Jump to content

bynec

Üye
 • Content Count

  317
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

19 Good

3 Followers

About bynec

 • Rank
  BlackEagle-ByElderly

Profile Information

 • Male
 • Emekli Muhasebeci / tnctr sever

Recent Profile Visitors

1185 profile views
 1. " BTK açıklamaları VPN engellemesi sonrasında röportaj veren BTK başkanı… Bunların 4.nüde Kullanıyorum hiçbir sorun yok en iyi hangisi dersen Psiphon.durPsiphon VyprVPNEspress VPN NordVPN Kolay Gelsin..
 2. Benimde Başıma Geldi Ancak TÜm Virus Programları pasafiso yada ben inanmıyorum. Bu Nedenle Virus Programı Kullanmam. Format atmadan aşağıdakı programlarla temizlik yaptım windows10 u halen kullanıyorum. KullandığımTek Programlar. Loaris Trojan Remover Gridin Trojan Killer Olagan Üsütü Bir durum olmassa Haftada bir tarama yaptırırım.
 3. Abi bu sürüm bende de patladı, bir önceki sürümde problem yoktu. ****************************************************************************************************************** Bende halen Çalııyor 2-3 kez format atmama rağmen bir sorun yok. Acaba antilerdemi sorun yaratıyor.( Anti kullanmıyorum Trojan - Walvare prog. Kullanıyorum.)
 4. vay be ne gülerdi ah ah.
 5. Haydi Bakalım Kapıyı açtın bulaşın bi kere Kolay Gelsin Sana...
 6. https://www.akakce.com/diger/en-ucuz-everest-dvb-s2-hd-usb-tv-box-fiyati,246593261.html
 7. Elıne sağlık. bırde 64 bıt yaparsan ıyı olaçak. temayı paylasman mumkunmu....
 8. Birde ben lin k vereyim. https://turbobit.net/rv4uf0hplyzn/OgyrX1H3_RWipe.Clean.20.0.Build.2224.Portable.rar.html
 9. bynec

  Wifi Sorunu

  Arkadaşlar konuyla alakalımı bilmiyorum hemde arkadaşa yardımcı olur... */*Benimde Kablosuz tek diş çekiyordu Denetim Masası\Tüm Denetim Masası Öğeleri\Yönetimsel Araçlar\hizmetler'den Tanı ilkesi hizmeti -Otomatik- Tanımlama ilkesi ağ bilgisayarı -Elle- Tanımlama ilkesi sistem bilgisayarı -Elle- Olarak değiştirdim ne yaptıysam düzelmedi bir baksanızda orjinalı ne oalcak yapayım. */* Hizmetler sekmesinin orijinal durumuna nasıl getirebilirim bir döküm veya prog. varmıdır. */*Bu sorun devam edince elimde olan harici wirelles 1500WM bağladım otomatik olarak tanıdı ve onu kullanıyorum.
 10. Emeğine sağlık kardeşim... Uyguladım inşallah olmuştur..
 11. Ben emek verilmiş bir çalışma olarak görüyorum. Çok güzel açıklama yapmışsın Katılımsız programlara gelince evet keşke olmasaydı ancak bazılarımızın vazgecemediği programlarda var.( Mega.nz hesap kırdığımda indireceğime emin olabilirsin.) Tekrar dan emeğine çalışmalarına sağlık.. Edit: Şanslıyım ilk denemede kırdım. İndiriyorum...
×
×
 • Create New...