Jump to content
TNC-TR

ulas55

Üye
 • Content count

  866
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

41 Excellent

5 Followers

About ulas55

 • Rank
  TnC Gold

Profile Information

 • Male
 • KÜBA 1961

Recent Profile Visitors

1192 profile views
 1. 3 ncü partta 404 hatası var. İlgilenirseniz sevinirim.
 2. ulas55

  Windows 10 Soru Ve Cevaplar

  Arkadaslar bir sorum olacak. İndirdiğim güncel İSO dosyaları içindeki İnstall wim dosylarını boyutlarını DVD boyutuna düşürmek için ESD sıkıştırma yapmak istiyorum. Bunu neyle nasıl yapabilirim. ? Şimdiden teşekkürler herkese.
 3. ulas55

  Premium Link Genarator & Leecher Siteleri

  qwer kardeşim önceleri bu site iyiydi. Ama son 1 aydır mesaj yazılmıyor. sürekli cbox kapalı uyarısı veriyor. Kayıtlı olduğum halde giremiyorum. Girsem bile şifre kabul etmiyor. Bu nick banlanmış diyor. vsv vs vs Kısaca soğudum sizin bu siteden.
 4. forjesttin verdiği bu hatayı verdi error 0x80040154 Ne olabilir acaba. Yeni verileni şimdi deneyecegim.
 5. Bende forjest in verdiğini yükledim ama resimdeki gibi takılıp kalıyor ilerlemiyor. Sorun ne olabilir acaba.
 6. Hepsi öyle bütün videoları denedim anlayamadım. Hatta normal dosyalarıda indirmeye geciyıor öylece bekliyor. Acaba firefox ile uyumsuzmu dedim ama explorerde de yaptı.
 7. Burada verilen son 3 çalışmayıda indirdim yükledim ama hepsi gerek youtube ve ya diğer sitelerde videoları görmesine ragmen indir dediğim zaman indirmiyor. Yada dosyayı görüyor indir diyorum ama öylece bekliyor dosya yada videolar gelmiyor.
 8. İso içindeki Sources klasörüne ei.cfg dosyasını aşağıdaki şekilde düzenleyip Ultra İSO ile atarsanız kurulum sırasında aktivasyonda sormaz. [Channel] retail [VL] 0
 9. İlk verilen linkte sıkıntı var. 2 sefer denedim yarıda kesiyor. Forjest kardeşim seninkide inmiyor İDM yakalamıyor bir türlü. Acaba farklı bir yöntemimi var bu işin.
 10. Tam istediğim gibi bir çalışma olmuş kardeşim.Ellerine sağlık.
 11. Kendim oluşturduğum ve bir kaç sefer DVD den ve de rüfustan denemeler yaparak sorunsuzca PC ye formatlar attığım Ekim 2017 Update si olan son sürüm çalışmanın iso kalıbından install.wim dosyasını çıkartarak Esd Ayıklayıcı Decrypter Tr V4 ile esd iso yapmak istedim ama resimdeki hatayı alıyorum sebebi ne olabilir arkadaslar. Sistemim 32 bit. Verilen çalışma 64 bit lik acaba bundan dolayı sorum olabilirmi.
 12. ulas55

  Windows 10 14in1 X86 X64 Ağustos 2017

  Doğru.. C üzerinde yapmaya calışıyordum.C diski tıkanmış. Torun Epeyce oyun yüklemiş farkında olamadım. Birazdan D ye alıp yapacagım. Sonucu yazarım.
 13. ulas55

  Windows 10 14in1 X86 X64 Ağustos 2017

  Tüm talimatları anlatıldığı şekilde yapıyor olmama ragmen sürekli aşağıdaki resimdeki hatayı alıyorum. ve o (Sıfır) Byte lık iso yapıyor yani olmuyor. En sonunda error veriyor.
×