Jump to content

ishak37

Üye
 • Content Count

  76
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

12 Good

About ishak37

 • Rank
  Azimli üye

Recent Profile Visitors

542 profile views
 1. Evet içinde benimde kullandığım faydalı ayarlar var teşekkürler yalnız bunların hepsini bir program haline dönüştürülüp birleştirilmesi daha kullanışlı olmazmıydı, 100 in1Tweaks Collection programı misali, tabi olabiliyorsa.
 2. Başka bir sistemle yeni format attığım için tavsiyelerinizi uygulayamadım, muhtmelen tavsiyelerini işe yarıyordur. Artık yeni güncellemeli sistemlerinizde test edebilirim.
 3. Sistemde kasılma var klasörler filan yavaş açılıyor.
 4. Ayarlar bölümünden ingilizce windows 10 u türkçeye çevirdim kullanıyorum yalnız bazı karakterlerinde türkçe olması için son olarak denetim masasından bölge ayarlarına girip kalan seçenekleri de türkçeye çevirmek gerekiyor.
 5. Bu çalışmanızda dosya silme onayını iptal edebiliyormuyuz, şu anda kullandığım sisteminizde iptal edemiyordum. Emekleriniz için teşekkürler.
 6. Bu ayarlar windows 7 için galiba, son kısımdaki explorer seçeneği yok
 7. Malesef o tuş mudaheleye kapalı, silik bir görünümde.
 8. Sistemi güzel olmuş teşekkürler yalnız dosya silme onayını iptal edemiyorum, bir yolu varmı acaba.
 9. Neden üye olmadınız anlamadım ama ben yinede sizin için upload ettiğim adresi vereyim https://turbobit.net/oyamffo8yn6x.html
 10. Rufus ile kuramayanların wintoflash ı da denemelerini tavsiye ediyorum, bende sorun yaşıyordum ancak bu programla yazdırabildim. Sistemi paylaşan arkadaşa da teşekkür ediyorum özellikle superfect in devre dışı olması güzel olmuş.
 11. Verdiğiniz reg kayıdı işe yaradı, teşekkürler
 12. Bir kusuru var, resim görüntüleyici uygulaması yok
×
×
 • Create New...