Jump to content

hornet512

Üye
 • Content Count

  164
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

14 Good

About hornet512

 • Rank
  Aktif üye

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Ulubey emeklerin için teşekkürler. Bu çalışmayı ekim ayında yapsan daha iyi olmaz mıydı? Bunu ekimde çıkacak redstone5 ile tekrar yapsan sana zahmet olacak, yapmazsan biz redstone5den mahrum kalacağız.
 2. Microsoft ücretsiz yükseltmeyi bu yılın başında kaldırmıştı yada öyle söylemişti. Görünüşe göre win10a yükseltmek hala ücretsiz.
 3. MB_USB ile "seçili sürücüyü biçimlendir" kaldırırsam usb, bootable olmuyor, biçimlendirirsem biçimlendirmede her iki kısmı yok ediyor
 4. Tarifin için teşekkürler. USB multiboot kullanıyorum ama tam anlayamadım. USByi 2 parta mı ayıracağız ? EDIT: yukarıda 2 parta ayrıldığı yazıyormuş.
 5. Teşekkürler bilgi için. 5-10 kere 2018 bootable iso kullandım, henüz sorun çıkmadı.
 6. Siz açınca 1-2 mbit hızıyla kolayca indirdim. Çok teşekkür ederim.
 7. USBDR dosyasını yenisiyle değiştirerek ve win8 için olan aşağıdaki kodu kullanarak win10 iso yüklendi, bilgilerinize.   title Win10 yeni USBDR debug off set MYISO=Win10.iso dd if=()/usbmenu/firadisk/auWin8.xml of=()/AutoUnattend.xml dd if=()/usbmenu/firadisk/spaces.txt of=()/usbmenu/firadisk/ISONAME.CMD write ()/usbmenu/firadisk/ISONAME.CMD SET MYISO=\\usbmenu\iso\\%MYISO%\r\n map --mem (md)0x800+4 (99) map /usbmenu/ISO/%MYISO% (0xff) map (hd0) (hd1) map (hd1) (hd0) map --hook write (99) [FiraDisk]\nStartOptions=cdrom,vmem=find:/usbmenu/ISO/%MYISO%;\n\0 chainloader (0xff)/BOOTMGR || chainloader (0xff)
 8.   Anlayamadım. Yeni USBDR dosyasını usb ana dizinindeki dosyanın üzerine mi yazacağız ? Ayrıca usb içinde yada 2013_06_24_USB_BOOT klasörü üçünde grldr dosyası bulamadım ?
×
×
 • Create New...