Jump to content

xanadu73

Üye
 • Content Count

  78
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

7 Neutral

About xanadu73

 • Rank
  Azimli üye

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Bi tek Premium Account ile indirilebiliyormuş uploadgig sitesinden.
 2. Internet Download Manager 6.36 Build 7 Türkçe maalesef bunda da fake serial hatası alıyorum. Ekran görüntüsü ektedim
 3. Arkadaşlar bu 3. bir siteden alınmış, deneyen daha doğrusu taratan var mı? Virüs falan olmasın? Bu siteden değil başkasından indirdiğimin içinden CryptoLocker çıkmıştı bilginize.
 4. Hocam Google Drive linkleri ölmüş. "Hizmet Şartlarımızı ihlal ettiği için maalesef bu öğeye erişemezsiniz." diyor bilginize.
 5. Güzel bir sistem ama nedense HP yazılarıyla ilgili hplip yazılımında problem var. Birlikte gelen yazılım yazıcıyı tanıyor ama baskı almıyor. Plugin'i indirip yüklüyorsunuz bu seferde PPD bulunamadı hatası veriyor. İlginç bir biçimde Ubuntu 18.04 ile aynı tabanı paylaşmasına rağmen Ubuntu'da böyle problemler yok.
 6. Eywallah, bir müddet sonra tam çalışan crak çıkar zannedersem. Zira bu keyler zaman içerisinde muhtemelen kara listeye girer.
 7. Yanlış okumadıysam 7.0 versionu çıkmış ve Türkiye'den erişme sorununu çözdüklerini söylüyorlar. Internette aradım bulamadım, bilgi ekleyen olursa makbule geçer.
 8. Turbobit linki gitmiş, öbürkü hata veriyor dostum
 9. OneDrive'daki dosya çalışıyor halen. Bu sistemi yapalı bayağı bir olmuş ve şu anda bilgisayarımda yok. Dolayısıyla indirip tekrardan yüklemek lazım. Onu yapabilir miyim kısa zamanda bilmiyorum.
 10. Dostum eline sağlık yalnız yandex veya gdrive çok iyi olur. Bu siteler para tuzağı. 1) En basitinden mega 2 GB ulaşınca tek defada daha fazla indiremezsiniz diyor bekledikten sonra da dosya kaldığı yerden devam edemiyorsunuz baştan başlıyorsunuz. Böyle kısır döngü. 2) 1fichier VPN olmadan kullanılamıyor. Engel yemiş.
×
×
 • Create New...