Jump to content

CEM0KA

Üye
 • Content Count

  106
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

33 Excellent

About CEM0KA

 • Rank
  Aktif üye

Profile Information

 • Male

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Daniusoft Video Converter Ultimate 3.1.1 sürümü indir, krekle ve ekte verdiğim iki dosyayı Daniusoft/Video Converter Ultimate dizinine at ve değişime onay ver. https://yadi.sk/d/9soucPL3ZX1d4w
 2. Bende, Portable ve Türkçe olarak var. Windows 7'de kullanıyordum bi ara ama bu yazıyı görince bi bakam dedim ama artık windows7'de (belkide benim PC'de' hata veriyor. Bana ulaşırsanız, proğramı gönderebilirim. Daniusoft Video Convarter Ultimate 3.0-TR
 3. Burada dosyalarımı sakla yı seçin yerel disk c deki uygulama ve ayarlar kalkar dosyalar kalır Herşeyi kaldır seçeneği tüm tüm uygulama ayar ve dosyalar kalkar sizin D sürücüsüne yedeklediğinizi dosyalar kalkmaz. Silinemeyen dosyalar için UNLOCKER proğramını kullanın.
 4. Dostum; Stabilizasyon sadece yazılımla olmaz, donanımla da olmalıdır. Senin o bahsettiğin telefonlar kağıt üstündeki verilerdir, en önemlisini son kullanıcı belirler. Kağıt üstünde çok iyi bir telefon olur, kamerası müthiştir, açılış saniyeler içinde gerçekleşir fln ama işte öyle olmuyor. Müthiş özellikler barındıran bu saf! telefonlar, bir süre sonra şişer, oyunlarda atma yapar, menü açılımlarında takılmalar yaparsa, o zaman neyleyeyim beni yarı yolda bırakan telefonu. Hee birde Iphone'ı ve Samsung'u çok abartılıyor, yine kağıt üstünde (Iphone'ye hiç birşey yükleyemezsin, jailbreak yapsan da, fazla kurcalayamazsın)-(Samsung, yine bildiğin gibi yazılım görselliğiyle şişirilmiş bir telefondur, son kullanıcıda 1 sene sonra havlu atar). Sizin premium dediğiniz nedir? amartılı işlemciler mi, donanım katsayısı mı. Donanım ve yazılım uyumlu olmazsa, premium değil, ultra pre olsa değersizdir.
 5. Telefonlarda donanım ve yazılım stabilitezi bakımından HTC U11 ve HTC U 12 tek geçerim. Bulabilirseniz; alın, (garantili olsun derseniz, söylediğimi es geçin ama artık tüm firmalarda garanti TR'de içler acısı) 3/4 yıl sorunsuz kullananlardanım diyorum ama şuan HTC10 kullanıyorum. (IMAI şeysini, root işlemleri hepsini ben yapmıştım, rootlu olduğu halde banka işlemlerini sıkıntısız kullanmaktayım) Size tafsiye ettiğim de en üst modellerdir, alın yurt dışından 1,5 TL'ye attırın IMEI'sini rahatınıza bakın.
 6. Dostum; yapılması gerekenler, zaten açıklamada yazıyor, kurulumu başarıyla yaptıysan, yazdıklarım senin için değildir. Yazdıklarım, kurulumu yapamamış olanlar içindir.
 7. Emeğiniz için teşekkür ederim. 6.32 kullanıyordum, Firefox güncelle dedi, bende ; en son sürümünüze güncelledim. Sağlıklı bir şekilde kurulum yapmak için: 1-İDM'yi indirmeden önce bile, Antivirüsü devre dışı yapın. 2- Your Unistaller veya Iobit Unistaller vb. silme proğramları ile ''Tam silme' yapın. 3-C Clainer ile taratın ve kalıntı temizliği yapın. 4-Bilgisayarınızı yeniden başlatın. ve tekrar C Clainer ile taratın ve kalıntı temizliği yapın. 5-IDM'yi rar'dan çıkarıp, kuruluma geçin. Kolay Gelsin.
 8. Forjest Usta, Comodo Internet Security Türkçe [x86x64](son sürüm) güncelleme imkanın varmı acaba? Saygılarımla..
 9. Turbobit en sağlam sitedir, evet indirnesi zaman alabilir ama linkler uzun süre dayanır. IDM ile indirmeyin bence, JDownloader2 ile akşam linki attım, sabah sorunsuz açtım, şifre veya md5'i hiç kontrol etmeden, sorunsuz indirdim. Ayrıca; diyelim ki bilgisayarınızı kapatmanız gerekiyor, kapatın, tekrar açtığınızda JDownloader2'nin 'devam ettirme' (free kullanıcıları için) özelliğine şaşıracaksınız. IDM'de bu özellik çalışmaz, bilirsiniz.
 10. Tabletinize uygun ROM'u indirdiniz mi? SD kartınızı birkart okuyucu yardımı ile bilgisayara bağlayın ve FAT sistemine göre biçimlendirdiniz mi? Piranha sitesinden, indirdiğiniz proğramı rar'dan çıkarın ve daha önce indirmiş olduğunuz PhonixCar proğramına gösterin İşlem başarılı ise, SD kartınızı telefonunuza takın. Telefonunuzu Download modunda açın, eğer daha önceki işlemleriniz başrılı ise, telefonunuz yükleme yapacaktır ve o yüklemeden sonra reset tuşuna basarak telefonu yeniden başlatın.
 11. Rar olarak atmayacaksınız zaten ki, rar'dan IMG dosyasını çıkarın ve proğrama gösterin.
 12. SD Kart ile olur dostum. İlk önce piranhanın sitesinden PhonixCar programını indiriyorsunuz Sonra Fat dosya sistemiyle formatlanmış SD kartı kart okuyucuya takıp phonix programını çalıştırın img file ye tıklayın ROM'u seçin, sonra Burn diyip işlemin bitmesini bekleyin Sonra sd kartı tablete takın ve reset tuşunu basın. https://www.youtube.com/watch?v=qt7R-1Rm9YE ROM yükleme
 13. Eset'in hangi sürümünü kurarsan kur, 'modül güncellemesi' kendini güncellemiyor yani PATLAK tüm sürümleri. Nette de bi yöntem buldum ama açıkçası denemedim (deneyemedim)
 14. Dostum, mobil platformlarda (@KDELİ[email protected]) - (AKDELİKAN) nickimdir, pekçok uygulamayı Türkçeye çevirmişliğim vardır. Facebook ve DonanımHaber'de (CAMOKA) olarak geçer nickim, orda da KARAOĞLAN sevdalısı olaraktan, rahmetli Danyal Topatan'a itafen kullanmaktayım CAMOKA nickimi. Esas soruna gelince, belirttiğiniz şekilde romdan olsaydı, diğer zamanlarda da aynı hataları yapardı. Demek ki, donanımsal gibi görünüyor ama bazen, bazı romlarda işlemci hızını ayarlayabilen uygulamalar mevcut, ama ne kadar etkili orası, kullanılan telefonun özelliğine bağlıdır. Dedim ya; anlık olan hata gibi görünüyor, bulunması zor Telefonu zorlamadan bu şekilde devam et bence..
 15. Dostum pilin gücü gerçeği yansıtmaz, o anki işlemin arkaplanda işleyişine bağlıdır yani anlık bir durumdur, kaldı ki tek faktör pil olmayabilir, işlemcinin, rom'un o anki sağlık durumu vb. çeşitli faktörler etki etjmiş olabilir. En baba bir telefon bile bazen küçük hatalardan sapıtabiliyor dolayısiyle hatanın kaynagını bulmak pek fazla mümkün olmayabilir.
×
×
 • Create New...