Jump to content
TNC-TR

frozsgy

Emekli
 • Content count

  633
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

1 Neutral

6 Followers

About frozsgy

 • Rank
  doc

Profile Information

 • Male
 1. Taşınabilir Hdd: Samsung Mu Seagate Mi?

  Okuduğuma göre Seagate, 500 GB harddisklerinin içine Samsung koyuyormuş, doğru mu?
 2. Taşınabilir Hdd: Samsung Mu Seagate Mi?

  Seagate'i önermenizdeki sebepleri de yazarsanız daha iyi olur. Zira belli bir sebep olmadığı halde alıştığı markayı tavsiye etme durumlarının kararımı etkilemesini istemiyorum.
 3. 500 GB, 2.5' taşınabilir bir HDD almayı düşünüyorum. Son aşama olarak iki ürün arasında kaldım. İki ürünün de özellikleri aynı; 5400 RPM, 8 MB cache, 500 GB. Aldığım HDD'nin uzun süre dayanmasını ve ses çıkarmamasını istiyorum. İnternette yaptığım araştırmalara göre Seagate, çalışırken kimi zaman traktör sesine benzeyen sesler verebilmekteymiş. Ayrıca geçen yıl Seagate HDD'lerde bir firmware hatası oluşmuş. Lakin Samsung'ların sessiz ve dayanıklı olduğunu söylüyorlar. Samsung: http://www.hepsiburada.com/samsung-500gb-2.5-5400rpm-usb-tasinabilir-disk-hxmu050dag22-siyah-/productDetails.aspx?categoryid=100225&productid=bd8501131&SKU=BD8501131-500S Seagate: http://www.hepsiburada.com/seagate-500gb-8mb-5400rpm-expansion-2.5-tasinabilir-disk-st905004exd101-rk/productDetails.aspx?categoryid=100225&productid=bd84549 Hangisinin daha iyi bir seçim olacağını, artılarını ve eksilerini belirterek yazarsanız sevinirim. Ayrıca kullanan kişilerin deneyimlerini duymak da iyi olur.
 4. Rahatsızlık Duyduğum El, Ayak Ve Koltuk Altı Teri

  botox yaparak da terlemeyi engelliyorlarmış diye duydum, bir araştır istersen.
 5. Gerçek Kıyamet Alametleri Bunlar..

  anlamadığım konu neden köşedeki bobiler.örg watermark'ını kaldırman.
 6. Cnn Muhabiri ışınlandı

  aslında insan beyninin tamamını kullanır, siz beynininizin sadece yüzde üçünü kullansaydınız sadece konuşabilirdiniz, o kadar. show tv´de sadece yeşil perde olayı vardı, cnn´de ise çok daha farklı. tabii bunu canlı yayında gerçekleştirmek bile büyük bir aşama o ayrı.
 7. George Orwell Hayvan Çiftliği

  eğer eklenmezse tarayıp sayfa sayfa ekleyeyim:)
 8. İki Polonyalı Bir Gitar çalar Ki!

  iki türk bir ud çalar ki
 9. Neden Pardus Olmasın Ki?

  o değil de bir ubuntu var, ona niye bakmıyorsunuz? esas söyleyeceklerim bu değildi tabi. linuxu çoğu kişi pardus olayı ile tanıdı, bu tanıtım açısından iyi hoş ama; ülkemizdeki linux kullanım oranını ve "kendi işini kendisi yapabilen" bilgisayar kullanıcısı sayısını biliyor musunuz?
 10. Yardımsever , hoşgörülü , xD iyi bir gitarist olarak tanımlayalım xD

  (Çok övdüm xD)

 11. İşte Merakla Beklenen Erke

  Aynen. Bence tanıtım metni şöyle olmalıydı; "Merhaba. Ben Marvin Candle. Sizlere ERKE Dönergeç adlı cihazımızın oryantasyon(tanıtım)unu yapacağım. ..."
 12. Kerem Beyit Çalışmaları!

  lost diye genişekran bir çalışması var, bayılıyorum ona. duvar kağıdım şimdi
 13. Pc Kapanıyor

  1. konu yanlış yerde. 2. soruna gelecek olursak, indirme yönetici kullanıyosan, indirmeler bitince bilgisayarı kapat seçeneği aktif olabilir.
 14. Suna Pekuysal'ı Kaybettik...

  Çok seviyordum onu izlemeyi ve sesini duymayı.. Allah rahmet eylesin..
 15. Sıfır Dediğimde[2oo7]

  DVDsi çıkmış, çevresi kuvvetli arkadaşlar linkleri bulursa sevinirim
×