DrMakarna_

Üye
 • Content count

  1350
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  1
 1. Takibi bırakmak maalesef yetmiyor yine geliyor
 2. Hayırlı ramazanlar tnctr ailesi. Facebookta anasayfada, arkadaşlarımın benim arkadaşım olmayan insanların profiliyle etkileşimleri çıkıyor. Örneğin Faruk Karaarslan benim arkadaşım ama Neşe Özgen değil. Ben bu gönderileri nasıl anasayfamdan gizleyebilirim? Arkadaş sayısı fazla olunca hayli sinir bozucu oluyor.
 3. The Young Pope isimli bir dizi var. Torrent youyla 10 bölümü indirdim. Ama Türkçe altyazısını galiba BluTv teliften ötürü sildirtmiş. Bulamadım. Belki burada ilgili altyazı dosyalarını bulabilecek birileri vardır
 4. Değerli yardımlarınıza teşekkür ederim. Altyazıyı ve videoyu yardımlarınız sayesinde indirdim. Son olarak becerebilirsem altyazıyı videoya gömmeye çalışacağım bakalım.
 5. 2. videoyu altyazısı ile indirdim. 1. video da indi fakat altyazı olmuyor maalesef
 6. Teşekkürler youtube da ilk videonun alt yazılı hali yok
 7. Teşekkürler fakat Türkçe altyazılı değil bu, bana altyazılı olanı lazım İlk link 404 hatası veriyor 2. sinde de idm eklentisi görünmedi ama yine deneyeceğim
 8. 1. video: http://www.filmsforaction.org/watch/schooling-the-world-2010/ 2. video: http://www.yenikaynak.com/resim-havuzu.html 1. videoyu alt yazılı olarak indirmem gerekiyor. 2. videoda ise idm hata veriyor indirmiyor. Bunlara karşın çözüm olarak videoları açıp ekranı kaydedeyim dedim. Snagit diye bir program yükledim bir süre sonra hata veriyor. HyperCam2 yi indirdim bu da aşırı kalitesiz çekti. Bu videoları indirebilmem için önerebileceğiniz bir sistem veya ekranı kaliteli olarak kaydedebileceğim bir program var mıdır?
 9. Michelin kullanıyorum hem yazın hem kışın. Oldukça da memnunum.
 10. Denedim ama hala aynı maalesef
 11. Böyle enteresan bir sorun yaşıyorum örneğin youtube'da videolar arasında geziniyorum birinden ses gelmiyor. Acaba video mu bozuk diyorum mobilden aynı videoyu açıyorum bir sorun yok. Bilgisayar sesi dinletememiş. Veya facebook skype gibi yerlerden gelen sesli mesajlar. Çalmıyor. Bunu nasıl çözebilirim? Anakartın onboard ses kartı bozukmuş harici ses kartı takılı.
 12. Aliexpress'ten ucuza bluetooth hoparlör getirtebilirsin alternatif olarak.
 13. İşe Yarar Android Uygulamaları linkinden araştırabilirsiniz
 14. Başlık tam olarak problemimi yansıtmadı bunun için evvela özür diliyorum. Foruma uzun süredir erişemiyordum yeniden erişmek mutlu etti. Geçmiş olsun dileklerimi iletiyorum. Sorunum şu şekilde; Wifi bağlantısı birden veri alışverişini kesiyor veya wifi ağına bağlandığım halde veri alışverişi başlamıyor. Yani, wifi ağına bağlanıyorum mobil cihazdan. Bir siteye girmeye çalışıyorum tık yok. Ne siteyi indiriyor ne siteye bir veri yolluyor. Herhangi bir veri alışverişi olmuyor. Modemi resetleyince düzeliyor. Mesela benim telefonum bağlı ve veri alışverişi yapılıyor. Başka bir mobil cihaz wifi ağına bağlanınca ben interneti kullanabildiğim halde diğer cihazda yukarıda belirttiğim problem meydana geliyor, veri alışverişi yapmıyor modem. Bu 2. modemim ve aynı sorun bunda da var. Bu sorun nedir, neden başa gelir, çözümü nedir? Ttnet müşteri hizmetleri her zamanki gibi yetersiz kaldı ve alakasız bir takım basit ayarlar yapıp beni atlattı.
 15. Merhabalar. Gear Best ve Banggood sitelerinden power bank satın alacağım. 40 dolar paypal bakiyem var ama ödeme yapmak için kart girmemi istiyor. Ben bu 40 dolardan ödeme yapmak istiyorum fakat karta yönlendiriyor direkt. Nasıl yapacağım bunu?