Jump to content
TNC-TR

lecteur

Üye
 • Content count

  93
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

1 Neutral

About lecteur

 • Rank
  LeCTeuR

Profile Information

 • Male
 • Bilgisayar, Müzik, Oyun, Film

Recent Profile Visitors

639 profile views
 1. lecteur

  Windows 10 Ağı Görmüyor

  Bilgisayarımda windows 10 home single language kurulu olarak geldi. Diğer makinelerde windows 7 ve xp yüklü. Eski makinelerim birbirini görmeesinde sıkıntı yok fakat windows 10 kurulu makinede paylaşımları ve bilgisayarı görmüyor ve aynı şekilde makinede diğer makineleri görmüyor. Sorunu nasıl çözebilirim? 
 2. Birden fazla videoyu aynı karede oynatma ve kaydetme işlemi yapabileceğim bir program arıyorum. Yardımcı olabilecek var mı?

 3. lecteur

  Symantec Norton Ghost v15.0

  Linklerin hepsi ölü. Yenileyen olursa sevinirim.
 4. Hayırlı Cumalar...

 5. lecteur

  Uniblue DriverScanner 2016 4.0.16.2

  [quote name='avantis' date='21 Şubat 2011 - 20:32 ' timestamp='1298320974' post='967409'] Biraz bilgi verseydin. [/quote] Bilgisayarınızı yavaşlatan ve hatalara sebep olan şeylerden biri güncelliğini yitirmiş sürücülerdir. Eski sürücülerin zamanında güncellenmesi sisteminizi optimize ederek performansını artırır.DriverScanner sistemdeki tüm sürücüleri tarayarak güncellemeleri sizin için bulur. Bu sayede güncellenmemiş sürücülerden kaynaklı hatalarda giderilmiş olur. Program sizin için bulduğu sürücüleri tek tıkla indirmenizi sağlar. DriverScanner sayesinde birkaç tıklamayla sistemi optimize edecek ve güncelliğini yitirmiş sürücülerden kurtulacaksınız.
 6. Blackman don't panic linkini yenileyebilirmisin.. Link ölmüş. Çalışma için teşekkürler.
 7. lecteur

  Revo Uninstaller Pro 4.0.1

  Windows updatelerini silme özelliğine sahipmi acaba. Paylaştığınız içimn teşekkürler...
×