D-P827T-234DH slmgr.vbs -ipk FB3NM-P24MG-HVPQR-HGXTD-XHF9V slmgr.vbs -ipk Q6VKV-HNPBF-8G24Q-P3YTG-HFPKV slmgr.vbs -ipk KXG3P-B2NMP-D27VD-HMGB6-J2KT7 slmgr.vbs -ipk QTK9N-8MMDV-QVMMW-RBPFY-3GJXV slmgr.vbs -ipk QYN89-3VF37-PP9XK-4MCW9-XKT67 slmgr.vbs -ipk 428WT-NPRYV-FW2VM-FQJPX-7XH3H ***If any key failed try to use another one**** [Tested working on 12 September 2013] ================================================================================= Windows 8.1 RTM Pro WMC Offline Activation RETAIL Keys Newly added keys... slmgr.vbs -ipk 9B83P-VDFNT-MMRKG-7JVD9-DYFFQ slmgr.vbs -ipk HRJVD-7QYNR-G9T26-GY4RR-DJXWD slmgr.vbs -ipk 686FP-H2BPN-7G9KQ-PKRJD-VXH4Q slmgr.vbs -ipk KRG62-XPBD8-BQV2N-Y9GH3-4F9WD -------------------------------------------- ***If any key failed try to use another one**** slmgr.vbs -ipk CX68J-MXWM4-XD8N2-88RG8-TQ4FQ slmgr.vbs -ipk 4D2JK-BMX9K-N8FJD-DQ7VD-2WCM3 slmgr.vbs -ipk DPH76-T4CBF-3J2ND-YJ8Y9-6CKWD slmgr.vbs -ipk 79FJH-XKXYW-R9NV8-3M3KF-WFDJD slmgr.vbs -ipk PYY6H-DG7WP-P4QNQ-RMBW4-4X6B3 slmgr.vbs -ipk 66X3V-32QNX-JQVDJ-TYG88-Q668D slmgr.vbs -ipk GT9MK-7MF6N-FXPD6-48P3J-PJ8Y3 slmgr.vbs -ipk GQ83T-Y9J97-N3F7J-8PYQD-KKT8D slmgr.vbs -ipk H47P2-YMKNW-BCBM6-Y8RD9-DYFFQ slmgr.vbs -ipk GXWVG-F7D3N-833JJ-PY4CQ-M7RFQ slmgr.vbs -ipk 9DDD3-84PXF-QNPXF-3PV8Q-G8XWD slmgr.vbs -ipk B783Q-MB34J-NG6K3-WH82J-82KWD slmgr.vbs -ipk KQJJJ-CTT6D-MHQTB-ND3YR-CRYRQ slmgr.vbs -ipk YWBGW-3GDN7-MJBRV-8CCBF-F6V4Q slmgr.vbs -ipk D76PG-G9R2T-G7NRW-KRYCJ-QC74Q slmgr.vbs -ipk 832KQ-K7NT4-6WV8Y-VVR6F-F6V4Q slmgr.vbs -ipk JCT6Y-GHGNJ-QCQT6-2V3B7-WK6B3 slmgr.vbs -ipk F9DKY-W4Y6G-N434R-H4X6V-46V4Q slmgr.vbs -ipk JRMHB-9F327-NDT76-4T9KR-DJXWD slmgr.vbs -ipk 4PQWW-PPNY7-XJ8RJ-V6C4T-FVRFQ slmgr.vbs -ipk TWHQX-8CH4Y-39DN9-VD7MG-WW8Y3 slmgr.vbs -ipk GY8MV-86KDB-4XGNP-X3Y76-72WY3 slmgr.vbs -ipk JC9DV-2P37N-DKD3W-MKKV4-6Q4FQ slmgr.vbs -ipk PGB97-GJMN2-XB3CX-T86FB-88CM3 slmgr.vbs -ipk 66HJB-X2N4J-Y42JB-T6GDB-RCWY3 ***If any key failed try to use another one**** Windows 8.1 RTM Pro And WMC Offline Activation RETAIL Keys Windows 8.1 RTM Pro Offline Activation RETAIL Keys Newly added keys... slmgr.vbs -ipk NQKMW-9W8DM-2P6V6-H4C3V-HXH3H slmgr.vbs -ipk FNPB2-47TB8-Q42YQ-6MHTY-92BQH slmgr.vbs -ipk NVM6G-4FGTV-FKP7M-WTXP2-27F9V slmgr.vbs -ipk VRWNB-GF2FG-MJY97-BV9KK-P34DH slmgr.vbs -ipk 86RCN-VFHTV-79R2X-KCRR7-7QR9V slmgr.vbs -ipk N23RC-GK8JK-KFM9W-H6PFQ-9D4DH slmgr.vbs -ipk FP77X-3JNDF-PKQXG-WJJ3M-MY2KV slmgr.vbs -ipk HDTN3-6TDBJ-7GMC8-4KHJQ-6273H slmgr.vbs -ipk K4TRW-N888P-BQHJJ-QVYVX-M949V -------------------------------------------- Old keys... slmgr.vbs -ipk XNWG9-H9PJG-92JRR-7TRJK-V2WXV slmgr.vbs -ipk NMR2P-MFKKR-WJX3D-P827T-234DH slmgr.vbs -ipk FB3NM-P24MG-HVPQR-HGXTD-XHF9V slmgr.vbs -ipk Q6VKV-HNPBF-8G24Q-P3YTG-HFPKV slmgr.vbs -ipk KXG3P-B2NMP-D27VD-HMGB6-J2KT7 slmgr.vbs -ipk QTK9N-8MMDV-QVMMW-RBPFY-3GJXV slmgr.vbs -ipk QYN89-3VF37-PP9XK-4MCW9-XKT67 slmgr.vbs -ipk 428WT-NPRYV-FW2VM-FQJPX-7XH3H ***If any key failed try to use another one**** [Tested working on 11 September 2013] ================================================================================= Windows 8.1 RTM Pro WMC Offline Activation RETAIL Keys Newly added keys... slmgr.vbs -ipk 9B83P-VDFNT-MMRKG-7JVD9-DYFFQ slmgr.vbs -ipk HRJVD-7QYNR-G9T26-GY4RR-DJXWD slmgr.vbs -ipk 686FP-H2BPN-7G9KQ-PKRJD-VXH4Q slmgr.vbs -ipk KRG62-XPBD8-BQV2N-Y9GH3-4F9WD -------------------------------------------- ***If any key failed try to use another one**** [Tested working on 11 September 2013] Windows 8.1 RTM Pro And WMC Offline Activation RETAIL Keys [Tested working on 10 September 2013] Windows 8.1 RTM Pro Offline Activation RETAIL Keys Newly Added Keys.... slmgr.vbs -ipk M6BN7-7KYYC-BJ6QQ-D7RWY-BBFDH slmgr.vbs -ipk XNWG9-H9PJG-92JRR-7TRJK-V2WXV slmgr.vbs -ipk NMR2P-MFKKR-WJX3D-P827T-234DH slmgr.vbs -ipk FB3NM-P24MG-HVPQR-HGXTD-XHF9V slmgr.vbs -ipk Q6VKV-HNPBF-8G24Q-P3YTG-HFPKV slmgr.vbs -ipk NPTYQ-JV8RW-HD93V-4WK8H-RF9T7 slmgr.vbs -ipk QT4N4-BTQ4T-47WB3-F4DP8-RX49V slmgr.vbs -ipk PKYNW-FTJW3-PBHW2-Q9XWK-9HF9V slmgr.vbs -ipk NDFPQ-6FDFB-R668B-88FGX-BKH3H slmgr.vbs -ipk KXG3P-B2NMP-D27VD-HMGB6-J2KT7 slmgr.vbs -ipk JN4BC-398MB-PXGTR-MYQ99-66JXV slmgr.vbs -ipk MCNTF-P32BJ-FTP2Y-DRG68-TQ4DH slmgr.vbs -ipk R7MN2-77VT3-XJKTQ-4R8V4-Q9H3H slmgr.vbs -ipk QTK9N-8MMDV-QVMMW-RBPFY-3GJXV slmgr.vbs -ipk CXNB8-HXPGJ-63DPX-RT6V8-7FPKV -------------------------------------------- Old Keys But Still Working.... slmgr.vbs -ipk BNYQG-M97TV-YMK7V-CWYTP-MPWXV slmgr.vbs -ipk PXYNY-W9H9R-C73KR-6KQVQ-7T667 slmgr.vbs -ipk NVQ2W-MQGF3-RYXBT-MFJJM-HT667 slmgr.vbs -ipk MT2WQ-NQCTX-W6W3G-T297Q-XHF9V slmgr.vbs -ipk 428WT-NPRYV-FW2VM-FQJPX-7XH3H slmgr.vbs -ipk M32HC-NPMWM-RHM2T-4G9P7-GCKT7 slmgr.vbs -ipk QYN89-3VF37-PP9XK-4MCW9-XKT67 slmgr.vbs -ipk GQJXN-6PMCY-PWMR2-JY2JC-TMQG7 ***If any key failed try to use another one**** [Tested working on 10 September 2013] Windows 8.1 RTM CORE Edition Offline Activation RETAIL Keys Important Notice: Core Edition Retail Keys are hard to find them i have test them all working now but i dont know how long however if and when i get more i may update the keys! slmgr.vbs -ipk 6FWNG-49WBP-7JDJD-PG236-WW8XQ slmgr.vbs -ipk PNX6G-MYY28-T94KV-X8GC9-YDR9Q slmgr.vbs -ipk TNYWF-PDK3D-BMXDV-FYCGK-DYFDD slmgr.vbs -ipk VPPNH-B9C9T-7CK8Y-W4WWP-VFPKQ slmgr.vbs -ipk 6FWNG-49WBP-7JDJD-PG236-WW8XQ ================================================================================= Windows 8.1 RTM Pro WMC Offline Activation RETAIL Keys slmgr.vbs -ipk CX68J-MXWM4-XD8N2-88RG8-TQ4FQ slmgr.vbs -ipk 4D2JK-BMX9K-N8FJD-DQ7VD-2WCM3 slmgr.vbs -ipk DPH76-T4CBF-3J2ND-YJ8Y9-6CKWD slmgr.vbs -ipk 79FJH-XKXYW-R9NV8-3M3KF-WFDJD slmgr.vbs -ipk PYY6H-DG7WP-P4QNQ-RMBW4-4X6B3 slmgr.vbs -ipk 66X3V-32QNX-JQVDJ-TYG88-Q668D slmgr.vbs -ipk GT9MK-7MF6N-FXPD6-48P3J-PJ8Y3 slmgr.vbs -ipk GQ83T-Y9J97-N3F7J-8PYQD-KKT8D slmgr.vbs -ipk H47P2-YMKNW-BCBM6-Y8RD9-DYFFQ slmgr.vbs -ipk GXWVG-F7D3N-833JJ-PY4CQ-M7RFQ slmgr.vbs -ipk 9DDD3-84PXF-QNPXF-3PV8Q-G8XWD slmgr.vbs -ipk B783Q-MB34J-NG6K3-WH82J-82KWD slmgr.vbs -ipk KQJJJ-CTT6D-MHQTB-ND3YR-CRYRQ slmgr.vbs -ipk YWBGW-3GDN7-MJBRV-8CCBF-F6V4Q slmgr.vbs -ipk D76PG-G9R2T-G7NRW-KRYCJ-QC74Q slmgr.vbs -ipk 832KQ-K7NT4-6WV8Y-VVR6F-F6V4Q slmgr.vbs -ipk CX68J-MXWM4-XD8N2-88RG8-TQ4FQ slmgr.vbs -ipk JCT6Y-GHGNJ-QCQT6-2V3B7-WK6B3 slmgr.vbs -ipk F9DKY-W4Y6G-N434R-H4X6V-46V4Q slmgr.vbs -ipk JRMHB-9F327-NDT76-4T9KR-DJXWD slmgr.vbs -ipk 4PQWW-PPNY7-XJ8RJ-V6C4T-FVRFQ slmgr.vbs -ipk TWHQX-8CH4Y-39DN9-VD7MG-WW8Y3 slmgr.vbs -ipk GY8MV-86KDB-4XGNP-X3Y76-72WY3 slmgr.vbs -ipk JC9DV-2P37N-DKD3W-MKKV4-6Q4FQ slmgr.vbs -ipk PGB97-GJMN2-XB3CX-T86FB-88CM3 slmgr.vbs -ipk 66HJB-X2N4J-Y42JB-T6GDB-RCWY3 Windows 8.1 Pro & WMC Offline Activation RETAIL Keys [Retail Edition Only]: Windows 8.1 RTM Pro Offline Activation RETAIL Keys slmgr.vbs -ipk 334NH-RXG76-64THK-C7CKG-D3VPT slmgr.vbs -ipk XHQ8N-C3MCJ-RQXB6-WCHYG-C9WKB slmgr.vbs -ipk NVQ2W-MQGF3-RYXBT-MFJJM-HT667 slmgr.vbs -ipk MT2WQ-NQCTX-W6W3G-T297Q-XHF9V slmgr.vbs -ipk 428WT-NPRYV-FW2VM-FQJPX-7XH3H slmgr.vbs -ipk 76NKF-PYMGM-MC4PP-8844F-6Q4DH slmgr.vbs -ipk 6P3RV-NKC86-WKBPP-MRDHT-WW8XV slmgr.vbs -ipk PQ77Q-NPR2T-Y3V8C-PDHVY-F88XV slmgr.vbs -ipk M32HC-NPMWM-RHM2T-4G9P7-GCKT7 slmgr.vbs -ipk TH2TD-7XN82-D6Q2W-67PDM-MY2KV slmgr.vbs -ipk QYN89-3VF37-PP9XK-4MCW9-XKT67 slmgr.vbs -ipk HB3K3-NM6YM-FFM22-BMHXF-9WXT7 slmgr.vbs -ipk K434Q-JQND6-33PKD-YWBRV-RF9T7 slmgr.vbs -ipk NCMY7-RG8YC-2DV88-4TJ98-YPWXV slmgr.vbs -ipk NDBBX-W6PHR-2WJRV-8BF28-RX49V slmgr.vbs -ipk NTJMQ-3G77F-BF9TB-87MRB-B4DG7 slmgr.vbs -ipk 73RYF-NDRMX-PGGKM-67FBK-DYFDH slmgr.vbs -ipk GQJXN-6PMCY-PWMR2-JY2JC-TMQG7 slmgr.vbs -ipk F6KC2-FNB33-4JQ8J-9WRDC-3YFDH slmgr.vbs -ipk NC3VK-6CT96-8JVT8-C662M-PRYQH slmgr.vbs -ipk NJ6W9-QTCDC-GMHP4-WW2C9-JW8X2 slmgr.vbs -ipk HJQNJ-879TM-47X6T-F3Q9C-HH3HC slmgr.vbs -ipk D7HNG-C6MPP-DVR4B-V2GX4-JHRDP slmgr.vbs -ipk 4RHDN-D6CT9-8PJCM-C7XBP-HH3HC slmgr.vbs -ipk 63VNX-R64MK-28K4H-Y6K4T-YG67C slmgr.vbs -ipk JXNBF-VG8TP-PBDBW-TB2K2-P9T7C slmgr.vbs -ipk 3XKNP-T864P-3WDQQ-H9FF3-2WCK2 slmgr.vbs -ipk N9MRJ-6JRM9-M6XJC-6D6JD-QRPK2 slmgr.vbs -ipk 73KKN-DHK63-WMGY2-6MC68-JFDHC slmgr.vbs -ipk NGKGG-W2V3K-G9X9Q-M7TXB-KD4DP slmgr.vbs -ipk J68BC-XTNWY-M3XQP-8TTR4-8B2K2 slmgr.vbs -ipk HX388-XXNXX-WGWTG-KYTH8-RX492 slmgr.vbs -ipk NY4RW-GMCHB-D3P9F-RJDP9-YDR92 slmgr.vbs -ipk 3NKP9-K2XW9-FQHWH-MDMCQ-TCKVC slmgr.vbs -ipk F2V7V-8WN76-77BPV-MKY36-MKH3P slmgr.vbs -ipk MR2WF-NWPQ9-WCRWV-6GVFR-HQR92 slmgr.vbs -ipk BNYHR-XDRK6-HV96V-CFRJ9-H49VC slmgr.vbs -ipk MWNDT-WDBDY-TCJFF-KCK2V-4CWX2 slmgr.vbs -ipk Y7NHY-DRGCX-KHWM2-P2DPY-YWMQP slmgr.vbs -ipk CYM8B-NH6WD-DJ7Q9-TYXJP-P9T7C slmgr.vbs -ipk 82WNH-WWCBT-Y843F-F7F7X-M9492 slmgr.vbs -ipk RQGQD-DQNGY-TQHDF-CB2YR-WFDHC slmgr.vbs -ipk N3BDF-YMFJ3-P4VKX-C88VY-YWMQP slmgr.vbs -ipk 2C9ND-V2GFR-RR4YD-QB4DR-JHRDP slmgr.vbs -ipk MQJNQ-G2TKM-YJP7W-CCXVY-VQR92 slmgr.vbs -ipk YT4KP-4TNXX-9MKRP-BYJC9-JW8X2 Windows 8.1 Pro & WMC Offline Activation RETAIL Keys [Retail Edition Only]: Newly Added Windows 8 Pro Retail Keys slmgr.vbs -ipk 73RYF-NDRMX-PGGKM-67FBK-DYFDH slmgr.vbs -ipk GQJXN-6PMCY-PWMR2-JY2JC-TMQG7 slmgr.vbs -ipk F6KC2-FNB33-4JQ8J-9WRDC-3YFDH -------------------------------------------- slmgr.vbs -ipk HB3K3-NM6YM-FFM22-BMHXF-9WXT7 slmgr.vbs -ipk DNK6C-32W83-43TG4-2V7K6-9KT67 slmgr.vbs -ipk G2NJM-7GQ2M-PGF76-4CRFG-3V3G7 slmgr.vbs -ipk CGWVF-N3VMK-CVG7W-MBB9Y-MY2KV slmgr.vbs -ipk JCDXN-2Q4FQ-G44BQ-GHGBK-H49T7 slmgr.vbs -ipk K434Q-JQND6-33PKD-YWBRV-RF9T7 slmgr.vbs -ipk KJNKV-HDJPX-KD4KQ-YWVV6-D3R9V slmgr.vbs -ipk KW3QN-KFYWP-3KTGY-W678X-RM2KV slmgr.vbs -ipk M43PN-F7YFX-R926M-Q9MMR-Q9H3H slmgr.vbs -ipk NC3VK-6CT96-8JVT8-C662M-PRYQH slmgr.vbs -ipk NCMY7-RG8YC-2DV88-4TJ98-YPWXV slmgr.vbs -ipk NDBBX-W6PHR-2WJRV-8BF28-RX49V slmgr.vbs -ipk NTJMQ-3G77F-BF9TB-87MRB-B4DG7 [Tested working on 04 September 2013] ***If any key failed try to use another one**** [This Keys are currently working also you can add feature WMC [slmgr /ato] Product Activated Successfully ================================================================================= Windows 8.1 RTM Pro WMC Offline Activation RETAIL Keys [Phone Activation Only] slmgr.vbs -ipk KQJJJ-CTT6D-MHQTB-ND3YR-CRYRQ slmgr.vbs -ipk YWBGW-3GDN7-MJBRV-8CCBF-F6V4Q slmgr.vbs -ipk GT9MK-7MF6N-FXPD6-48P3J-PJ8Y3 slmgr.vbs -ipk D76PG-G9R2T-G7NRW-KRYCJ-QC74Q slmgr.vbs -ipk 832KQ-K7NT4-6WV8Y-VVR6F-F6V4Q slmgr.vbs -ipk CX68J-MXWM4-XD8N2-88RG8-TQ4FQ slmgr.vbs -ipk JCT6Y-GHGNJ-QCQT6-2V3B7-WK6B3 slmgr.vbs -ipk GQ83T-Y9J97-N3F7J-8PYQD-KKT8D slmgr.vbs -ipk H47P2-YMKNW-BCBM6-Y8RD9-DYFFQ slmgr.vbs -ipk GXWVG-F7D3N-833JJ-PY4CQ-M7RFQ slmgr.vbs -ipk F9DKY-W4Y6G-N434R-H4X6V-46V4Q slmgr.vbs -ipk JRMHB-9F327-NDT76-4T9KR-DJXWD slmgr.vbs -ipk 4PQWW-PPNY7-XJ8RJ-V6C4T-FVRFQ slmgr.vbs -ipk 9DDD3-84PXF-QNPXF-3PV8Q-G8XWD slmgr.vbs -ipk TWHQX-8CH4Y-39DN9-VD7MG-WW8Y3 slmgr.vbs -ipk GY8MV-86KDB-4XGNP-X3Y76-72WY3 slmgr.vbs -ipk JC9DV-2P37N-DKD3W-MKKV4-6Q4FQ slmgr.vbs -ipk PGB97-GJMN2-XB3CX-T86FB-88CM3 slmgr.vbs -ipk B783Q-MB34J-NG6K3-WH82J-82KWD slmgr.vbs -ipk 66HJB-X2N4J-Y42JB-T6GDB-RCWY3[/spoiler]
×