Jump to content
TNC-TR

xanadu73

Üye
 • Content count

  63
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

7 Neutral

About xanadu73

 • Rank
  Azimli üye
 1. Dostum eline sağlık yalnız yandex veya gdrive çok iyi olur. Bu siteler para tuzağı. 1) En basitinden mega 2 GB ulaşınca tek defada daha fazla indiremezsiniz diyor bekledikten sonra da dosya kaldığı yerden devam edemiyorsunuz baştan başlıyorsunuz. Böyle kısır döngü. 2) 1fichier VPN olmadan kullanılamıyor. Engel yemiş.
 2. CyberGhost VPN 6.0.9.3080 Stable

  Zannedersem engellenmiş ve çalışmıyor. Çalıştırabilen var mı? Programın ayarlarından belki engeli geçmek mümkün fakat başlangıçta sertifikaları yükleyemediği için ayarlar bölümüne geçilemiyor.
 3. Windows 10 Pro 32-64 Mart 2018 Güncel Türkçe

  Arkadaşlar alternatif link serbest mi? Yandex Disk veya Google Drive çok makbule geçer. Mega 2 GB'tan daha büyüğüne izin vermiyor tek seferde. Diğer siteler paralı üye olmadıkça çok yavaş. Teşekkürler
 4. Windows 10 Pro 32-64 Mart 2018 Güncel Türkçe

  emeğine sağlık kardeşim, alternatif linkler için ayrıyeten teşekkür ederim.
 5. Bios şifresi Kilidi

  PC'lerde anakartın üzerinde bir "PİL" vardır onu çıkar 10 dakika bekle tekrar tak. Bios sıfırlanır. Laptopta da böyle bir şey vardır muhtemelen.
 6. Point Linux 3.2

  Eywallah denedim güzel bir sistem fakat her nedense terminalinde donma problemi var. Alternatif olarak lxterminal kurayım dedim fakat birşey değiştirmedi. Diğer fonksiyonlarında gözüme çarpan bir şey olmadı.
 7. Evet Virtualbox'ın linux desteği daha iyi ve daha sık güncelleniyor. Vmware linux desteğini pek sallamıyor gibi, fakat ana makine windows ise tercih sebebi olabilir. Virtualbox'ta paylaşılan klasörlerde işlem yaparken bazen "The file resolves to a path that is too long. The maximum length is 260 characters" diye bir SQL hatası veriyordu (fakat asla 260 karakter falan değildi). O yüzden vmware denemiştim . İkisinin de artıları ve eksileri var neticede.
 8. Linux ana makine, Windows 7 misafir. Ses aynı parazitli gibi çıkıyor Windows 7'de. Forumları falan araştırdım ingilizce siteler dahil. Tam bir çözümü yok. Bunlardan bir tanesi vmx dosyasındaki " sound.virtualdev = "hdaudio" satırını silmek. Bu seferde hiç ses gelmiyor.
 9. İyi hoş programda şu cızırtılı ses sorununu bir türlü çözemediler gitti. İnternette okuduğum çözümler işe yaramıyor.
 10. Linux Mint 18.3 Sylvia Final

  Umarım ubuntu 16'dan beri devam eden (ve mint'te de mevcut olan) kablosuz sorunu düzeltilmiştir. Kablosuz aygıtı görmüyordu, görse bile bir müddet sonra bağlantı kayboluyordu "service network-manager" restart komutunu root olarak çalıştırmadıktan sonra da düzelmiyordu.Maalesef ubuntu 17.04'te halen devam ettiğine şahit oldum. Aygıtımda herhangi bir sorun yok buarada.
 11. Manjaro 17.1.4 (Final)

  Paylaşım için teşekkürler. Yalnız bir ara Kırmızı-Beyaz sürüm çıkıyordu fakat 16.xx sürümünden sonra bulamadım.
 12. Hotspot Shield VPN Elite 7.20.8

  Ant Download Manager diye bir şey iniyor bu sonuncu 6.20.24 sürümünde.
 13. BitTorrent Pro 7.9.9 Build 43389 Türkçe Dostum 7-zip error, error code 106 gibi bir hata veriyor, kontrol edebilir misin
×