Jump to content

CEM0KA

Üye
 • Content Count

  87
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

27 Excellent

About CEM0KA

 • Rank
  Azimli üye

Profile Information

 • Male

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Shanex XP Ultimate, görsellerini aldığım sitede,daha çok görsel ve ayrıntı var..
 2. Sizin sorununuzda benim Android sisteminde geldi. Şöyle ki; Cclainer mobil uygulaması ile telefon içeriğini temizlik için (gereksiz dosyalar vb.) sil dediğimde, bir baktım klasörler duruyor ama tüm .uzantılı dosyalar silinmiş, yedek olmazsa, ben de hapı yemiştim. Anlatmak istediğim; belki sil komutunu (sadece .uzantılı olanlar) sizin bilmediğiniz'gizli' bir exe proğramı vermiş olabilir.
 3. Belki sürüm farklılıklarından kaynaklı olabilir, ben smart securty kullanmaktayım, siz antivirüs kullanmaktasınız. Bende iki pc var ve aynı ağa bağlı, uzun süredir kullandığım ilk pcde smart securitiy sorunsuz güncellerken, diğer pc bir ay önce modül güncelleme hatası vermeye başladı. Hangi sürümü kullansam da bu değişmedi. Sanırım aynı ağa bağlı olmamdan kaynaklı olabilir, bilemicem ama eset son zamanlarda diğer antilere bayağı bir üstünlüğü var..
 4. Teşekkür ederim, O konu takip listemde, ben direk bu linke atlamışım, oraya bakmadan. Ayrıca; yaptığınız çalışmaları tek link altında topluyorsanız, linki uçmuş bir kaç çalışmanızı da TEK LİNK altında görmek isterim. Kolay gelsin..
 5. Usta bütün linkler gitmiş, bir önceki sürümü indirdim. Onda da, ''Verimlilik İzleyici'' aktif olmuyor..
 6. Haklısın. Bilmeyenler, proğramı güncellesin diye basıyor. Bunu kapatmanın yolu yok sanırım. Smart Security ile Enpoint Security birleşmedimi ki? bak bu da kafa karıştı..
 7. Sürüm güncellemesi, siz istemedikten sonra bir üst sürüme güncelleme yapmaz. Güncelleme; sadece modül güncellemesi yapılmalı. Modül güncellemesi son aylarda tüm ESET sürümlerinde hata veriyor, ancak; modülleri güncellemeseniz de, ESET koruması devam ediyor.
 8. @forjest hocam, biönceki sürüm lisansı patladığı için, bunu indirdim dünakşam. Yükleme yönlendirmesini geçmesine rağmen, bir türlü kuruluma geçmedi, hatta; saatlerce bekledim, bir türlü yüklenmedi. (SSD disk kullanmaktayım, sadece indirmeler HDD'ye yönlendirilmiş durumda ve bundan önceki sürüm de sizin derlemeniz) DÜZELTME: Bu güne kadar yüzlerce proğram ekleyip-kaldırdım, hepside sorunsuz idi, bunda (Your Unistaller ve C Clainer) ''korunan gizli dosyaları''nı kaldırmamış, dün akşam C Clayner ile tarama yaptığında o dosyalarının ''C'' de pasif ve duruyor olduğunu gördüm ve o dosyaları tekrar kurulum yaparak aktifleştirdim ve tekrardan Unlocker ile bu dosyaları kaldırdım. Bu sefer sorunsuz yükledim ama yine ''Lisans yok' diyor. @forjest hocam çok özür dilerimim, düzenlediğiniz pekçok proğram vb. bu güne kadar BUGÜN DE sorunsuz kullanmaktayım.. Araştırdığım bazı yerlerde aşağıda resmi bulunan bi yöntemden bahsedildiğini gördüm ama linktekini bir türlü indiremedim-ki yöntemi uygulayayım LİNK
 9. Şarkı listesinden silsen de o şarkılar, halen sd kart veya telefon hafızasında kalır, sizin yapacağınız; F-Explorer veya X-plorer tarzı bir dosya yöneticisini telefona kurmanız olacaktır, iki dosya yöneticisi de Türkçe'dir..
 10. Nerden izliyorsunuz? örneğin, televizyondan ise ayarları var, pc'deki oynatıcılarda ise yine ayarları vardır illaki
 11. CEM0KA

  Youtube Buffer

  SPEEDbit Video Accelerator kullanabilirsin..
×
×
 • Create New...