Jump to content

Atilla63

Üye
 • Content Count

  174
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

67 Excellent

About Atilla63

 • Rank
  Aktif üye

Recent Profile Visitors

548 profile views
 1. Eline emeğine sağlık hocam ilk paylaşımını indirmiştim tekrar indirmemize gerek var mı? Not: ilk çalışmayı deneyimledim çok başarılı bulduğumu söyleyebilirim.başarılı çalışmalarınızın devamını dilerim.
 2. Bende de inmedi kota aşıldı diyor
 3. Hocam verdiğiniz yönergeleri takip ettim windowsumu etkinleştirdim.teşekkürler sevgili Hasan hocam selamlar saygılar.
 4. Teşekkür ederim hocam.hem paylaştığınız Ntlite programı hemde videolu anlatımınız arşivimde mevcut.sistem modifiye konusunda çok başarılı bir anlatım olmuş.ağzınıza yüreğinize sağlık hocam.
 5. sitenin ismini rica edeyim hocam uğraşalım belki bi netice alırız.olmazsa Mephistoo üstadın başarılı çalışmasından istifade ederiz.teşekkürler değerli çabalarınız için.saygılarımla.
 6. Hasan hocam elinize emeğinize sağlık bu güzel çalışmadan dolayı.çalışmalarınızı beğenerek kullanıyoruz.Rabbimden muvaffakiyetler diliyorum.Hocam elinizde bu çalışma için key varsa paylaşabilir misiniz.teşekkür ederim.saygılarımla.
 7. Hocam verdiğiniz rehberi takip ederek kabloyu bağlayıp wifi suruculerini yukledim şimdi bunlari sistem uzerinden yedeklemek istiyorum uğraşmamak adina çünkü Winbuntu ve Macbuntu çalışmalarında da bu sorunu yaşiyorum.yani wifi suruculerini yedekleyip gerektiğinde tekrar yüklemek istiyorum.Sabrın ve engin yardımseverliğin için müteşekkiriz.
 8. Çalışmayı AIOBOOT Entegrasyon Linux Os Ubuntu kısmından Multiboota entegre ettim.açılış sadece bir kaç saniye sürdü ve muhteşem bir masaüstü karşıladı.aradığımız herşey hazır eklenmiş vaziyette.HP laptop RTL8723DE Wifi driver im pasif durumda.wifi sürücülerini nasıl yükleyebilirim.teşekkür ederim.kolay gelsin.
 9. Windscripe vpn yukledim aylik 20 gb veriyor fakat interneti aşırı ağırlaştırıyor o yüz kaldirdim.Chrome eklentisi browsec var engelli siteler için gayet başarılı.andtoidde Nord Vpn ve Psiphon Pro.
 10. Hocam link silinmiş sanırım bende açılmıyor. Maalesef, istediğiniz dosya mevcut değil.
 11. Hocam yeni çalışmanız ne durumda beklemedeyiz kolay gelsin.
 12. Hocam bu dosyaları AIOBOOT Çalışmasında kullanabilir miyiz yoksa sizin ALTAY Multiboot çalışmanıza mahsus mu bunlar?
 13. Hocam biosta Securebootu disable yaptım.sistemi uefide başlattım.64 gb sandisk flas bellekteki NTFS kısmında bulunan KMPE iso dosyasını açtığımda aşadıka hatayı veriyor: Windows failed to start.A recent hardware or software change might be the cause.To fix the problem: 1.insert your windows installation disc and restart your computer.2.Choose your language settings and then click Next.3 Click Repair your computer.If you do not have this disc contact your system administrator or computer manufacturer for assistance.status 0xc0000017.info Ramdisk device cration failed due to insufficient memory.
 14. Kullandığım sistemler arasında en iyilerindendir diyebilirim bu sistem için.hızlı akıcı ve stabil.çoklu etkinleştirmeyi maalesef bende yapamayanlardanım.yeni çalışmanızı bekliyoruz inşallah hocam.
 15. Hocam dosyaları bu konudaki çalışmanızda NTFS kısmının ISO klasörüne attım ancak isoları açmada hata veriyor.Secureboot kapalı kullanıyorum.hataya ait resmi buraya atıyorum ancak 500 kb den fazla olduğu için kabul etmiyor.Hocam dediğim bu hata sadece Uefi de var.Legacy de normal açılıyor.Teşekkür ederim değerli emekleriniz için.
×
×
 • Create New...