Jump to content
TNC-TR

ibocan06

Banned
 • Content count

  1364
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  15

ibocan06 last won the day on January 25 2015

ibocan06 had the most liked content!

Community Reputation

929 Excellent

About ibocan06

 • Rank
  Banned

Profile Information

 • Not Telling

Recent Profile Visitors

2508 profile views
 1. Linkleri değiştirip yayınlama konusunda verilen destek var bir de :D
 2. http://img5.imageshack.us/img5/2893/40n1.jpg   Fotoğrafa bakılırsa benim çalışmaya dil paketleri ekleyip yayınlamışlar :) Çünkü fotoğraftaki Bismillahirrahmanirrahim kısmını ayriyetten bulup eklemiştim. Vay be :)
 3.   Ben genel olarak söylemiştim onu kastetmedim. Doğu Karadeniz'de de bikaç ilde elektrik kesilmiş yine. Bişeyler dönüyo ama hayırlısı bakalım.
 4.   Doğuda elektriğin sürekli kesiliyor olması kaçak elektrikten tasarruf. Kısmen trafonun kaldırmaması ve diğer sebepler de olabiliyor bu tip şeyler bu ülkede normal. Çok duydum gördüm elektrik tellerini  çaldıklarını vs vs. Gündemi takip ederseniz enerji bakanının sürekli açıklamalar yaptığını görürsünüz (her ne kadar sebebi söyleyemese de)       Hocam yine bakanlığın açıklamasına göre 4G ile ilgili bir durdurma söz konusu değil. Mayısda ihale yapılacak ve 2016 ya kadar hizmet verilecek.   Ben 2000 tl değerinde akıllı telefon derken cidden 2000 tl verip almaktan bahsettim ve burası da doğrudur.
 5.     Doğru söylüyorsun biz şimdi 4G ye geçicez tüm operatörler Aselsan'dan verici satın alıcak, ihaleler yapılacak devlet kazanacak. 4G ile hizmet kaliteleleri artacak. Bi arkadaş da telefon fiyatlarından bahsetmiş, asgari ücret alan insanların elinde 2 bin tl lik telefonlar gördüğümüz bu zamanda bunu söylemek de çok tuhaf.   Yapsınlar da onu da kaçak kullanın (Sözüm meclisten dışarı). Zaten o hizmetler özelleşti devletle alakası yok :)
  1. soyfox18

   soyfox18

   kullandığın program nasıl birşey daha önce görmedim

 6. Çalmayın çalmayın dedim dinlemediniz bak noldu şimdi?

 7. Android 5.1

  1. Alphonso_Elric

   Alphonso_Elric

   Nerde yükseltelim hemen.

 8. casper0007 sn bsklryla knsysn glba nyse ii gclr.s.s

  1. casper0007
  2. Guest

   Guest

   abi yanlis anlamada kizlar gibi tirip atmisin casper e :p

 9. biri lollipop mu dedi? S2 normal:http://imgur.com/dsbyLkh.jpg

 10. Merhaba, dün Windows 8.1 Update 3 Tüm Sürümler (Ir5) (X86) Tr olan çalışmanızı indirdim bugünde x64 bit tabanı üzerine yaptığınızı indirecektim fakat dosya bulunamıyor diyor bilgilerinize sunarım

×