Jump to content

nickimnickim

Üye
 • Content Count

  29
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

18 Good

About nickimnickim

 • Rank
  Yeni üye

Profile Information

 • Male
 • İstanbul

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. TeamViewer Premium 12.0.72365 TR Sürüm yükselince ipta ldurumu var mı ? full mu oluyor acaba ?
 2.   Ana konularda " Windows Server  İşletim Sistemleri " olmadığına göre, buraya açmak mantıklıdır.
 3.   Bu bahsettiğiniz konu birkaç dakikalık bir iş değildir. Bunu biraz araştırıp, okuyup, denemeniz gerekiyor. Sadece A.D. kurmak değil bunu yapılandırmak ve çevre PC lerin ayarlarını da yapılandırmak gerekiyor. Forumda var mı bilmiyorum fakat çeşitli sitelerden izleyerek deneme yapmanız gerekiyor.   " Active Directory Kurulumu " olarak arama yapmanız yararınıza olacaktır.   Yayım tarihi itibari ile güncellemeler yapılmış, serial gerektirmeyen bir kurulumdur. yayımlandığı tarih ile 2014 arasında elbet güncelleştirme bulacaktır. Laptop ile deneme yapabilirsiniz fakat PC nin tabi çok eski olmaması gerekmektedir.
 4.   Teşekkür ederim, bir sorun çıkmayacağını zannediyorum, sahsen active directory kurup atama yapmıştım fakat yine de bir sorun çıkarsa yazın.
 5. " Microsoft Office 2003 Türkçe Katılımsız Yandex "   Windows 98 / 2000 / xp / milenium / server 2003 / server 2008 / vista / 8   uyumludur.   Acil yapılacak bütün işleri görür, outlook kusursuz çalışır. Candır :)   Download: http://yadi.sk/d/O8zC5d0AKcoS2   Boyut : 81,8 MB
 6. Ne Mutlu Türk'üm Diyene !

  1. Show previous comments  13 more
  2. nickimnickim

   nickimnickim

   +1 Lastman, +1 kacaksevgilim .

  3. kacaksevgilim

   kacaksevgilim

   Biz "Anlamsız" mutluluğumuzla mutluyuz dedim ya "Anlayamazsınız" diye.İyi dilerklerin için teşekkürler :)

  4. Cyph3r
 7. Ne Mutlu Türk'üm Diyene !

 8. Ne Mutlu Türk'üm Diyene !

 9. Windows Server 2003 Enterprise SP2 TR   Hiçbir şekilde oynanmamış ve herhangi birşey eklenip çıkarılmamıştır. info dosyası zip in içerisindedir.   Kurulup denenen cihaz : Foxconn socket 775anakart üzerinde Intel Pentium 4 CPU 3Ghz 1Gb Ram 80GB Hdd Sunucu ayarları yapılandırılıp test edilmiştir, herhangi bir sorun olmamıştır. İşinize yarar ümidi ile..   Yandex Disk : http://yadi.sk/d/IkE4c2gFKRPK8        
 10. Arkadaş sistemi kuracaksın, sıkıntı varsa tekrar kuracaksın, olmadı kullanmayacaksın. Nedir bu kadar soru ve gereksiz yere vurmalar anlamadım. yazmiyim yazmiyim dedim de yani ..
×
×
 • Create New...