Jump to content

bynec

Üye
 • Content Count

  323
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

24 Excellent

3 Followers

About bynec

 • Rank
  BlackEagle-ByElderly

Profile Information

 • Male
 • Emekli Muhasebeci / tnctr sever

Recent Profile Visitors

1515 profile views
 1. Bu gün banka ile konuştum böyle birşey varmı diye hayır yok 3-4 gün önce zaten Bankalar birliği "yok" diye açıklama yaptı dediler şu anda en üst limit 450.-tl
 2. Gerçekten güzel bir uygulama ve çok basit. teşekkürler...
 3. Ben iptv-müzik-flim gibilerini "QMPlay2" ile hallediyorum iptv için donmayı engelliyor flimler için yüksek kaliteli sunum veriyor Müzikler içinse exloyzer sayesinde hallediyorum. Kendi sitesi : http://qmplay2.findmysoft.com/ denemkte fayda var. koly gelsin...
 4. Ezanı Hangi Makamdan Değilde Hangi Camiden Okunduğunu Anlarsan Daha iyi Sonuca varırsın. Neden dersen Ben istanbulda oturuyorum 3 değişik Makamdan Sabah Ezanı Dinliyorum Bunun Nedenleri de Başka Mesheplerden olan kardeşlerimizin camilerdindedir. Ancak Doğrumudur Bilmiyorum Ancak Azeri Kardeşlerimizin Camisinden Bu Makamı Duymuşluğum var.
 5. T"elnet istemcisi, TFTP istemcisi, Uzak Masaüstü Hizmetleri ActiveX İstemcisi kaldırıldı" Bu ek kaldırılırsa RDP veya VDS çalıştırılabilirmi?
 6. Peki Benim Kullandığım 2019 Değilde ne. Bilip Bilmeden konuşmayın Lütfen.
 7. Sistemi Kurduktan sonra driver ları falash ve diğer benzeri 3,part yazılımları kurdum ve sonra ofis 2003 ü kurdum sorun yaşamadım dha sonra elime office 20019 katılımsız geçti office 2003 kaldırdım 20019 kurdum yine sorun yaşamadım. ilk ofis kurduğundan olabilir sanırım.
 8. İndirmede de yüklemede de hiç bir sorun yok 4 makinaya yukledim stabil çalışıyor güncellemelri yaptıkdan sonra updateyi kapattım ayın 25 sinden sonra elle güncelleme yapacağım Şu anda Kendim sistemi kullanıyorum ofis 2003 yukledim sorunsuz. diğer makinalara 2007 ofis yukledim onlarda sorunsuz. çalışıyor...
 9. " BTK açıklamaları VPN engellemesi sonrasında röportaj veren BTK başkanı… Bunların 4.nüde Kullanıyorum hiçbir sorun yok en iyi hangisi dersen Psiphon.durPsiphon VyprVPNEspress VPN NordVPN Kolay Gelsin..
 10. Benimde Başıma Geldi Ancak TÜm Virus Programları pasafiso yada ben inanmıyorum. Bu Nedenle Virus Programı Kullanmam. Format atmadan aşağıdakı programlarla temizlik yaptım windows10 u halen kullanıyorum. KullandığımTek Programlar. Loaris Trojan Remover Gridin Trojan Killer Olagan Üsütü Bir durum olmassa Haftada bir tarama yaptırırım.
 11. Abi bu sürüm bende de patladı, bir önceki sürümde problem yoktu. ****************************************************************************************************************** Bende halen Çalııyor 2-3 kez format atmama rağmen bir sorun yok. Acaba antilerdemi sorun yaratıyor.( Anti kullanmıyorum Trojan - Walvare prog. Kullanıyorum.)
 12. vay be ne gülerdi ah ah.
 13. Haydi Bakalım Kapıyı açtın bulaşın bi kere Kolay Gelsin Sana...
 14. https://www.akakce.com/diger/en-ucuz-everest-dvb-s2-hd-usb-tv-box-fiyati,246593261.html
×
×
 • Create New...