Jump to content

abdyasar

Üye
 • Content Count

  40
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

7 Neutral

1 Follower

About abdyasar

 • Rank
  Abdyasar

İletişim Bilgileri

 • Facebook
  https://www.facebook.com/abdyasaroglu
 • Twitter
  https://www.twitter.com/abdyasaroglu
 • Steam
  abdyasar

Profile Information

 • Male
 • İstanbul

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Whatsapp'ın modlanmış sürümleriyle (Whatsapp+, GBWhatsapp veya OGWhatsapp) denediniz mi? orada bazı sınırlamalar kaldırılıyor. ama yine de tek tuşla tüm kişilerinizi bir toplu mesaj listesine ekleyemiyorsunuz. Yine tek tek seçmek gerekiyor. linkten herhangi birini indirip deneyebilirsiniz. https://alexmods.com/wamods-en/
 2. öncesinde crackli/katılımsız olarak kurduysanız host dosyasından engellenmiş olabilir. ben de yaşadım aynı durumu.
 3. ben de aynı flash belleği birsürü makinede kullanıyorum sadece kendi Dell G3 3590 bilgisayarımda bu hatayı verdi. bir kere de değil birkaç kere olunca yazdım acaba benden başka yaşayan var mıdır diye.
 4. Merhaba, taaa ilk sürümden beri severek kullanıyorum bu çalışmayı ancak son sürümde yaşadığım bir problem var. Kaynağı benim bilgisayarım mıdır bilmiyorum ama başka yaşayan var mı öğrenmek istiyorum. Belirli aralıklarla bilgisayarımın yedeğini alıyorum ve bazen KMPE'ye girdiğimde c sürücümün bitlocker şifreli olduğunu görüyorum. Tüm diski silip eski yedeğimi geri yüklediğimde bu ortadan kalkıyor. bazen hem c hem d sürücüsü şifreli oluyor (iki ayrı disk kullanıyorum). bu veya benzeri bir sıkıntı yaşayan oldu mu?
 5. Evet. şimdi sizin gösterdiğiniz şekilde yaptım oldu. Ben ekle derken önce Windows Boot Manager'e tıklamıyordum ona tıkladıktan sonra sıkıntısız eklendi. Teşekkür ederim. @karadurak hocam sizin de ayrıca uğraşmanıza gerek kalmadı benim hatammış.
 6. farklı bir bilgisayardan daha denedim aynı sonucu aldım. Son adımda bootice ile kmploader seçtiğimde hiç seçmemişim gibi önceki ekrana geri dönüyor. Kullandığım sürüm win10 x64
 7. ekleye bastıktan sonra hiç basmamışım gibi isim verme kısmı çıkmıyor.
 8. ilk resimdeki gibi seçiyorum ancak seçimimi algılamıyor gibi. isim verme aşaması gelmiyor hiç.
 9. merhaba önceki sürümlerde yaptığım gibi KMPE'yi SDD üzerine kurmak istiyorum. tüm adımları eksiksiz yaptıktan sonra son adımda bootice ile uefi girdisi oluşturmak için KmpeLoader.efi dosyasını bootice'a gösteriyorum ama boot girdisi oluşturmuyor kısacası açılış kısmında seçim yapabileceğim hale gelmiyor. bunu nasıl yapabilirim?
 10. merhaba ben de Win10 (x64)'ü default olarak ayarlamak istiyorum bootice ile değişiklikleri yapıyorum ama boot sırasında değişiklik olmamış olarak görünüyor.
 11. merhaba bu koyu olarak işaretlediğim işlemi nasıl yapıyorsunuz bir yöntemi varsa denemek istiyorum. Mevcut driverlarımı yedekleyip kmpe isosu içine nasıl ekleyebilirim?
 12. Merhaba başlıkta yazılı ürünüm için ram yükseltmesi yapmayı düşünüyorum, normalde 16 Gb alıp elimdeki 4 ile birlikte 20 olarak kullanacaktım ama crucial sitesinde notebook modeline göre uyumlu donanımları gösteriyor ve benim bilgisayarım için de 3200 mhz ram önermiş bu cihaz 3200 mhz ram taksam hangi hızda çalışır? bahsettiğim site aşağıda. Ana kartım intel hm 370 işlemcim i7-9750H https://www.crucial.com/usa/en/compatible-upgrade-for/Dell/dell-g3-3590
 13. Merhaba uzun zamandır çalışmalarınızı yakından takip ediyor ve severek kullanıyorum. Bu çalışmanın güncel windows üzerinden yeniden yapılması planlanıyor mu? içindeki programların güncellenmesi falan söz konusu olabilir mi? Emeğinize sağlık.
 14. Benim de key biosa gömülü kurulum yapınca bi baktım home single yüklenmiş. Daha sonra esd decrypter ile inen dosyayı iso yaparken sadece home ve pro seçtim bu yüzden kurulumda sormak zorunda kaldı ancak bu şekilde pro kurabildim
×
×
 • Create New...