aycan54

Üye
 • Content count

  58
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

8 Neutral

About aycan54

 • Rank
  Azimli üye

İletişim Bilgileri

Profile Information

 • Male

Recent Profile Visitors

634 profile views
 1. https://mega.nz/#F!6MFABCSL!0coQtS317iZ115U9TyYCSQ
 2. Acronics ile patch yapamayanlar için paylaştığınız video linkinden bahsetmiştim.Şu an indirilebiliyor.
 3. Sn.crasadure hocam [ 02 ] modules_installer çalıştırdıktan sonra aşağıdaki gibi hata alıyorum.MultibootUSB flashım H sürücüsünde takılı.
 4. Multiboot Toolkit v2.1.1_sonhal.tib bu dosyayı indirmiyelimmi hocam?
 5. Sizin paylaşmış olduğunuz minitool partition wizard kurulu zaten hocam.Videolarınızı dikkatlice izliyorum. Daha önce aynı pc ve aynı flash bellek ile sayenizde kurmuştum.Öneriler pc den kaynaklandığı yönünde. Rabbim sizin gibi hocaları,üstadları başımızdan eksik etmesin.
 6. Sürücüye ad verdim.Yine görülmedi. BOOTICE ile deniyorum üstad.Aynı pc ve usb ile daha önce başarmıştım.Yeni windows iso ekleyip FIRADISK.LST düzenledim ve bu hataları aldım. Farklı birpc de deniyeyim Cevaplarınız için teşekkürler.
 7. Bu durumda iken QEMU ile test ettiğimde EFİ Bölümünü aktif edemediğim için sonuca varamıyorum. Üstadlar cevap verebilirlermi acaba ?
 8. Devam ettiğimde flash bellek aşağıdaki gibi 2 bölüm.
 9. Sn.crasadure hocam [ 01 ] multiboot installer dosyasını sağ tıkla yönetici olarak çalıştırıyorum. sizin video da 50 mb alan ayırdıktan sonra formata geçerken bende 2. bir alan yapılandırması soruyor.Gerek rakam girerek geregse boş geçerek enter yapsamda hatalı formatlıyor ve kurulum olmuyor.
 10. Sn.crasadure hocam MiniTool Partition Wizard ile flash belleğimi sıfırladıktan sonra Acronis True Image 2016 ile KmBoot tib dosyasını yüklüyorum fakat efi kısmı değilde data kısmı aktif geliyor ve efi kısmını aktif etmek için BOOTICE programında set accessible kısmı gözükmüyoır.
 11. Tamam hocam.İlgin ve hızlı cevapların için teşekkür ederim.
 12. Teşekkürler Hocam.Olacak galiba. # karakteri hep kalacak mı?
 13. Hocam affına sığınarak "komut satırlarını kapatman lazım" biraz açarmısın?