Jump to content

nadir3391

Üye
 • Content Count

  212
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

71 Excellent

About nadir3391

 • Rank
  TnC Bronze

Profile Information

 • Male

Recent Profile Visitors

785 profile views
 1. igo başarsoft veya igo primo kullan. bunlar hoşuna gitmezse sygic de fena değil.
 2. kardeş bu iki markanın telefonlarına bulaşma naçizane tavsiyem. huaweinin telefonlarını gözü kapalı al.
 3. üç sene önce vestel 40fa8100 aldım. çok beğenerek kullandığımız bir tv. vestele yaklaşma diyen arkadaşlarım neye göre diyorlar acaba? yerli ürün ayaklarına girme diyecekler fakat gerçekten kullanışlı ve sorunsuz. bütün tanıdıklarıma tavsiye ettim. üç arkadaş aynı anda aldık hepsi de memnun.
 4. lisanslı antivirüs programı kullanmak gerekiyor. bir ara bana da olmuştu lisanslı eset kullandığımdan beri olmuyor.
 5. benim telefon huawei mate 10 lite oreo 8.0 sürümde. benim ayarlarda böyle yaptım bir sıkıntı olmadı. senin telefonda büyük ihtimal nougat yüklü. bildirimler kısmının bir fotoğrafını atabilirsen yardımcı olalım.
 6. uygulamalar/bildirim yönetimini aç sağ en üstte üç nokta olur onu aç simge bildirimlerini seç en son okunmamış mesajı seçiyorsun..
 7. aynı kare benim pc de de çıkıyor. Yeniden kurmama rağmen belli bir süre sonra yine çıkıyor. 1803 sürümünden sonra olmaya başladı.
 8. yazılımlar yabancı olduğu sürece açık veya gizli her şekilde bilgilerimiz çalınır. kavgayı, ayrımcılığı bırakıp kendi milli yazılımlarımızı üretmemiz lazım. macos da bilmem hangi tarayıcı da başka ülkelerin gizli ajanları adeta.
 9. Benim telefonda başka parmakla açılmıyor. Hangi parmak izini ayarladıysam onunla açılır. Desen parmak izi ile açmak istemediğinde diğer parmaklarla açılsın diye konuyor. Parmak izini ayarladığın parmağınla ekran doğrudan açılır. Telefonlardaki mantık böyledir. Birçok akıllı telefon kullandım hep böyledir.
 10. eseti yıllardır kullanıyorum, bir kasma falan yok, hatta c2duo pc de kullanıyorum çok rahat. bence esetten başkasını düşünme.
 11. fiziksel olarak nasıl olacak? belki isimsel olabilir..
 12. ayarlarda bellek ve depolama var orda depolama ayarlarından varsayılan konumu sd kartı seç telefon yeniden başlar tekrar oyunu kurmayı dene..
 13. alırlar mecburen fişinizle gidin iade etmek istediğinizi söyleyin. muhtemelen kasiyer alamayız gibi bir şeyler söyleyecek. siz üsteleyin almazlarsa a101 internet sitesinde iletişim kısmında şikayet bölümüne şikayetinizi yazın 1-2 gün sonra sizi arayacaklar o almayan kasiyer tıpış tıpış alacak.
×
×
 • Create New...