Jump to content

dalgaland

Üye
 • Content Count

  74
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

18 Good

About dalgaland

 • Rank
  Azimli üye

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Maalesef hiçbir bağlantıdan indiremiyorum.. Premium üyelik mi almak gerekiyor?
 2. Turbobit dosyalarına ulaşılamıyor.. Sanırım diğerlerine de..
 3. İlginize çok teşekkür ederim lakin ilk günden beri insider kullanıcısıyım ve tüm sürümleri otomatik olarak alıyorum. Sözünü ettiğim sıkıntı son iki sürümde hasıl oldu ve geri bildirimde de bulundum. Sizlere de danışmayı ihmal etmeyeyim dedim..
 4. Yakın zamanda bir donanım değişikliği yapmadım, kaldı ki her ay düzenli bakım yapar sürücüleri güncel tutarım. Bir öneriniz var ise sevinirim..
 5. Son iki sürümde windows explorer aşırı güç tüketiyor ve sistemi yavaşlatıyor. Yüksek hızda bir internet bağlantısına sahip olmama rağmen denediğim tüm tarayıcılarda siteler çok yavaş yükleniyor. Bir fikri olan var mı acaba?
 6. Merhabalar.. Reimage Repair 1.8.8.6 için çalışan key verebilecek bir kardeşimiz var mı acaba? Kolaylıklar diliyorum..
 7. İki kez ayrı ayrı indirip rardan çıkarmış olmama rağmen uygulama yanıt vermiyor..!
 8. Ekteki script'i kullanabilirsin.. One Drive Sil.bat
 9. Nasıl premium yapabiliriz acaba?
 10. Merhabalar Office 2019 da Outlook mail hesaplarını yapılandırırken pop ve smtp içerikli mailleri aynı klasör altında toplamak istiyorum. Önceki sürümlerde .pst dosyasını göstererek bunu yapabiliyorduk. Maalesef 2019'da sadece bir tek hesabı kabul ediyor ve diğerlerini aynı .pst dosyasını ilave etsek bile, soldaki klasör bölümünde ayrı hesaplar olarak gösteriyor.. Bunu düzenleyebilmenin bir yolu var mıdır acaba? Teşekkürlerimle..
 11. İşin ilginç tarafı, her iki sürümü de iki farklı model dizüstüne uyguladım ve birinde sorun yaşanırken diğeri gayet normal bir şekilde çalıştı..!!
 12. Tekrar merhabalar, emeğiniz ve çabanız için yeniden teşekkür ederim.. Uygulama hakkında görüş talep etmenize binaen ve bu hususta önceki tavsiyenizi de gözardı ederek en son insider sürümünde digital activasyon yöntemini denedim. Başarılı sonucu ve ilgili sayfayı ekte görüşünüze sunuyorum. Sağlıcakla..
 13. Merhabalar öncelikle emeklerinize sağlık.. Tüm sürümleri baştan beri kullandım ve hep netice aldım, lakin bu son sürüm bende başarılı olmadı.. (Insider 17666.1000) Zaten kesinlik olmadığını belirtmiştiniz, yine de teşekkür etmek istedim..
×
×
 • Create New...