eletomani

Üye
 • Content count

  153
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  6

eletomani last won the day on January 17

eletomani had the most liked content!

Community Reputation

125 Excellent

2 Followers

About eletomani

 • Rank
  Koyunun olmadığı yerde keçiye Abdurrahman Çelebi derler

Profile Information

 • Male
 • Burnumda Tüten BANDIRMA

Recent Profile Visitors

301 profile views
 1. Bende baktım, göremedim. Kafana göre bir tane alırsın. Son iki sene önce değiştirdim. Millette süper laptoplar. En fazla, yıllık bakım olarak 10/40 numara yağ ile yağlıyorum. Temizleyip, Gümüş alaşımlı termal macun sürüyorum. Formatımı atıp, paramı alıyorum. Alttlık önemli değil! Fanı biraz geniş olsun! Alt havalandırma varsa, oraya altlık fanı denk gelsin yeter!
 2. Almışken, senin laptopa uyan fanı varsa, Master Cooler al!
 3. 10 numara yağ, sekmanlar aşınmış olsa bile sesi keser. Eğer fanın yağlama haznesi yoksa yani tamamen kapalı ise yeni alırsın. Bütçen uygun değilse zorlama!
 4. Fana bütçen müsait değise, güzelce temizlet! 10 numara yağ ile yağlat! ( ince yağ olmasın dikiş makinesi yağı gibi ) Zaten otomatik devri direkt devir yapacaksın idare eder. Zenginleyince güzel bir tane alırsın!
 5. Adaptörlü sistemi sen yapacaksın. Altlığı alıp, bir elektronikçiye gideceksin. Altlık fanını adaptöre bağlayacak. Burada amaç usbden elektrik alıp, anakartı yormasın ve ısındırmasın.
 6. Benim şırınganın ismini verecektim ama malzemelerin altında kalmış. Çıkarmak iş. Önümde iki formatlık bilgisayar Neyse iyi bir gümüş alaşımlı termal macun şırıngası 15 liradan aşağı değil! Gold ( Altın alaşımlı ) alırsan, daha iyi olur. Bütçene göre ayarlarsın!
 7. 1. İyi bir bilgisayarcıya gidilecek. 2. Bios mutlaka güncellenecek. 3. Sağlam olsa bile daha yüksek devirli işlemci fanı takılacak. işlemci ile fan ( bakır borusu ) arasına gümüş alaşımlı termal macun sürülecek. 4. Fanın otomatik devri, direkt devir olarak ayarlanacak. ( Biraz sesi artabilir. ) 5. Fanlı laptop altlığı alınacak. USB değilde adaptörlü olursa, daha iyi olur.
 8. Ana sayfada bağış kısmına yazarak veya Sk8er_boi arkadaşa özel mesaj ile sorabilirsiniz. Merak etmeyin! Atla deve değil! Kesenizin müsaade ettiği kadarını bağış yapabilirsiniz!
 9. Sayın değerli üye! Talep ettiğiniz linkler özel mesaj ile gönderilmiştir. Güle Güle kullanın!
 10. Sayın değerli üye! Talep ettiğiniz linkler özel mesaj ile gönderilmiştir. Güle Güle kullanın!
 11. öğretmenim! Başarını iki parça ile kutlamak istiyorum.
 12. Özkan öğretmenim! Canım çekti valla! Burada gariban bir okul buldum. 15 Tatilden sonra bütün bilgisayarlarına bakacağım. Windows 7'ye uyumlu hale getireceğim. Gelmeyenler için kapı kapı gezeceğim. Sanırım en az 5 pc parası toplarım. Kapanmış internetcafe pcleri bulursam, süper olur. Geleceğimiz çocuklarımıza XP falan kurmam!
 13. TRT olmuştur TIRT !!! TRT'ye çeşitli alışverişlerde ve elektrik kullanımı gibi ödemelerde istemsiz ödemeler yapıyoruz. O ise birilerinin borazanı olmaya devam ediyor. Yandaşlara gereksiz programlar ve kadrolar için binlerce lirayı sebil gibi saçıyor. Yabancı dillerimden biri de arapça. Kur'an-ı Kerim'i okuduğumda dört büyük günahı gördüm. Şirk, zulüm, Beytülmal ( Kamu malı ) hırsızlığı ve kul hakkı. TRT yöneticileri dört büyük günahı da işliyor. Aklı anlatılanlar dışında başka birşeye çalışmayan ve avantadan başka kuş tanımayan kişiler bana kızacak. Evinizden bir sandalye çalsam, benimle boğuşur hatta silah çekersiniz. Ülkenin ve çocuklarımızın geleceği altın yumurtlayan tavuklar bir bir satılırken veya talan edilirken, susmanız veya hala partizanlık yapmanız kadar acı birşey olabilir mi?
 14. YENİ HEDİYEM : Mimar, inşaat , makine , elektirk ve elektronik mühendisleri. Mobilya tasarımcıları. Devlet ve özel ihale şartnameleri alanlar için CorelCAD 2017 vereceğim. Hem daha hafif hem daha seri. Font sorunu yok! Diğer bilgisayarda yazılmış dwg dosyasını açabilir. Fulldür. Genellikle İl özel idare ve jandarma ihalesi şartnamesi alanlara kuruyorum. TÜRKÇEDİR. Çalıştığı sistemler : Windows 10, 8.1, 7 ( X86-X64 )
 15. YENİ HEDİYEM : Mimar, inşaat , makine , elektirk ve elektronik mühendisleri. Mobilya tasarımcıları. Devlet ve özel ihale şartnameleri alanlar için CorelCAD 2017 vereceğim. Hem daha hafif hem daha seri. Font sorunu yok! Diğer bilgisayarda yazılmış dwg dosyasını açabilir. Fulldür. Genellikle İl özel idare ve jandarma ihalesi şartnamesi alanlara kuruyorum. TÜRKÇEDİR. Çalıştığı sistemler : Windows 10, 8.1, 7 ( X86-X64 )