Jump to content

iceduman

Üye
 • Content Count

  180
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

61 Excellent

About iceduman

 • Rank
  28

İletişim Bilgileri

 • Facebook
  UABS28
 • Twitter
  UABS28
 • Steam
  uaslanbas

Profile Information

 • Male
 • İstanbul

Recent Profile Visitors

1657 profile views
 1. Son iki büyük güncellemede de sorun yaşadım. Oyunlarda makinam kasmaya başladı. Sıfır temiz kurulumla sorunları aşabildim. Windows büyük sürüm güncellemeleri 3. parti yazılım ve sürücülerde ciddi sorunlar yaşatıyor. Gereksiz yere performans düşüşlerine neden oluyor.
 2. Windows 10 da kullandığım bazı programları şifrelemem gerekiyor. Bunun için programsız bir yöntem var mı? Program ne önerirsiniz. İstediğim dosya şifreleme değil, exe şifreleme.
 3. <!-- WhatsHelp.io widget --> <script type="text/javascript"> (function () { var options = { whatsapp: "+9012121212121", // WhatsApp number call: "+9012121212121", // Call phone number call_to_action: "Message us", // Call to action button_color: "#FF6550", // Color of button position: "right", // Position may be 'right' or 'left' order: "whatsapp,call", // Order of buttons }; var proto = document.location.protocol, host = "whatshelp.io", url = proto + "//static." + host; var s = document.createElement('script'); s.type = 'text/javascript'; s.async = true; s.src = url + '/widget-send-button/js/init.js'; s.onload = function () { WhWidgetSendButton.init(host, proto, options); }; var x = document.getElementsByTagName('script')[0]; x.parentNode.insertBefore(s, x); })(); </script> <!-- /WhatsHelp.io widget --> yukarıdaki kodda widgetin tam sol veya tam sağda değilde biraz ortaya doğru kaydırmak için nasıl bir düzenleme yapmalıyım. ?
 4. hard disk yazmaya karşı koruma açma kapama işlemini de programa dahil edersek güzel olur. harici disklerde çok kullanışlı. diskpart list disk sel disk (disk numarası) attributes disk set readonly attributes disk clear readonly (devre dışı bırakmak için)
 5. bende de aynı sorun oldu indirip açmak gerekiyor elle. güncelleme yapmıyor. 6.2
 6. Android telefon ve pc için aldım kullanıyorum şu an
 7. yeni yılda barındırıcılar bu servis sağlayıcılara yüzde 60 lık bir zam planlıyor. bu zamdan sonra fiyatlar nasıl olacak bakalım.
 8. 1060 ekran kartı var 6gb - 4 gb görüyor. etc dosyasına ekleme yapmıyor. etc salt okunur kaldırıldıktan sonra ekleme yapabiliyor.
 9. bu program yüzünden steam de cs go oynarken iki defa ban yedim. ( günlük ve haftalık ban) kaldırmak zorunda kaldım.
 10. Farkında olmadan benim gibi güncelleme yapan arkadaşlar verdiğim linkten hızlı şekilde 2018 versiyonları indirebilirsiniz. https://prodesigntools.com/adobe-cc-2018-direct-download-links.html
 11. Adobe CC 2019 Patch sorunu Adobe Cloud üzerinden güncelleme yaptım 2019 (20) versiyonlarını yükledi ama sistemi tamamen değiştirmiş patch olmuyor artık. 7 günlük deneme sürümünü resetleyebilirmiyiz. bunun için bir yöntem var mı?
 12. son versiyon pro oluyor. 2-3 açmadan sonra free ye düşüyor. Manuel crack yaptım yine aynı oldu. adreslerde değişiklik yapılmış free ye düşüyor.
 13. Yükleme yapacak arkadaşlar önce bu araçla sisteminizdeki ofisleri temizlerseniz sorunsuz kullanabilirsiniz. Teşekkürler paylaşım için. Manuel kaldırma veya başka programlar aracılığıyla kaldırma işe yaramıyor. Normal sistemden kaldırdıktan sonra bu aracı çalıştırın sorun ortadan kalkıyor.
 14. Ben office 365 lisansımla çalıştıramadın. onaylamadı. Bilgisayardaki ofisi kaldırdım 2019 imajdan kurdum. word açtım hakkında da 2016 yazıyor. anlamadım.
 15. Teşekkürler. Bunla yaptım arşivi uzun sürdü ama her parçada sesle uğraşmam kalktı ortadan. Ses düzeyi aynı geliyor her parçada.
×
×
 • Create New...