Jump to content
TNC-TR

xanadu73

Üye
 • Content Count

  72
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

7 Neutral

About xanadu73

 • Rank
  Azimli üye

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Hocam Google Drive linkleri ölmüş. "Hizmet Şartlarımızı ihlal ettiği için maalesef bu öğeye erişemezsiniz." diyor bilginize.
 2. Güzel bir sistem ama nedense HP yazılarıyla ilgili hplip yazılımında problem var. Birlikte gelen yazılım yazıcıyı tanıyor ama baskı almıyor. Plugin'i indirip yüklüyorsunuz bu seferde PPD bulunamadı hatası veriyor. İlginç bir biçimde Ubuntu 18.04 ile aynı tabanı paylaşmasına rağmen Ubuntu'da böyle problemler yok.
 3. Eywallah, bir müddet sonra tam çalışan crak çıkar zannedersem. Zira bu keyler zaman içerisinde muhtemelen kara listeye girer.
 4. Yanlış okumadıysam 7.0 versionu çıkmış ve Türkiye'den erişme sorununu çözdüklerini söylüyorlar. Internette aradım bulamadım, bilgi ekleyen olursa makbule geçer.
 5. Turbobit linki gitmiş, öbürkü hata veriyor dostum
 6. OneDrive'daki dosya çalışıyor halen. Bu sistemi yapalı bayağı bir olmuş ve şu anda bilgisayarımda yok. Dolayısıyla indirip tekrardan yüklemek lazım. Onu yapabilir miyim kısa zamanda bilmiyorum.
 7. Dostum eline sağlık yalnız yandex veya gdrive çok iyi olur. Bu siteler para tuzağı. 1) En basitinden mega 2 GB ulaşınca tek defada daha fazla indiremezsiniz diyor bekledikten sonra da dosya kaldığı yerden devam edemiyorsunuz baştan başlıyorsunuz. Böyle kısır döngü. 2) 1fichier VPN olmadan kullanılamıyor. Engel yemiş.
 8. Zannedersem engellenmiş ve çalışmıyor. Çalıştırabilen var mı? Programın ayarlarından belki engeli geçmek mümkün fakat başlangıçta sertifikaları yükleyemediği için ayarlar bölümüne geçilemiyor.
 9. Arkadaşlar alternatif link serbest mi? Yandex Disk veya Google Drive çok makbule geçer. Mega 2 GB'tan daha büyüğüne izin vermiyor tek seferde. Diğer siteler paralı üye olmadıkça çok yavaş. Teşekkürler
 10. emeğine sağlık kardeşim, alternatif linkler için ayrıyeten teşekkür ederim.
 11. PC'lerde anakartın üzerinde bir "PİL" vardır onu çıkar 10 dakika bekle tekrar tak. Bios sıfırlanır. Laptopta da böyle bir şey vardır muhtemelen.
 12. Eywallah denedim güzel bir sistem fakat her nedense terminalinde donma problemi var. Alternatif olarak lxterminal kurayım dedim fakat birşey değiştirmedi. Diğer fonksiyonlarında gözüme çarpan bir şey olmadı.
×
×
 • Create New...