Jump to content
TNC-TR

mrkan

Üye
 • Content count

  120
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

6 Neutral

About mrkan

 • Rank
  Aktif üye

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. ben kurdum,şu anda bu sistemin pro sürümünden yazıyorum. pro sürümünün dijital lisansım olduğu için kendiliğinden sorunsuz bir şekilde ektilnleşti. Sorunsuz stabil ve çok hızlı çalışıyor. Paylaşımın için teşekkür ederim. emeğine sağlık,
 2. office 2019 mu çıktı?
 3. Benimde windows 10 pro kendinden etkinleşiyor çünkü dijital lisansım varmış. Muhtemelen sizinde dijital lisansınız vardır.
 4. Paylaşım için teşekkür ederim. Ama normalde son partın boyutunun önceki partlardan düşük olması gerekir. Bunda ise tam tersine. İlk partın boyutu diğer iki parttan düşük. Bir anormallik yokmu sizcede !!!!
 5. mrkan

  Masaüstü Hatası

  Teşekkür ederim gerek kalmadı, kaldırdım ve Windows 10 kurdum. Ve nasıl olduysa windows 10 kendiliğinden etkinleşti ben hiçbir şey yapmadan.
 6. mrkan

  Masaüstü Hatası

  Hayır hiçbir değişiklik yapmadım. Zaten yeni kurdum ama Windowsu kurduktan sonra pardus2017 yide kurdum. Windowsun yüklü olduğu kısmın boyutunu pardus kurulumundan biraz küçüklettim. Yani şu anda bilgisayarımda çift işletim sistemi var. Pardusu kurarken partisyonlarla biraz uğraştım ama herhangi bir değişlik olmamış.
 7. mrkan

  Masaüstü Hatası

  Merhaba, Windows 8.1 pro yükledim. Ama hemen ertesi günü resimdeki hatayı vermeye başladı. Ben kapattıkça bu mesaj ısrarla çıkıyor. Çözümünü bilen varmı acaba. Yardımlarınız için teşekkür ederim.
 8. mrkan

  Windows Iso Dosyasını Partlara Bölmek

  Elimde 2 kutu 20 adet boş dvd+1 kutu 10 adet de çift yüzlü(çift katman değil,hem ön hemde arka tarafı yazılan) dvd var. Onlar olmasa çift katman dvd alırım. Ama elimdeki boş dvd.leri ne yapacağım. Orjinal Windows Dvd.lerinin yapıldığı yöntem. Winrar ile yapmayı deniyorum ama bu sefer setup.exe dosyası 1.dvd de olması gerekiyorken, 2.dvd.de çıkıyor setup.exe dosyası. Hiçbirşey anlamadım ama yinede cevap için teşekkür ederim. çokmu önemli birşey?
 9. Merhaba arkadaşlar, 8.5 gb.lik windows 8.1 iso dosyasını 4.5 gb. lık partlara bölmek ve daha sonra bu partları 4.5 gb.lık dvd.lere yazdırıp ilk dvd.den kurulum başlatmak istiyorum. 1.dvd bitince 2.sini istesin ve kurulum devam etsin. İnternet üzerinden 8.5 gb.lık windows 8.1 aio iso.sunu indirdim. Şimdi bunun için çift katman dvd almak istemiyorum. Çünkü elimde çok sayıda boş dvd var. Bunları değerlendirmek istiyorum.
 10. mrkan

  Bilgisayarıma Görüntü Gelmiyor

  bendede böyle bir dizüstü bilgisayar vardı. Görüntü çok geç geliyordu. 8-9 defa kapatıp açıyordum ki görüntü ancak çok zor geliyordu. Bilgisayarı atma noktasına gelmiştim. Sonunda bu arızanın bios tan olabileceğini düşünüp son çare biosu güncellemeye karar verdim. Eğer yine olmazsa bilgisayarı atacaktım. Sonra internetten bios güncellemesini buldum ve biosunu güncelledim. Simdi düzeldi. Tek açmada görüntü hemen geliyor ve bende tabiki atmaktan vazgetçim ve hala kullanıyorum dizüstü bilgisayarı. Sizde biosu güncellemeyi deneyin düzelebilir.
 11. [img]http://www.tnctr.com/uploads/imgs/pre_1334703835__images.jpg[/img] Samsung Galaxy 5 I5503
 12. Xargrax 32 bit multi boot win 7 iso kalıbı varsa sende upload edermisin abicim..

 13. mrkan

  Linux Ile Ilgili Sorun Ve Problemler

  Arkadaşlar, linuxun en büyük sorunu bence wireless sorunu. Şimdiye kadar ubuntu,fedora,pardus gibi pek çok linux denedim, ama hiçbiri wireless bağlantı kuramıyor. Ayrıca çökmelerde çok oluyor.
×