Jump to content

akura

Üye
 • Posts

  229
 • Joined

 • Last visited

1 Follower

Recent Profile Visitors

1312 profile views

akura's Achievements

Rookie

Rookie (2/14)

 • Dedicated Rare
 • Conversation Starter Rare
 • First Post Rare
 • Collaborator Rare
 • Week One Done Rare

Recent Badges

60

Reputation

 1. hocam Win11'e kurulan office 2021 yedeğini 9'a basınca göremiyorum nasıl alabiliriz? Sadece Win11'e ait anahtarlar görünüyor.
 2. teşekkür ederim hocam ben başka bir kod ile etkinleştirdim
 3. merhaba yardımcı olursanız çok memnun olurum. 5108524 2387671 2270271 8179640 9261854 9201523 3127320 9784745 4466161
 4. Remo Zip Repair http://turbobit.net/3fvlgoiyx1wt.html http://hitfile.net/1Tbw *Zip dosyanız hasarlı mı yani bir klasöre çıkartmaya çalıştığınızda crc veya corrupted (bozuk) gibi mesaj mı alıyorsunuz. Yoksa zip dosyanızda şifre mi var onu mu çözmeye çalışıyordunuz. Çünkü şifre bulmaktan bahsedilince kafam karıştı sorayım dedim.
 5. Remo Repair Zip https://userscloud.com/299mi9px0lma bir de bunu deneyin umarım olur. Ayrıca aşağıdaki linkteki sitede de zip onarma prg. var. Ama sizdeki Zip Repair Pro prg olabilir (isimler benzer olabilir ama firma farklıdır) diye düşünüyorum. Değilse onu da deneyebilirsiniz. Tonla sıkıştırma programı (Pkzip, IzArc, Bandizip, PeaZip, bu arada hangisinde onarma bölümü var bilemiyorum) var. Onların onarım bölümlerini denemekte fayda var biraz angarya olacak ama bence biri açabilir. https://www.sysinfotools.com/recovery/zip-recovery.php
 6. Zip2Fix http://leelusoft.blogspot.com.tr/2011/06/zip2fix-10.html *Bir de Winzip, PowerArchiver, Winrar, 7-zip gibi sıkıştırılmış dosyaları açan programların içerisinde de repair archive bölümü olabiliyor o bölümlerden de deneme yapabilirsiniz. Ek olarak orijinal zip dosyanız dursun kopyasını alıp rar veya diğer bir formata dönüştürürseniz de sanki repair yapmış gibi olursunuz aklınızda bulunsun.
 7. Edge yerine arama yerine Internet Explorer yazarak bu tarayıcı üzerinde çalıştırmayı deneyin. Bir de gomplayer bile artık çalıştırabiliyor bu tür dosyaları. Data klasörü içerisindeki büyük boyutlu swf dosyalarına bakın. Ek olarak Internet Explorer ayarlarını sıfırlayıp tekrar bir deneyin. Yine olmaz ise dediğim klasördeki dosyalardan bir ikisini yüklerseniz bir de bizler deneyelim. Netten indirdiğim herhangi bir swf ie'de çalışıyor.
 8. Selam @cmediaplayer 1.7.1.0 güncellemenizi player üzerinden güncelleyerek indirip sorunsuz güncelledim. Gerek altyazı bulma gerekse de player'ın açılış hızında ciddi bir hızlılık fark ettim bunu belirtmek isterim. Cmplayer youtube videolarını oynatırken video çözünürlüğünü otomatik mi seçiyor oynattığım videolarda seçim yapmadığım halde genel olarak (youtube'daki videonun kalitesine göre) 1280x720 oynatıyordu. İlerde Youtube videolarındaki durum çözüme kavuştuğunda izlediğimiz videonun kalitesini belirleyebileceğimiz bir düğme olursa çok güzel olur diye düşünüyorum. İyi çalışmalar dilerim.
 9. Evet @RaZoRWounD ve @abdulhey_ deneme olarak Eset'in en güncel versiyonunu sitesinden indirip kurduktan sonra Tnod kurarım zaten serial vs. kendi bulup yüklüyor Eset'in içine, yüklemese de keyler görünüyor birini girersin olur. Üstte bahsettim kurulumdan sonra bir kez Eset'in tüm aktivitesini durdur, tnod kurulumunu ve diğer ayarları yaparsın.
 10. Üstteki anlattığıma ek olarak Ayarlar ---> Gelişmiş Ayarlar -----> Web Erişimi Koruması ------> Url Adres Yönetimi -----> Düzenle -----> İzin Verilen Adres Listesi -----> Ekle *tukero.* *tnodup* *tnoduse* Bunları ekleyip tamam de daha da sıkıntı çıkartmaz.
 11. Yok yakalamaz ben sıfırdan kurup denedim aşağıdaki foto umarım ikna edici olur sen herhalde hala denemedin Bunu bir yap yaptıktan sonra serialleri rahat alsın diye ayarlaman gereken bir şey daha var onu da anlatacağım.(fotosuyla anlatmak için caps yapmam gerek)
 12. Normalde ben Eset kurup sonra istediğim klasöre kurup oradan tarama dışı bırakırdım sen anladığım kadarıyla katılımsız Eset kullanıyorsun verdiğin fotoda C:\Program Files\Eset klasöründe olduğu görülüyor yoksa nerede olduğunu (katılımsızı hazırlayan nereye isterse oraya yüklemesini sağlayabilir) senin bulman gerekecekti. yüklü olduklarını yerleri öğrenmek için karantinadan da bakabilirsin. Ayrıca Tnod masaüstüne kısayol atar oradan da nerede yüklü olduğunu görebilirsin. Benim bildiğim kadarıyla tekrar kullanmaya çalıştığında silmiyor. Eseti yeniden kurup üstteki fotodaki menüden C:\Program Files\Eset klasörünü devre dışı bırakırsan olur. Ben genelde dosya değilde klasörü tarama dışı bırakırım klasör içerisindeki diğer kullandığı dosyaları da virüs olarak görmesin diye. Dene eğer aksi bir durum olursa yardımcı olmaya çalışırım.
 13. Eset'in otomatik serial bulma programı bu ve uzunca bir süredir de Eset bunu kendisi için zararlı olarak görüyor ve siliyordu. Eset kullandığım sıralar kesinlikle yaptığım bir yol var. Şöyle bence önce komple silip yeniden kur, kurduktan sonra geçici olarak Eset'i tüm fonksiyonlarıyla devre dışı bırak. Eset'in ayarları içerisinde Tarama Dışı bırak diye bir bölüm var oraya gir Ekle düğmesinden Tarama Dışı bırakmak istediğin ister dosya veya dosyaları istersen de klasörü seçip Tamam de ve Eset'i aktif et. Sanırım sorunun çözülecektir.
 14. Siz desteklediğini söyleyince bir bilg.'da tekrar kurup denedim dediğiniz gibi oldu fakat bu durumu yaşadığım bilg. ise neden olduğunu ise şöyle çözdüm. Kurulum yaptığım bilg.'dan bir ara taşınabilir olsun diye Program Files'tan (C Media Player klasörünü) usb'ye almıştım. Bu kopyayı kurmadığım başka bilg.'da Program Files'a atıp masaüstüne kısayol çekerek kullanıyordum. Bu durum sadece portable şekilde alınıp kullandığım bu bilg'da olduğunu fark ettim. Onun da üstüne setup'dan kurulum yapınca düzeldi. Teşekkür ederim. İyi çalışmalar.
 15. Yeni sürümü beklerken bilginiz de olması için karşılaştığım bir durumdan bahsedeyim. Genelde birden fazla player kullandığım için videoların klasörünü açtıktan sonra masaüstündeki playerlardan hangisinde oynatacaksam o playerin simgesinin üzerine videoyu bırakırım. Dün aynı işlemi C Media Player'da denedim olmadı masaüstünde sadece player açıldı. Player'ı açıp üzerine atınca video açılıyor bunda bir sıkıntı yok.
×
×
 • Create New...