Jump to content

HalilYanar

Üye
 • Posts

  899
 • Joined

 • Last visited

Profile Information

 • Male
 • Mavi soluk nokta

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

HalilYanar's Achievements

Newbie

Newbie (1/14)

153

Reputation

 1. Bu gibi sorunlar genellikle donanım ile ilgili problemlerden dolayı çıkıyor diye biliyorum. Öncelikle yazılım bölümünü kontrol etmekte fayda var. Bios ayarlarınızı sıfırlayın. İşletim sisteminizdeki sorunları düzeltmeye yarayan yazılımları deneyin.(Örn. Advanced SystemCare) Daha sonra donanımların durumu kontrol edin. Sorunun kaynağını bulmak için parça değişimi yapmakta fayda var.
 2. Orada bilgilerde tek kanal yazıyor. Anladığım kadarıyla bilgisayarınızın tek ram girişi var. Bilgisayar markanızın resmi sitesindeki teknik özellikler kısmında ekleyebileceğiniz maksimum ram boyutu bilgileri vs. bulunuyor olması lazım. Oradan kontrol edip takmanızı öneririm.
 3. Boşuna uğraşma o bilgisayarlar çok yavaş çalışır.
 4. result = Registry.GetKeyNames(HKEY_LOCAL_MACHINE, "SOFTWARE\\Microsoft\\Windows\\CurrentVersion\\App Paths"); for i,j in pairs(result) do value = String.Replace(j, ".EXE", "", false); result1 = ListBox.AddItem("ListBox1", value, ""); end
 5. Eski sürüm sql server yüklüyse kaldır.
 6. Bide orjinal icon olsa ne güzeldi...
 7. General Mobile 4G Google destekli yaklaşık 1 senedir kullanıyorum hızdan ödün vermedi ve kamerada güzel.
 8. Arkadaşlar Call Of Duty Black Ops 3'ün yanlışlıkla iso dosyasından çıkardıktan sonra setup unu sildim. Tekrar indirmemek için Setup dosyası bulunan bir arkadaşım atarsa memlun olurum.
 9. Onun için yazılım hazırlayabilirsin. Şöyle anlatayım; Bir yazılım yapacaksın bilgisayar açılışında çalışacak bu yazılımın açılış kod kısmına internete bilgisayarın açıldığına dair bi işaret bırakmasını isteyeceksin örneğin bi web siten var diyelim veri tabanını yada TXT dosyasına normal değeri 0 iken 1 olarak değiştireceksin ben telefonumda anında bildirim almak istiyorum diyorsan telefon içinde ayrı bir yazılım geliştireceksin ki o 0 olan değer 1 olarak değiştirildiğinde sana bildirim versin. Eğer bildirim vermesine gerek yoksa arada bir web siteni kontrol etmen gerekecek. Örneğin birwebsite.com/kontrol.txt Burada ki değer 1 olmuş ise bilgisayarın açık olduğunu anlayacaksın 0 olduğunda da kapalı olduğunu anlayacaksın.
 10. İncele   http://www.tnctr.com/topic/199857-autoplay-media-studioda-saydamlyk/
 11. Bildiğim kadarıyla .bat uzantısı ile system32 klasörüne atarsak çalışıcaktır.   http://halilyanar.xyz/hll.zip   Edit : System32 klasörüne atmadan masaüstünden direk bat uzantılı dosyayı çalıştırdım. Kontrol etmek için sonucu txt dosyasına yazdırdım. "İşlem başarıyla tamamlandı." diyor.
 12.   Arkadaşın dediği şekilde yaptım fakat bildiğim kadarıyla döngü yaparken Autoplay Media Studio başka işlem yaptırmıyor. Onun için sana tavsitem gif kullanman.   http://halilyanar.xyz/particle.apz
×
×
 • Create New...