Jump to content
TNC-TR

nadir3391

Üye
 • Content count

  210
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

70 Excellent

About nadir3391

 • Rank
  TnC Bronze

Profile Information

 • Male

Recent Profile Visitors

676 profile views
 1. nadir3391

  Televizyon Tavsiyesi Istiyorum

  üç sene önce vestel 40fa8100 aldım. çok beğenerek kullandığımız bir tv. vestele yaklaşma diyen arkadaşlarım neye göre diyorlar acaba? yerli ürün ayaklarına girme diyecekler fakat gerçekten kullanışlı ve sorunsuz. bütün tanıdıklarıma tavsiye ettim. üç arkadaş aynı anda aldık hepsi de memnun.
 2. nadir3391

  Internette Dün Geceden Bu Yana Garip şeyler...

  lisanslı antivirüs programı kullanmak gerekiyor. bir ara bana da olmuştu lisanslı eset kullandığımdan beri olmuyor.
 3. nadir3391

  Huawei P9 Lite Bildirim Sorunu

  benim telefon huawei mate 10 lite oreo 8.0 sürümde. benim ayarlarda böyle yaptım bir sıkıntı olmadı. senin telefonda büyük ihtimal nougat yüklü. bildirimler kısmının bir fotoğrafını atabilirsen yardımcı olalım.
 4. nadir3391

  Huawei P9 Lite Bildirim Sorunu

  uygulamalar/bildirim yönetimini aç sağ en üstte üç nokta olur onu aç simge bildirimlerini seç en son okunmamış mesajı seçiyorsun..
 5. nadir3391

  Ekranda Sürekli Gezen Siyah Kare .

  aynı kare benim pc de de çıkıyor. Yeniden kurmama rağmen belli bir süre sonra yine çıkıyor. 1803 sürümünden sonra olmaya başladı.
 6. yazılımlar yabancı olduğu sürece açık veya gizli her şekilde bilgilerimiz çalınır. kavgayı, ayrımcılığı bırakıp kendi milli yazılımlarımızı üretmemiz lazım. macos da bilmem hangi tarayıcı da başka ülkelerin gizli ajanları adeta.
 7. nadir3391

  Telefonda Parmak Izi Kullanma Güvenliği

  Benim telefonda başka parmakla açılmıyor. Hangi parmak izini ayarladıysam onunla açılır. Desen parmak izi ile açmak istemediğinde diğer parmaklarla açılsın diye konuyor. Parmak izini ayarladığın parmağınla ekran doğrudan açılır. Telefonlardaki mantık böyledir. Birçok akıllı telefon kullandım hep böyledir.
 8. nadir3391

  Kasmayan ücretli Antivirüs

  eseti yıllardır kullanıyorum, bir kasma falan yok, hatta c2duo pc de kullanıyorum çok rahat. bence esetten başkasını düşünme.
 9. nadir3391

  Flash Belleklerin Hafızasını Artırma

  fiziksel olarak nasıl olacak? belki isimsel olabilir..
 10. nadir3391

  Telefon Hafıza Sorunu

  ayarlarda bellek ve depolama var orda depolama ayarlarından varsayılan konumu sd kartı seç telefon yeniden başlar tekrar oyunu kurmayı dene..
 11. alırlar mecburen fişinizle gidin iade etmek istediğinizi söyleyin. muhtemelen kasiyer alamayız gibi bir şeyler söyleyecek. siz üsteleyin almazlarsa a101 internet sitesinde iletişim kısmında şikayet bölümüne şikayetinizi yazın 1-2 gün sonra sizi arayacaklar o almayan kasiyer tıpış tıpış alacak.
 12. gmail şifre kırma yerine kendininkini kullanabilirsin. neden şifreyi kırmak istiyorsun ki?
 13. nadir3391

  Telefonda Radyo Sesi Dışarı Vermiyor

  huawei kısmen diğerlerine göre kaliteli. yalnız radyo yok uyarayım. iphone almadan önceki telefonum huawei p10 du.
 14. nadir3391

  Telefonda Radyo Sesi Dışarı Vermiyor

  sakın asusdan uzak dur. ne kadar asus telefon gördüysem hepsi haşat olmuş. kesinlikle pişman olursun.
 15. nadir3391

  Telefonda Radyo Sesi Dışarı Vermiyor

  dedim ya çoğu modelde vermez bazı modeller music edition olarak geçer onlarda olabilir ama yeni nesil telefonlarda dışarı verme özelliği koymazlar. hatta yeni modellerin bir çoğunda radyo bile yok. muhtemelen sizin telefonda da dışarı ses verme özelliği yok.
×