Jump to content

ishak37

Üye
 • Content Count

  67
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

12 Good

About ishak37

 • Rank
  Azimli üye

Recent Profile Visitors

484 profile views
 1. Neden üye olmadınız anlamadım ama ben yinede sizin için upload ettiğim adresi vereyim https://turbobit.net/oyamffo8yn6x.html
 2. Rufus ile kuramayanların wintoflash ı da denemelerini tavsiye ediyorum, bende sorun yaşıyordum ancak bu programla yazdırabildim. Sistemi paylaşan arkadaşa da teşekkür ediyorum özellikle superfect in devre dışı olması güzel olmuş.
 3. Verdiğiniz reg kayıdı işe yaradı, teşekkürler
 4. Bir kusuru var, resim görüntüleyici uygulaması yok
 5. Sistemde kullandığınız temaları ayriyetten paylaşabilirmisiniz
 6. Player olarak en beğendiğim Daum potplayer di fakat onboard ekran kartımla XP dışındaki sistemlerde hd videoyu takılıp kasılmadan izleyemiyordum. Ta ki SMPlayer i keşfedene kadar, bu player dışında hiçbiri ekran kartı takviyesi yapmadan hd videoyu düzgün izletmiyor. Diğer çözüm öneriniz nvidia için ama benim onbord kart via chrome 9igp ve görev çubuğuna grafik ayarları yazdığımda bir sonuç bulunamadı diyor. Benim tahminim windows 10 ekran kartı driverlerini doğru yüklemiyor. Önerileriniz için teşekkürler.
 7. Zaten o programı ve başka bir kaç programı mecburen yükledimde, sm player hd videoları takılmadan çok akıcı oynatıyor 1080p de bile banamısın demiyor ayrıca ekran görüntüsü alma, hızlı açılma gibi extra bir çok kullanım kolaylığı var.
 8. Diğer windows sistemlerinde sorunsuz çalışan sm player windows 10 a geçince doğru çalışmadı, ses geliyor fakat görüntü yok. Çözümü varmı acaba?
 9. Açıklama için teşekkürler, elemanın biride kazayla olsa gerek SP7 yazmıştıda espriye sebep olmuştu, iman gücüyle mikrosoftu sollamış şeklinde.
 10. XP de sp4 varmıydı hangi ara çıktı, üstelik destek kesildi bildirisi yayınlandıktan sonra, biraz şüphe uyandırdı.
 11. Mineralli su bencede sağlıklıdır!, sistem için teşekkürler başarılarınızın devamını diliyorum.
×
×
 • Create New...