Jump to content

abdyasar

Üye
 • Content Count

  39
 • Joined

 • Last visited

Everything posted by abdyasar

 1. ben de aynı flash belleği birsürü makinede kullanıyorum sadece kendi Dell G3 3590 bilgisayarımda bu hatayı verdi. bir kere de değil birkaç kere olunca yazdım acaba benden başka yaşayan var mıdır diye.
 2. Merhaba, taaa ilk sürümden beri severek kullanıyorum bu çalışmayı ancak son sürümde yaşadığım bir problem var. Kaynağı benim bilgisayarım mıdır bilmiyorum ama başka yaşayan var mı öğrenmek istiyorum. Belirli aralıklarla bilgisayarımın yedeğini alıyorum ve bazen KMPE'ye girdiğimde c sürücümün bitlocker şifreli olduğunu görüyorum. Tüm diski silip eski yedeğimi geri yüklediğimde bu ortadan kalkıyor. bazen hem c hem d sürücüsü şifreli oluyor (iki ayrı disk kullanıyorum). bu veya benzeri bir sıkıntı yaşayan oldu mu?
 3. Evet. şimdi sizin gösterdiğiniz şekilde yaptım oldu. Ben ekle derken önce Windows Boot Manager'e tıklamıyordum ona tıkladıktan sonra sıkıntısız eklendi. Teşekkür ederim. @karadurak hocam sizin de ayrıca uğraşmanıza gerek kalmadı benim hatammış.
 4. farklı bir bilgisayardan daha denedim aynı sonucu aldım. Son adımda bootice ile kmploader seçtiğimde hiç seçmemişim gibi önceki ekrana geri dönüyor. Kullandığım sürüm win10 x64
 5. ekleye bastıktan sonra hiç basmamışım gibi isim verme kısmı çıkmıyor.
 6. ilk resimdeki gibi seçiyorum ancak seçimimi algılamıyor gibi. isim verme aşaması gelmiyor hiç.
 7. merhaba önceki sürümlerde yaptığım gibi KMPE'yi SDD üzerine kurmak istiyorum. tüm adımları eksiksiz yaptıktan sonra son adımda bootice ile uefi girdisi oluşturmak için KmpeLoader.efi dosyasını bootice'a gösteriyorum ama boot girdisi oluşturmuyor kısacası açılış kısmında seçim yapabileceğim hale gelmiyor. bunu nasıl yapabilirim?
 8. merhaba ben de Win10 (x64)'ü default olarak ayarlamak istiyorum bootice ile değişiklikleri yapıyorum ama boot sırasında değişiklik olmamış olarak görünüyor.
 9. merhaba bu koyu olarak işaretlediğim işlemi nasıl yapıyorsunuz bir yöntemi varsa denemek istiyorum. Mevcut driverlarımı yedekleyip kmpe isosu içine nasıl ekleyebilirim?
 10. Merhaba başlıkta yazılı ürünüm için ram yükseltmesi yapmayı düşünüyorum, normalde 16 Gb alıp elimdeki 4 ile birlikte 20 olarak kullanacaktım ama crucial sitesinde notebook modeline göre uyumlu donanımları gösteriyor ve benim bilgisayarım için de 3200 mhz ram önermiş bu cihaz 3200 mhz ram taksam hangi hızda çalışır? bahsettiğim site aşağıda. Ana kartım intel hm 370 işlemcim i7-9750H https://www.crucial.com/usa/en/compatible-upgrade-for/Dell/dell-g3-3590
 11. Merhaba uzun zamandır çalışmalarınızı yakından takip ediyor ve severek kullanıyorum. Bu çalışmanın güncel windows üzerinden yeniden yapılması planlanıyor mu? içindeki programların güncellenmesi falan söz konusu olabilir mi? Emeğinize sağlık.
 12. Benim de key biosa gömülü kurulum yapınca bi baktım home single yüklenmiş. Daha sonra esd decrypter ile inen dosyayı iso yaparken sadece home ve pro seçtim bu yüzden kurulumda sormak zorunda kaldı ancak bu şekilde pro kurabildim
 13. daha güvenilir bulduğum için dism++ ile yaptım. farklı bir kaynaktan indirdim kurum yine yok parlaklık ayar butonu. hatta parlaklığı sona getiriyorum kapatıp açınca otomatik %50 ile açılıyor parlaklık.
 14. merhaba ben de consumer sürümünü esd olarak indirip dism ++ ile iso yapanlardanım çok saçma bir hata alıyorum ya da özellik mi değişti bilmiyorum. driverlar kurulunca (ekran kartı) sağ alttaki pil simgesinden parlaklık ayarı yapılabiliyordu ancak şimdi o ayar çıkmıyor. görsele bakınca anlayacaksınız ne demek istediğimi. http://prntscr.com/l0drw5
 15. Mirrorace linki çalışıyor sıkıntı yok. Ben tusfiles ile denedim.
 16. verdiğiniz dosya ile çözüme ulaştım teşekkür ederim. ayrıca dün düzenleyemediğim bcd dosyasını da normal windows açıkken düzenledim ve isoya ekledim çok teşekkür ederim.
 17. 19 nisan sürümünde programlar yüklenmiyor. her zamanki gibi yapıyorum minst yüklemiyor.
 18. Merhaba bu sürümü harddiskime kurdum ve gayet güzel çalışıyor. Flash bellekten de sıkıntısız çalışıyor. Sadece çözemediğim bir durum var. Flash bellekte boot ekranında 4 seçenek çıkıyor ben bunları tamamen kaldırıp sadece win10 x64 açılsın istiyorum kısacası seçim ekranını atlamak istiyorum. Flash bellek içerisindeki bcd dosyasını güncellemek istediğimde bootice hata veriyor ne önerirsiniz @karadurak?
 19. selamlar. Office 2016 Pro Plus VL anahtarım var lakin el değmemiş VL iso bulamıyorum. bulduklarımın hepsi de aktivasyon ekli. ben temiz iso istiyorum. varsa yönlendirir misiniz?
 20. merhaba WinPE yazılımları kablosuz ağı desteklemiyor windows un koyduğu bir sınırlama bu. kablolu olarak bağlanabilirsiniz ama. @katsu hocam çalışmanı neredeyse ilk çıktığı günden beri kullanıyorum (özellikle acronis'i) eline emeğine sağlık. bu çalışmanın 1703 sürümünde de yapılması gerektiğine inanıyorum. zamanın varsa bizlere büyük bir hediye vermiş olursun.
 21. sahibinden de o fiyat aralığında s7 edge ler var. ilan numarasından bak istersen sıfır kapalı kutu ithalatçı firma garantili. nihayetinde yasal yollarla girmiş denemekten zarar çıkmaz. yukarıdaki arkadaşın dediği gibi illa o 2sinden biri olacaksa a8 öneririm. daha estetik bir yapısı var. ilan numarası: 452335545
 22. http://www.vodafone.com.tr/Kampanyalar/akil-almaz-degisim-kampanyasi.php
 23. İniyor bende. Çevirici ya da cbox falan dene.
×
×
 • Create New...