Jump to content

kolega20

Üye
 • Content Count

  18
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

6 Neutral

About kolega20

 • Rank
  Yeni üye

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. @DJ_Rush emeğine sağlık, 1 haftadır kullanıyorum şimdilik bir sorun ile karşılaşmadım.. Bundan sonraki çalışmalarında kolay gelsin..
 2. Aynı sıkıntı Comodo tarayıcıda da devam ediyor
 3. Comodo kullanmadım ama deniyeyim.. işlemci İ5 3.20 Ram 8Gb
 4. Aynı işte..Sistemin ne olduğu farketmiyor, çerez temizle, herşeyi güncelle yine aynı.. Bilen de yok sanırım cevap gelmediğine göre..
 5. Pc de Facebook problemi Pc de facebook ta gezinirken bir süre sonra sayfa kesiliyor, daha fazla aşağıya ilerlemiyor..Önceleri bu gibi durumda "diğer haberleri gör" yazısı çıkıyordu, artık o da çıkmıyor.Hem Windows 7 sürümlerinde hem Windows 10 sürümlerinde İnternet Explorer ve Google Chromda aynı sorun var..Sayfanın nerede kesileceği belli olmuyor, Facebook ilk açtığımda bayaa bi aşağıya iniyor ve en sonunda kalıyor, sayfa yenilediğinde veya kapatıp tekrar açıtığımda daha birkaç sayfa inmeden kesliyor..Böyle bir problem yaşayan veya çözümü konusunda yardımcı olabilecek varmı.. Tarayıcılarımda ok ile işaretli yerde kalıyor daha aşağıya inmiyor..
 6. Arkadaşım eline emeğine sağlık, çok güzel bir sistem olmuş.. Kurulumda sıkıntı yaşamadım..Anakart sürücülerinden bazılarını yüklerken x64 hatası aldım, Sistem performans derecelendirmesi çalışmadı.. Şimdilik başka bir sıkıntı gözükmüyor.. teşekkür ederim sistem için..
 7. Eline sağlık.. Artık yeni bir sistem bekliyoruz..
 8. Samsung evo 120 ssd ye kurmaya çalıştım kurulacak bölüm tablosu oluşturulamadı gibi bir hata verdi ve kurmuyor.. 120 ssd nin bölümünü sildim tekrar oluşturdum formatladım devamında aynı hatayı verdi..
 9. Arkadaşlar ben yandex'e yükledim..Sizlerin istediğiniz sistemin spnunda plus takısı var , ben kaydederken plus yazmamışım, yanlış olmaz inşallah...kusura bakmayın artık.. Windows Ultimate 2009 https://yadi.sk/d/SF6ORiUO33effA
 10. Bende var ama upload etmeye vaktim pek yok, en kolay upload yolunu söyle yapmaya çalışayım..
×
×
 • Create New...