Jump to content
TNC-TR

kolega20

Üye
 • Content count

  17
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

6 Neutral

About kolega20

 • Rank
  Yeni üye

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. kolega20

  Windows 10 Flatlite Ltsb X64 2018 Tr

  @DJ_Rush emeğine sağlık, 1 haftadır kullanıyorum şimdilik bir sorun ile karşılaşmadım.. Bundan sonraki çalışmalarında kolay gelsin..
 2. kolega20

  Pc De Facebook Problemi

  Aynı sıkıntı Comodo tarayıcıda da devam ediyor
 3. kolega20

  Pc De Facebook Problemi

  Comodo kullanmadım ama deniyeyim.. işlemci İ5 3.20 Ram 8Gb
 4. kolega20

  Pc De Facebook Problemi

  Aynı işte..Sistemin ne olduğu farketmiyor, çerez temizle, herşeyi güncelle yine aynı.. Bilen de yok sanırım cevap gelmediğine göre..
 5. Pc de Facebook problemi Pc de facebook ta gezinirken bir süre sonra sayfa kesiliyor, daha fazla aşağıya ilerlemiyor..Önceleri bu gibi durumda "diğer haberleri gör" yazısı çıkıyordu, artık o da çıkmıyor.Hem Windows 7 sürümlerinde hem Windows 10 sürümlerinde İnternet Explorer ve Google Chromda aynı sorun var..Sayfanın nerede kesileceği belli olmuyor, Facebook ilk açtığımda bayaa bi aşağıya iniyor ve en sonunda kalıyor, sayfa yenilediğinde veya kapatıp tekrar açıtığımda daha birkaç sayfa inmeden kesliyor..Böyle bir problem yaşayan veya çözümü konusunda yardımcı olabilecek varmı.. Tarayıcılarımda ok ile işaretli yerde kalıyor daha aşağıya inmiyor..
 6. kolega20

  Windows 7 Professional [x64] Görsel [06 şubat 2018]

  Arkadaşım eline emeğine sağlık, çok güzel bir sistem olmuş.. Kurulumda sıkıntı yaşamadım..Anakart sürücülerinden bazılarını yüklerken x64 hatası aldım, Sistem performans derecelendirmesi çalışmadı.. Şimdilik başka bir sıkıntı gözükmüyor.. teşekkür ederim sistem için..
 7. kolega20

  Alpelwin 7 [x64] Ultimate Exotic [03 Nisan 2017]

  Eline sağlık.. Artık yeni bir sistem bekliyoruz..
 8. Süper bir sistem , Eline sağlık dotum..
 9. kolega20

  Alpelwin 7 [x64] Ultimate Exotic [03 Nisan 2017]

  Samsung evo 120 ssd ye kurmaya çalıştım kurulacak bölüm tablosu oluşturulamadı gibi bir hata verdi ve kurmuyor.. 120 ssd nin bölümünü sildim tekrar oluşturdum formatladım devamında aynı hatayı verdi..
 10. kolega20

  Eski Modifiye Xpler

  Arkadaşlar ben yandex'e yükledim..Sizlerin istediğiniz sistemin spnunda plus takısı var , ben kaydederken plus yazmamışım, yanlış olmaz inşallah...kusura bakmayın artık.. Windows Ultimate 2009 https://yadi.sk/d/SF6ORiUO33effA
 11. kolega20

  Eski Modifiye Xpler

  Bende var ama upload etmeye vaktim pek yok, en kolay upload yolunu söyle yapmaya çalışayım..
 12. kolega20

  Windows 7 Ultimate | X64 | 2016 Ekim | Uefi

  Denedim ama key yemiyor
 13. kolega20

  Windows 7 Ultimate | X64 | 2016 Ekim | Uefi

  Sistem için teşekkürler.. UEFİ olarak kurdum ama lisanslama yapamıyorum.bir kaç kms kullandım olmuyor, hangi lisanslama programını kullanmalıyım?
 14. kolega20

  Uefi Win 7 Performance Edition Kurulumu Sorunu..

  Evet NTFS yapmıştım..Onbukanın verdiğini kuramadığım için Motunun verdiği Win 7 Ultimate Ekim 2016 UEFİ isosunu attım flash diske ve yine NTFS formatında, şimdi kurdum onu kullanıyorum.Yani flash NTFS de olsa UEFİ olarak kurdu..Ama Performance Edition'u yine de kurmuyor..
 15. Selamlar.. Sistemime ONBUKA'nın yayınlamış olduğu "Windows 7 Ultimate Performance Edition" UEFİ olarak kurmak istedim, fakat usb den açılış yapmaya çalıştığımda " The system found unauthorized changes on the firmware, operating system or UEFİ drivers " şeklinde hata veriyor..Sistemi usb diske resimdeki şekilde attım, bu hatanın sebebi nedir acaba..
×