Jump to content

cengelx

Üye
 • Content Count

  18
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

4 Neutral

About cengelx

 • Rank
  Yeni üye

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Selam, Rufus ta gösterildiği gibi Usb ye yazdırıldığında hem uefi hem mbr kurulum yapılabilir mi? Yoksa uefi için ayrı mbr için ayrı rufus ayarını yapıp öylemi kurulum yapmamız lazım? Teşekkürler.. Ayrıca mega kota sınırı uyarısını geçmek için DJ_Rush ın söylediği gibi Mega hesabı oluşturup hesabınıza ekleyip MegaSync de sisteminize kurun ve uygulama ile indirmeye çalışın. Kota uyarısı geldiğinde modemin fişini 40 saniye kadar çekip tekrar takın, açık olan MegaSync programını sağ alttan saatin yanından kapatıp tekrar açın indirmeye başlayacaktır..
 2. yineben, İlginden dolayı teşekkür ederim arkadaş.. Az önce sorun kendiliğinden düzeldi. Sorunun cevabı ise video formatı mp4. tü ve düşük mb tı bilgisayardan yüklemeye çalışmıştım. İyi günler..
 3. Araştırdım. Söylenenler bir çözüm olmadı o yüzden buraya yazdım.
 4. Youtube Sunucu dosyayı reddetti Selam, arkadaşlar Youtube Sunucu dosyayı reddetti. hatasını nasıl çözebilirim.. Youtube taki söylenenlerin hepsini yaptım ama maalesef video yükleyemiyorum. Yardımlarınızı bekliyorum.. Şimdiden teşekkür ederim..
 5. 2. linkteki sordum dan indirdim ve başarılı.. Teşekkür ederim..
 6. Evet windows updateyi kaldırdı verdiğiniz reg. fakat geri getirme çalışmadı. Teşekkür ederim..
 7. Evet bende 2 haftadır 2. sistem olarak kullanıyorum güzel stabil sistem.. Güncelleştirmeleri hizmetlerden kapatıyorum fakat ara sıra geri açılıyor.. Siz hangi programla devre dışı bıraktınız?
 8. Teşekkür ederim. Videoları izleyerek yapmaya çalışacağım. Kolay gelsin.
 9. Teşekkür ederim.. Takipteyim
 10. Selam.. red_d kardeş deneme imkanı bulabildin mi? veyahut ultraiso yöntemini anlatan bir video çekebilirmisin? Kolay gelsin..
 11. Teşekkür ederim. Kolay gelsin..
 12. Selam.. Öncelikle emeklerinize sağlık.. Benim söylemek istediğim yaptığınız bu güzel uygulamayı sizin gibi bilen insanlar gayet kolay bir biçimde çalıştıracaklardır ancak benim gibi pek fazla anlamayan insanlar söylenenleri uygularken oldukça zorlanır.. Sizden ricam öyle parça parça değilde ayrıntılı bir şekilde adım adım kurulumu-programı nasıl kullanacağımızı anlatan bir video çekseniz.. Benim gibi birşeyler öğrenmeye çalışan insanlarda size teşekkür etse iyi olmaz mı? Kolay gelsin..
 13. Resulullah (sav) buyurdular ki: "Kim bir mü'minin dünyevi kederlerinden birini giderirse, Allah da onun Kıyamet günü kederlerinden birini giderir. Kim bir fakire kolaylık gösterirse, Allah da ona dünyada ve ahirette kolaylık gösterir. Kişi kardeşinin yardımında olduğu müddetçe, Allah da onun yardımındadır.   Allah acil şifalar versin.. Umarım en kısa sürede sağlığına kavuşur..
×
×
 • Create New...