Jump to content

erenbey19

Üye
 • Content Count

  253
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

91 Excellent

1 Follower

About erenbey19

 • Rank
  TnC Bronze

Profile Information

 • Male
 • Istanbul

Recent Profile Visitors

526 profile views
 1. Mecbur format attım, sorun giderme uygulaması da çalışmıyordu fakat sistemi baya hızlıydı. Bu arada yeni .esd çıkmış 18362.175 olarak. Onu indirdim, güncelleme sorunsuz yüklendi hemen.
 2. Ben de modifiye windows 10 kurdum yüklenmiyor. Ayrıca güncelsiniz diyor. manuel ile denedim gene aynı. Aslında modifiyede Windows Update'e dokunulmamış.
 3. Merhaba. Çalışmanızdaki Windows 10 Microsoft'un geçen günlerde "Mayıs 2019 güncelleştirme hazır!" adı altında herkese yayınladığı iso mu yoksa daha öncesi internetlerde gezinen .iso mu? Nisan ayından beri 19h1 .iso geziyordu bazı forumlarda, ondan sorayım dedim.
 4. Hadi hayırlı olsun. Umarım eski RS sürümlerini aratmaz.
 5. Ben indirdim kurdum, gayet iyi şu an. Öyle fps drop filan yok. Game mode arayüzü geri gelmiş, şimdiden sevdim RS5'i. İnşallah 1607'deki stabiliteyi yakalar.
 6. 17763.1.180914-1434.RS5_RELEASE_CLIENTCONSUMER_OEMRET_X64FRE_TR-TR.iso oluşturdum da şimdi benim anakart driverları RS5'e uygun çalışır mı acaba? Çok mu erken kurmak için? :)
 7. ESD sıkıştırmayı indirip Rufus ile MBR / NTFS olarak yazdırdım ama UEFI olarak kurmadı. GPT seçmeliydik sanırım ama MBR ile nasıl UEFI kurulum yaptınız anlamadım. Edit: UEFI desteklemeyen PC için MBR önerisi yapmış arkadaş, tekrardan indirelim bakalım linkleri Edit2: Sistemi kurdum. Gayet stabil ve hızlı, zaten yıllardır çalışmalarınızı kullanan biriyim. Bir türlü stabil olmayan Windows 10'u bile adam etmişsiniz.
 8. Son güncellemeyi indirip kursak yaptığınız ince ayarlar varsayılan değere döner mi? Ben de sizin sıkı takipçinizim, Pc'de her ne kadar iyi donanım olursa olsun illa oyunlarda bir FPS drop, kasma sorunu yaşıyorum MSDN sürümlerde.
 9. Emeğine sağlık, indiriyorum hocam. Geri dönüş yapacağım sistem ile ilgili. Görüşlerim; Sistem UEFI olarak kuruluyor, herhangi bir problem yok. Hata olarak, format işlemi bitip bilgisayar açıldıktan sonra " Cihazınız Hazırlanıyor" kısmında 35 dakika bekledim, normalde hemen geçmesi lazımdı bu kısımın. Etkinleştirmek için KMS kullanmak veya Dreamspark Premium üyeliğinin olması gerekiyor. Windows 10 Pro key'e sahibim, burada maalesef geçmiyor. Zaten piyasada 50 lira olan OEM keyler ya Pro ya da Home. Üçüncü parti yazılım kullanmak zorundayız bazı özellikleri açabilmek için. Sistem tepkime süreleri çok iyi, anında klasörler ve uygulamalar açılıyor. Beğendim ben, tekrardan elinize sağlık.
 10. RS2'de gelen Oyun Modu fosil çağından kalma optimizesi olmayan Knight Online'da bile 20+ FPS artış sağlıyor. Yeni çıkan oyunlarda daha da iyi olacağı kesin. Fakat oyun modunda alt tab yapıp masaüstüne dönünce bir kaç sorun yaşadım görev çubuğunda. O da zamanla düzelir gibi.
 11. Bir ara VIP üyelik satın almıştım burda, çok iyi çalışmaları var. Teşekkürler linkler için.
 12. Aslında link çeviren sitelerde turbobit linkini çeviren varsa lütfen konu altında bağlantı adresini paylaşsın bizde yararlanalım. Takipteyim
 13. http://www.tenforums.com/attachments/tutorials/103031d1474755475-scan-windows-defender-context-menu-add-windows-10-a-remove_scan_with_windows_defender-ui.reg bunu kullanın windows defender ile tara seçeneği çıkmaz dosyaya sağ tık yapınca
×
×
 • Create New...