Jump to content
TNC-TR

ulas55

Üye
 • Content count

  869
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

41 Excellent

5 Followers

About ulas55

 • Rank
  TnC Gold

Profile Information

 • Male
 • KÜBA 1961

Recent Profile Visitors

1346 profile views
 1. ulas55

  Son Windows Güncelleştirme Durumu Bilgilendirmeleri

  İnmiyor dosyalar arkadaslar.İDM hata veriyor. Lütfen ilgilenin.
 2. İDM siz indiriyor. İDM görmedi neden acaba.
 3. Windows 10 Version 1803 AIO (Aug 2018) (32&64) (TÜM SÜRÜMLER) [TÜRKÇE] Bunu Alternatif yükleyebilecek bir arakadas varsa Şimdiden teşekkürler.
 4. 3 ncü partta 404 hatası var. İlgilenirseniz sevinirim.
 5. ulas55

  Windows 10 Soru Ve Cevaplar

  Arkadaslar bir sorum olacak. İndirdiğim güncel İSO dosyaları içindeki İnstall wim dosylarını boyutlarını DVD boyutuna düşürmek için ESD sıkıştırma yapmak istiyorum. Bunu neyle nasıl yapabilirim. ? Şimdiden teşekkürler herkese.
 6. ulas55

  Premium Link Genarator & Leecher Siteleri

  qwer kardeşim önceleri bu site iyiydi. Ama son 1 aydır mesaj yazılmıyor. sürekli cbox kapalı uyarısı veriyor. Kayıtlı olduğum halde giremiyorum. Girsem bile şifre kabul etmiyor. Bu nick banlanmış diyor. vsv vs vs Kısaca soğudum sizin bu siteden.
 7. forjesttin verdiği bu hatayı verdi error 0x80040154 Ne olabilir acaba. Yeni verileni şimdi deneyecegim.
 8. Bende forjest in verdiğini yükledim ama resimdeki gibi takılıp kalıyor ilerlemiyor. Sorun ne olabilir acaba.
 9. Hepsi öyle bütün videoları denedim anlayamadım. Hatta normal dosyalarıda indirmeye geciyıor öylece bekliyor. Acaba firefox ile uyumsuzmu dedim ama explorerde de yaptı.
 10. Burada verilen son 3 çalışmayıda indirdim yükledim ama hepsi gerek youtube ve ya diğer sitelerde videoları görmesine ragmen indir dediğim zaman indirmiyor. Yada dosyayı görüyor indir diyorum ama öylece bekliyor dosya yada videolar gelmiyor.
 11. İso içindeki Sources klasörüne ei.cfg dosyasını aşağıdaki şekilde düzenleyip Ultra İSO ile atarsanız kurulum sırasında aktivasyonda sormaz. [Channel] retail [VL] 0
 12. İlk verilen linkte sıkıntı var. 2 sefer denedim yarıda kesiyor. Forjest kardeşim seninkide inmiyor İDM yakalamıyor bir türlü. Acaba farklı bir yöntemimi var bu işin.
 13. Tam istediğim gibi bir çalışma olmuş kardeşim.Ellerine sağlık.
×